Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource382 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource382), Fid:1593, Did:0, useCase: 0

Dienu pirms Liepājas Pusmaratona var saņemt dalībnieku numurus un notiek "Nike" treniņš pludmalē

Rīt notiks Liepājas Pusmaratons, bet, lai pienācīgi sagatavotos kopīgai sportošanai, jau šodien ir iespēja saņemt savu dalībnieka numuru un piedalīties "Nike" rīkotajā treniņā. Šobrīd Liepājas Pusmaratonam ir pieteikušies jau 442 pusmaratonisti, 265 "Nike" tautas skrējiena dalībnieki, 118 Spītnieku skrējiena dalībnieki, 39 nūjotāji un 295 bērni distancēm četrās vecuma grupās, kopā 1159 dalībnieki.

Dalībnieku elektroniskā pieteikšanās ir slēgta, bet pieteikties par dalībnieku vēl nav par vēlu. To var izdarīt šodien no plkst. 12.00 – 14.00 pludmales Red Sun Buffet bārā un no plkst. 12.00 – 21.00 Latvijas 1. Rokkafejnīcā. Tāpat šodien Rokkafejnīcā reģistrētajiem dalībniekiem ir iespēja saņemt savus numurus un elektroniskos čipus.

Pieteikties par dalībnieku būs iespēja arī rīt pasākuma norises vietā no 9.00 parkā pie bērnu rotaļu laukuma, reģistrācijas teltī. Dalībnieku reģistrēšanās tiks slēgta pusstundu pirms skrējiena – 10.30 slēgta pieteikšanās bērniem, bet 12.30 – Lielajam startam.

Plkst. 13.00 pludmalē pie Red Sun Buffet notiks NIKE treniņš skrējējiem, kur aicināti piedalīties visi interesenti, kas gatavi izlocīt kājas pirms rītdienas lielā skrējiena. Būs iespēja saņemt profesionālu treneru ieteikumus par to, kā sagatavoties rītdienas startam.

Dalību Liepājas Pusmaratonā ir pieteikuši arī VSK Noskrien Tempa turētāji, kuriem uzdevums palīdzēt citiem skrējējiem pusmaratonu veikt 1h 50min, 2 h 00min un 2h 15min. Tempa turētājus varēs pazīt pēc īpašiem krekliem baloniem, uz kuriem laiks būs norādīts. Tempa turētāji ir Latvijas Virtuālā skriešanas kluba VSK Noskrien.lv skrējēju komanda, kas pusmaratonu seriālā Skrien Latvija kopvērtējumā šobrīd ir pirmajā vietā. VSK Noskrien klubu pārstāv gan skriešanas profesionāļi, gan skriešanas entuziasti. Ar devīzi „Galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet” kluba biedri palīdz sasniegt labākus rezultātus citiem skrējējiem un popularizēt skriešanu kā draudzīgu un demokrātisku sporta veidu.

Vairāk par Liepājas Pusmaratonu Liepājas pusmaratons 2012 | Liepājas...

Informāciju sagatavoja
Inta Šoriņa
Liepājas Pusmaratona rīkotāju pārstāvis