Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource382 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource382), Fid:1593, Did:0, useCase: 0

Kuldīgas pusmaratonā reģistrējies rekordliels dalībnieku skaits

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Kuldīgas pusmaratonā reģistrējies rekordliels dalībnieku skaits
Jeļena Prokopčuka
Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze, F64

10. augustā notiks jau astotais SEB Kuldīgas pusmaratons. Reģistrējies rekordliels dalībnieku skaits – 9. augusta pēcpusdienā tie bija jau 1519 dalībnieki, starp kuriem ir arī slavenā Jeļena Prokopčuka, informē pasākuma organizatori.

Pusmaratonam reģistrējušies 550 skrējēji, „Nike skrējienam” – 256, tautas skrējienam – 377, bet bērnu skrējienam – 336 dalībnieki. Jāatzīmē, ka pērn, septītajā SEB Kuldīgas pusmaratonā kopumā piedalījās 1100 dalībnieku.

Arī šogad Kuldīgā redzēsim izcilo skrējēju, Latvijas rekordisti Jeļenu Prokopčuku, Latvijas rekordistu un Kuldīgas pusmaratona distances rekordistu Valēriju Žolneroviču un daudzus citus elites klases sportistus.

Kuldīgas novada Domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa: "Jau astoto reizi Kuldīga gaida ciemos labākos skrējējus un skriešanas entuziastus no visas Latvijas. SEB Kuldīgas pusmaratons kļuvis par stabilu tradīciju Latvijas sporta kalendārā. Profesionāļi mūsu rīkoto pusmaratonu ir novērtējuši kā augstākajā līmenī sarīkotās skriešanas sacīkstes valstī, tāpēc aicinu ikvienu sportistu un aktīva dzīvesveida piekritēju 10. augustā doties uz Kuldīgu un piedalīties sacensībās. Mazākie spēkus varēs izmēģināt Bērnu skrējienā, iesācēji - Tautas skrējienā, bet jau rūdītāki skrējēji - Nike 10,5 km skrējienā un pusmaratonā. Visi dalībnieki saņems speciālas SEB Kuldīgas pusmaratona medaļas. Uz tikšanos senajā un sportiskajā Kuldīgā!"

Šovakar – 9. augustā no 18.00 līdz 22.00 – Pilsētas estrādē varēs reģistrēties sacensībām tie, kas to vēl nav paspējuši. Savukārt iepriekš reģistrējušies dalībnieki varēs saņemt dalībnieka numurus, veikt „Nike” pēdas testu un iegādāties sev piemērotākos „Nike” skriešanas apavus un apģērbu, kā arī ieturēt sportisku maltīti bārā “Stender’s” Liepājas ielā.

Šodien un rīt, 10. augustā, sacensību dienā pusmaratons maksās Ls 20, „Nike” skrējiens – Ls 15, tautas skrējiens – Ls 10, bet bērnu skrējiens Ls 2.

Sacensību programma 10. augustā:
8.30 – sākas reģistrācija un numuru saņemšana,
11.00 – starts Bērnu skrējienam,
12.00 – starts tautas skrējienam, „Nike” skrējienam un pusmaratonam,
15.30 – apbalvošana,
19.00 – „Afterparty” sacensību dalībniekiem viesnīcā „Kuldīgas Metrapole”,
22.30 – Starptautiskās fotogrāfijas vasaras skolas darbu prezentācija Kuldīgas pilsētas dārzā.
Starts un finišs – Kuldīgas pilsētas estrādē!

Izmantotie resursi:
kuldigas-pusmaratons.lv