Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:139, Did:0, useCase: 0

Krustpils pamatskolas direktore cīnās par iespēju organizēt skolēniem peldētapmācību

Krustpils pamatskola cīnās Labiedarbi.lv 11. projektu konkursā par sabiedrības atbalstu un finansējumu, peldētamācības organizēšanai. Projekta īstenošanas gadījumā 161 skolēns divreiz nedēļā 3 mēnešu garumā apgūs peldētprasmi.

Projekta pieteikumā skolas direktore Vija Stiebriņa rakstīja: „Ar Labiedarbi.lv un sabiedrības atbalstu vēlamies rast iespēju peldētprasmju apmācībai Krustpils pamatskolas skolēniem. Atkarībā no tā, kā bērni prot apieties ar ūdeni, tas var būt bīstams vai gluži otrādi - draudzīgs. Mēs izvirzām mērķi apgūt bērnam iemaņas, kuras ļaus justies labi un droši ūdens vidē, iegūt spēku un prieku, prasmi peldēt, pilnveidot peldēšanas tehniku un nostiprinot viņa veselību.”
Projekta īstenošanai ir nepieciešams 2000 latu liels finansējums. Palīdzēt to iegūt var ikviens idejas atbalstītājs, bezmaksas balsojot portālos Labiedarbi.lv (http://goo.gl/7iOSG) un draugiem.lv (http://goo.gl/iTx42). Pašlaik projekts ar 2448 balsu lielu atbalstu atrodas 1. vietā. Balsot par šo projektu iespējams līdz mēneša beigām. Balsošana abos portālos ir sinhronizēta - neatkarīgi no tā, kurā portālā apmeklētājs nobalso par projektu, saņemto balsu skaits automātiski skaitās kopā un ir identisks abos portālos. Marta projektu konkursa kopējais finansējuma fonds ir 7466 lati. Tas, cik daudz projektu iegūs finansiālu atbalstu, ir atkarīgs no tā, cik liels finansējums nepieciešams, lai realizētu projektus ar augstāko balsu skaitu.
Labiedarbi.lv ir SMScredit.lv un Draugiem.lv sadarbības rezultāts – labdarības projekts ar mērķi finansiāli un mantiski atbalstīt Latvijas iedzīvotāju personīgās attīstības un profesionālās izaugsmes iespējas. Tā ideja ir nodrošināt iespēju talantīgiem, apdāvinātiem, ideju bagātiem, apņēmīgiem un uz izaugsmi orientētiem Latvijas iedzīvotājiem viegli un ātri saņemt finansiālu atbalstu viņu individuālo mērķu sasniegšanā.

Tev jābūt autorizētam,