• Foto: Ogres NSC "Gada balva 2016"
  29.dec. Foto: Ogres NSC "Gada balva 2016"
  28. decembrī pirmo reizi Ogres novada sporta centra vēsturē notika pasākums "Gada balva". Tas tika noorganizēts, lai Ores NSC motivētu savus 475 audzēkņus veselīgam un sportiskam dzīvesveidam, lai popularizētu viņu sportiskos sasniegumus, kā arī lai teiktu paldies treneriem, aktīvākajiem sporta centra audzēkņu vecākiem un saviem sadarbības partneriem un atbalstītājiem. Jūsu uzmanībai fotoieskats šajā pasākumā.
  Foto: Ritvars Raits
 • Foto: "Lieliskā balva 2016"
  20.okt. Foto: "Lieliskā balva 2016"
  19. oktobrī Lielvārdes novada sporta centrā Ogres, Lielvārdes, Ķeguma un Ikšķiles novada mācību iestāžu komandas sacentās par "Lielisko balvu". Uzvarēja Ķeguma komercnovirziena vidusskolas komanda. Jūsu uzmanībai - fotoieskats šajā pasākumā.
  Vairāk bilžu šeit: https://photos.google.com/share/AF1...
  Foto: Ritvars Raits
 • Foto: Lielvārdē sacenšas rudens krosa stafetē
  13.okt. Foto: Lielvārdē sacenšas rudens krosa stafetē
  12. oktobrī Lielvārdes, Ogres un Ķeguma novada mācību iestāžu audzēkņi bija pulcējušies Lielvārdē, lai piedalītos Skolēnu sporta spēļu sacensībās rudens krosa stafetē. Jūsu uzmanībai fotoieskats šajā pasākumā.
  Vairāk bilžu: https://photos.google.com/share/AF1...
  Foto: Ritvars Raits
 • Foto: Madlienā sacenšas četru novadu jaunie vieglatlēti
  15.sep. Foto: Madlienā sacenšas četru novadu jaunie vieglatlēti
  Jūs uzmanībai piedāvājam fotogaleriju no Skolēnu Sporta spēļu sacensībām vieglatlētikā, kurās piedalījās Ogres, Ikšķiles, Ķeguma un Lielvārdes novadu jaunie vieglatlēti.
  Foto: Lauris Liepa
 • 6. septembrī LSPA ar svinīgu pasākumu un salidojumu svinēs 95. gadadienu
  31.aug. 6. septembrī LSPA ar svinīgu pasākumu un salidojumu svinēs 95. gadadienu
  Šogad aprit 95 gadi kopš Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) uzņemti pirmie studenti – topošie dažādu kvalifikāciju sporta speciālisti. Par godu LSPA jubilejai, 6. septembrī, uz jubilejas svinībām un salidojumu Dailes teātrī (Rīgā, Brīvības ielā 75) ieradīsies Akadēmijas darbinieki, mācībspēki, absolventi, valsts amatpersonas, partneri un draugi, kuru darbs veicinājis Augstskolas tālāku attīstību un izaugsmi.
 • Aleksandrs Samoilovs pirms Rio kļuvis par LSPA studentu
  02.aug. Aleksandrs Samoilovs pirms Rio kļuvis par LSPA studentu
  Nedēļu pirms starta Olimpiādes spēlēs, Latvijas Olimpiskās komandas “Rio 2016” dalībnieks pludmales volejbolā Aleksandrs Samoilovs kļuvis par studentu Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA), kur turpmākos četrus gadus apgūs LSPA bakalaura programmu “Sporta zinātne”, lai iegūtu kvalifikāciju kā sporta veida vecākais treneris volejbolā un vadītājs sporta jomā.
 • Sporta akadēmijā par 8% audzis pieteikumu skaits pamatstudiju programmās
  27.jūl. Sporta akadēmijā par 8% audzis pieteikumu skaits pamatstudiju programmās(3)
  Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijai (LSPA) apkopojot pieteikumus pamatstudiju programmās, var secināt, ka arī šogad jauniešu vidū saglabājusies pozitīva interese par studijām sporta jomā. Reflektantu pieteikumu skaits LSPA ir pieaudzis, sasniedzot 322 pieteikumus, kas ir par 8% vairāk nekā pērn.
 • Vēl tikai šonedēļ LSPA turpina pieņemt dokumentus pamatstudijām bakalaura programmās
  18.jūl. Vēl tikai šonedēļ LSPA turpina pieņemt dokumentus pamatstudijām bakalaura programmās
  Vēl tikai šonedēļ – līdz 22.jūlijam, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) turpinās pieteikšanās studijām pilna laika klātienes bakalaura programmās „Sporta zinātne” un „Fizioterapija”. Šogad reflektantiem ir iespēja pretendēt uz vienu no vairāk nekā 80 valsts budžeta apmaksātajām studiju vietām programmā „Sporta zinātne”, bet programma „Fizioterapija” pieejama tikai par maksu.
 • Kā ietaupīt naudu uz bērna sporta nodarbībām?
  22.jūn. Kā ietaupīt naudu uz bērna sporta nodarbībām?(5)
  Neskatoties uz to, ka sporta nodarbības, kas parasti norisinās vairākas reizes nedēļā, nāk par labu jūsu bērna veselībai, tās var krietni patukšot jūsu maciņu. Nodarbības, tērps, ekipējums, veselīgas uzkodas un dzērieni, kā arī transporta izdevumi vai degviela, kas nepieciešama bērna transportēšanai uz un no sporta nodarbībām, kopumā izmaksā diezgan dārgi. Lai vai kā, šie izdevumi vienmēr būt mazāki. Kā to panākt? Iepazīstieties ar vienkāršiem padomiem, kuru ievērošana palīdzēs jums ietaupīt naudu bērna sporta nodarbībām, kā arī aizmirst par tādām lietām kā ātrie kredīti.
 • Foto: Skolu audzēkņi sacenšas krosa skriešanā
  28.apr. Foto: Skolu audzēkņi sacenšas krosa skriešanā
  Jūsu uzmanībai piedāvājam fotogaleriju no Ogres, Ikšķiles, Ķeguma un Lielvārdes novada Skolēnu sporta spēļu sacensībām pavasara krosā, kas notika Ogres Zilajos kalnos.
  Vairāk foto: https://goo.gl/photos/2X6EdoebUZcBp...
  Foto: Ritvars Raits
 • LSPA viesojas izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis
  15.apr. LSPA viesojas izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis(1)
  Ceturtdien, 14. aprīlī, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) rektors Jānis Žīdens tikās ar izglītības un zinātnes ministru Kārli Šadurski, lai pārrunātu sporta zinātnes finansēšanas un attīstības iespējas, kā arī citus sporta nozarei un Akadēmijai aktuālus jautājumus.
 • Foto: Sacenšas Ogres un Ikšķiles labākie peldētāji
  14.apr. Foto: Sacenšas Ogres un Ikšķiles labākie peldētāji
  13.aprīlī Ogrē notika Skolēnu sporta spēļu sacensības peldēšanā, kurās piedalījās Ogres un Ikšķiles mācību iestāžu audzēkņi. Jūsu uzmanībai fotogalerija ar sacensību uzvarētājiem.
  Foto: Ritvars Raits
 • Lattelecom Rīgas maratons aicina 2500 skolēnus par pazeminātu dalības maksu sacensties Latvijas Skolu kausā
  07.apr. Lattelecom Rīgas maratons aicina 2500 skolēnus par pazeminātu dalības maksu sacensties Latvijas Skolu kausā
  Domājot par jauno skrējēju un maratonistu paaudzi, kā arī iespējām skriešanas svētkus padarīt pieejamus ikvienam, Lattelecom Rīgas maratons sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu un Latvijas Sporta federāciju padomi aicina skolas un skolēnus no visas Latvijas sacensties Latvijas Skolu kausā. Kausa izcīņas ietvaros 2500 bērniem būs iespēja piedalīties Lattelecom Rīgas maratonā 6km distancē vai Rimi bērnu dienas Ģimeņu skrējienā par pazeminātu dalības maksu – 1,50 EUR. Pārējo dalības maksu sedz Rīgas dome un Latvijas Sporta federāciju padome sadarbībā ar Lattelecom Rīgas maratona organizatoriem.
 • Foto: "Ogres novada sportiskākā klase 2016"
  23.mar. Foto: "Ogres novada sportiskākā klase 2016"
  23.martā Ogrē jau piekto reizi notika pasākums "Ogres novada sportiskākā klase". Par uzvarētājiem kļuva Ogres sākumskolas 4.b klases un Ogresgala pamatskolas 4.klases audzēkņi.
  Foto: Ritvars Raits
 • 21. martā prezentēs LSPA profesores Ilzes Avotiņas grāmatu „VIEGLATLĒTIKA”
  18.mar. 21. martā prezentēs LSPA profesores Ilzes Avotiņas grāmatu „VIEGLATLĒTIKA”
  Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) Vieglatlētikas katedras profesore un trenere, ar vairāk nekā trīsdesmit gadu darba pieredzi, Ilze Avotiņa nākusi klajā ar oriģinālu, bagātīgi ilustrētu un kvalitatīvu grāmatu par vieglatlētiku, kas veltīta visu vieglatlētikas disciplīnu apguvei. Pirmo reizi Latvijas grāmatniecības vēsturē, visām vieglatlētikas disciplīnām izveidota īpaša datorgrafika, izmantojot cilvēku animēšanas programmatūru.
 • Dzimis, lai zaudētu? 16+
  16.feb. Dzimis, lai zaudētu? 16+(22)
  Kā trenējas uzvarētāji, atšķirībā no neveiksmes putniem? Jā, spēcīgs ķermenis ir sporta panākumu pamatā, un iedomāties, ka konkurētspēja ir sasniedzama ar viduvējiem fiziskiem rādītājiem, ir katastrofāla ilūzija!
 • Foto: Purvciemā atklāj slēpošanas trasi
  15.jan. Foto: Purvciemā atklāj slēpošanas trasi(1)
  Šodien tika atklāta pašvaldības distanču slēpošanas trase, kas atrodas Purvciemā, Lielvārdes ielā 141 pie Rīgas 84. vidusskolas. Trase ir 800 metrus gara, apgaismota, var izmantot visu diennakti bez maksas, darbojas inventāra nomas punkts. Jaunās slēpošanas trases nosaukums ir atpūtas parks "Purvciems" jeb Rīgas ziemas sporta. Latvijas galvaspilsētā šosezon darbojas trīs pašvaldības izveidotas distanču slēpošanas trases: pie reģionālā sporta centra "Sarkandaugava”, Rīgas ziemas un aktīvās atpūtas centrā Uzvaras bulvārī 15 un tagad arī Purvciemā.

  Foto: Renārs Koris, riga.lv
 • Foto: Vecgada skrējieni Daugavpilī un Ventspilī
  02.jan. Foto: Vecgada skrējieni Daugavpilī un Ventspilī
  Aizvadītā gada nogalē Daugavpilī un Ventspilī risinājās Vecgada skrējieni. Kurzemes pilsētā skrēja 310, bet Latgales pilsētā tika reģistrēti 216 dalībnieki.

  Foto:
  Juris Presņikovs, ventspils.lv
  Daugavpils sportapārvalde.lv
 • Video: Skolnieks nejauši kļūst par maratonistu, vecāki panervozē
  26.nov. Video: Skolnieks nejauši kļūst par maratonistu, vecāki panervozē(10)
  Amerikāņu skolnieks Evans Megulass svētdien skrēja pusmaratonu Filadelfijā, un viņa ģimene ar nepacietību gaidīja pie finiša līnijas. Skrējējs aizdomīgi ilgi nerādījās finišā, līdz ar to radinieki kļuva nervozi un lūdza policijas palīdzību. Izmeklēšanā noskaidrojās, ka jaunais skrējējs nokļūdījies un skrien maratona distanci. Nejaušais maratonists finišēja pēc 5:23:11, un policijas darbinieki ar viņu noformēja selfiju.

  Video: WGAL TV
 • Jahovičs kļūst par direktoru "VEF Rīga" basketbola skolā
  26.nov. Jahovičs kļūst par direktoru "VEF Rīga" basketbola skolā(7)
  Basketbola skolas “VEF Rīga” direktora amatā apstiprināts trīskārtējais valsts čempions, bijušais “VEF Rīga” un valstsvienības spēlētājs Gatis Jahovičs, vēsta Latvijas galvaspilsētas kluba mājas lapa.
 • lasīt vairāk