Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource382 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource382), Fid:1593, Did:0, useCase: 0

Notiks pēdējais "SEB aktīvais vakars" pirms Liepājas pusmaratona

Jānis Pārums

27. jūnijā Jūrmalas parkā pie bērnu laukuma plkst. 18.00 plānots SEB aktīvais vakars skrējējiem, kas vēlas izbaudīt treniņu kopā, gan arī tiem, kas nopietni gatavojas Liepājas pusmaratonam. Šīs trešdienas tēma ir starts Liepājas pusmaratonā, kad pasākuma rīkotāji izstāstīs visu par sagatavošanos startam skrējienā – gan fiziski, gan arī organizatoriski.

Jau tradicionāli SEB aktīvie vakari tiek rīkoti, lai pievērstu uzmanību aktīvai sportošanai. Liepājas Vieglatlētikas kluba pārstāvji sportotājiem katrā SEB aktīvajā vakarā sportistiem izstāsta vienu interesējošu tēmu, tajā skaitā gan par apģērbu, laika un pulsa mērīšanu, ūdens lietošanu skrējiena laikā un iesildīšanos. Tagad, kad Liepājas pusmaratons, ko daudzi veiks pirmo reizi, jau tūlīt ir klāt, palikusi vairs tikai viena tēma – sagatavošanās startam. Skrējējus informēs par organizatoriskiem jautājumiem – cikos un kur ir jāreģistrējas, ko saņems katrs dalībnieks, kas jāielāgo un ko noteikti nedrīkst aizmirst, gatavojoties startam.

Ar skrējējiem tiksies 2012. gada Nordea maratona laureāte 10km distancē un 2011. gada Valmieras maratona uzvarētāja Irīna Štūla Pankoka.

Liepājas Pusmaratons notiks 15. jūlijā ar lielo startu 13.00. Iespēja pieteikties ir veikalā "Sportland", tirdzniecības centrā "Kurzeme" 2. stāvā, elektroniski Sportlat un Liepājas vieglatlētikas klubs

Informāciju sagatavoja:
Inta Šoriņa, Liepājas pusmaratona rīkotāju pārstāve