Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource382 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource382), Fid:1593, Did:0, useCase: 0

Vichy aicina atbalstīt Siguldas jaunos sporta talantus

Lai atbalstītu jaunos sporta talantus, dzeramais ūdens Vichy līdz 13.oktobrim Siguldā organizē labdarības akciju Sportists – sportistam!, kuras ietvaros ikvienam veselīga dzīves veida piekritējam ir iespēja palīdzēt Siguldas Sporta skolas audzēkņiem.

Tuvojoties Skrien Latvija organizētajām Siguldas pusmaratonam (13.oktobris), Vichy aicina ikvienu iesaistīties un palīdzēt Siguldas Sporta skolas audzēkņiem ziedot ūdeni, kas vitāli nepieciešams pilnvērtīgai organisma funkcionēšanai sporta nodarbību laikā. Jo lielāks būs sabiedrības atbalsts, jo vairāk dzeramā ūdens tiks ziedots Siguldas Sporta skolas audzēkņiem.

Siguldas Sporta skola organizē plašas skolu sporta sacensības gan Siguldas novadā, gan Vidzemes reģionā, tādējādi popularizējot aktīvu un veselīgu dzīves veidu. Šajā mācību gadā to apmeklē vairāk nekā 300 bērnu, kuri piedalās kādā no 10 profesionālās ievirzes un interešu izglītības sporta programmām. Sporta skola lepojas ar saviem audzēkņiem. Daudzi kalnu slēpotāji ir Latvijas pieaugušo un jaunatnes izlašu dalībnieki, arī dambretisti, badmintonisti un vieglatlēti regulāri startē Latvijas izlases sastāvos. Skolas audzēknis Ričards Griezītis ir viens no Latvijas perspektīvākajiem jaunajiem šķēpa metējiem. Arī olimpieši brāļi Dukuri un Šici savu sākotnējo sportisko rūdījumu guvuši Siguldas skolās.

„Visās sportiskās aktivitātēs pareiza ūdens lietošana ir īpaši svarīga. Bērni un jaunieši par to pārliecinās treniņu un sacensību laikā. Aicinu atbalstīt akciju Sportists-Sportistam!, jo tieši jauno sportistu dzīvē ūdenim ir būtiska nozīme!” norāda Siguldas sporta skolas direktors Aivars Fridrihsons.

„Labdarības akcija Sportists – sportistam! veiksmīgi jau noritējusi Liepājā, Kuldīgā un Valmierā, kur sabiedrība ļoti aktīvi iesaistījās. Kopumā līdz šim akcijas ietvaros jaunie sporta talanti jau saņēmuši vairāk nekā 3000 litru dzeramā ūdens Vichy. Noslēdzoties labdarības akcijai, šādu iespēju piedāvāsim arī Siguldas puses sporta talantu atbalstītājiem. Speciāli akcijas mehānismu esam veidojuši tā, lai ikvienam veselīga dzīvesveida piekritējam ar savu iesaistīšanos būtu iespējams palielināt jauniešiem paredzēto atbalsta apjomu,” stāsta AS Aldaris komunikāciju direktore Laura Krastiņa.

Lai kopīgi palīdzētu jaunajiem sportistiem no Siguldas sporta skolas, līdz 13.oktobrim jebkurš interesents ir aicināts savu atbalstu paust sociālā tīkla Facebook kontā VivaSport (www.facebook.com/VichyVivaSport), sekojot VivaSport kontam un atzīmējot ar Like ierakstu par Siguldas labdarības akciju. Par katriem 100 Like pie ieraksta Facebook, kas veltīts Siguldas sporta skolai, Vichy sportistiem ziedos 1000 litru dzeramā ūdens nodarbībām, treniņiem un sacensībām. Savukārt par katru nākamo atbalstītāju, kas sekos VivaSport kontam un būs atzīmējis Like, ziedotā ūdens daudzums palielināsies par 1 litru.

Dzeramā ūdens zīmolu Vichy pārstāv AS Aldaris, kas ir Carlsberg grupas uzņēmums. Tā produktu portfelī ir aptuveni 50 dažādu dzērienu, kas pārstāv piecas grupas – alu, dzeramo ūdeni, alkoholiskos kokteiļus, bezalkoholiskos dzērienus un enerģijas dzērienus. Aldaris ir pirmais uzņēmums Latvijā, kas Ilgtspējas indeksā saņēmis platīna kategoriju, tādējādi apliecinot savu augsto sociālo atbildību.