Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource382 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource382), Fid:1593, Did:0, useCase: 0

"Skrien Latvija" otrajā posmā Biķerniekos startēs arī Lina un Jesko

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

"Skrien Latvija" otrajā posmā Biķerniekos startēs arī Lina un Jesko
Dace Lina
Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze, F64

Jau pēc dažām dienām, 27.aprīlī, Rīgā, Biķernieku kompleksajā sporta bāzē pulcēsies skrējēju tūkstoši, lai izbaudītu vienotību un cīņas garu skriešanas seriāla "Skrien Latvija" otrajā posmā Biķernieku pusmaratonā, informē pasākuma organizatori.

Pirms nepilnām trim nedēļām "Skrien Latvija" sezonas atklāšanas posmā Rēzeknē pusmaratona distancē uzvaras izcīnīja Renārs Roze un Kitija Valtere. Veiksmīgi iesākto abi centīsies turpināt arī Biķerniekos, kur abi ir starp dalībniekiem. Uz starta izies arī tādi zināmi skrējēji kā Ilona Marhele, Ināra Lūse, Dace Lina, Andrejs Jesko un citi. Jāatgādina, ka par pusmaratona distancē gan Biķerniekos, gan pārējos posmos par skrējēju ātrumu distancē rūpēsies tempa turētāji no "VSK Noskrien".

Tiem, kuriem pusmaratons ir pārāk liels gabal, būs iespēja veikt 11 kilometru distanci. Ikviens no sportistiem, kas sasniegs finišu šajā distancē, piedalīsies izlozē trīs "Nike" sporta apavu pāru izlozē.

Savukārt starp visās distancēs finišējušajiem tiks izlozēts viens "TOM TOM" sporta pulkstenis, veikalu tīkla "Prisma" lielais pārtikas grozs, "Smiltenes Piens" produkcija, trīs dalībnieki tiks pie dāvanu kartēm no palīdzi.lv (preces medicīnai un profilaksei), kā arī citām pārsteiguma balvām no atbalstītājiem un sadarbības partneriem. Visi finišējušie saņems piemiņas medaļas. Katram dalībniekam pēc sacensībām būs iespēja izveidot savu personisko skrējiena video portālā SeeMyRun.lv. Īpaši padomāts arī par bērniem – visām atvasēm SEB dzīvības apdrošināšana, baloni, konfektes un cepurītes, kā arī atrakcijas bērniem bez maksas.

Šobrīd visās distancēs kopā ir pieteikušies apmēram 1500 dalībnieku. 23.aprīlis bija pēdējā diena, kad varēja pieteikties internetā. Tagad var pieteikties tikai sacensību EXPO laikā, kā arī sacensību dienā reģistratūrā, turklāt, dalības maksas pieaugs.

Šodien Biķernieku kompleksajā sporta bāzē Sergeja Eizenšteina ielā 2 notiks pēdējais "Nike Running Club" treniņš, gatavojoties svētdienas sacensībām. Kā jau tas ierasts, treniņa sākums plkst. 19:00 un tajā var piedalīties ikviens interesents.

Informāciju sagatavoja:
Biedrība "Skrien Latvija"
info@skrienlatvija.lv