Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:365, Did:0, useCase: 0

Sestdien Somijā tiks noskaidroti Baltijas jūras kausa ieguvēji BMX

Sestdien Somijā tiks noskaidroti Baltijas jūras kausa ieguvēji BMX
Ansis Uškaurs
Foto: Sanda Tūtere

Sestdien, 30. septembrī, Somijas galvaspilsētā Helsinkos norisināsies Baltijas jūras kausa sacensību BMX riteņbraukšanā trešais posms, pēc kura taps zināmi sezonas kopvērtējuma uzvarētāji. Elites un junioru grupā pirms pēdējā posma līderpozīcijās atrodas "Rīgas Favorīts/ RRS" kluba sportists Ansis Uškaurs.

Baltijas jūras kauss BMX riteņbraukšanā šajā sezonā tiek organizēts trijos posmos. Līdz šim aizvadīti divi posmi, kas norisinājās Rīgā un Tallinā, pulcējot dalībniekus no Latvijas, Igaunijas, Somijas, Lietuvas un Krievijas.

Šīs nedēļas sestdienā Baltijas jūras kausa noslēguma posms gaidāms Somijas galvaspilsētā Helsinkos. 17 dažādās vecuma un meistarības grupās tiks noskaidroti uzvarētāji ne tikai posmā, bet arī kopvērtējumā. Uz Somiju dosies arī kupls Latvijas BMX braucēju skaits.

Pēc aizvadītajiem diviem posmiem latvieši ieņem pirmās vietas 13 vecuma grupās. Elites un junioru konkurencē līderis ir “Rīgas Favorīts/ RRS” pārstāvis Ansis Uškaurs, kuram seko traumas dēļ sezonu noslēgušais Edžus Treimanis un Helvijs Babris no "MŠA – Valmieras puikas/ AKSSC". Šajā pat grupā meitenēm līdere ir Eiropas čempionāta bronzas medaļniece juniorēm Vanesa Buldinska ("Mītavas kumeļi/ Jelgavas BJSS/ AKSSC"), bet otrajā vietā ir Igaunijas labākā braucēja Ketlina Tekele. Tikmēr vecākajā jauniešu konkurencē vadībā atrodas Justs Lapiņš no "Rīgas Favorīts/ RRS".

Izmantotie resursi:
lrf.lv

Tev jābūt autorizētam,