Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:365, Did:0, useCase: 0

Video: Štrombergs finālbraucienu iesāk lieliski, taču finišu nesasniedz

Kristaps Desmitnieks
Hula Vistā (ASV) notikušajā pasaules kausa pirmā posma sacensībās BMX astoto vietu ieguvis Māris Štrombergs. Latviešu sportists lieliski aizvadīja ceturtdaļfināla un pusfināla braucienus, iekļūstot sacensību finālā. Arī fināla brauciena sākums Štrombergam padevās izcils, taču amerikānis Konors Fīlss, kurš izcīnīja uzvaru, asi iegāja trases otrajā virāžā, piespiežot Latvijas labākajam BMX braucējam samazināt ātrumu, kas neļāva vairs pilnvērtīgi turpināt sacīksti.
Vērtējums: +1

     [+] [-]

, 2012-04-01 11:37, pirms 7 gadiem
sniegums lielisks. Fields visu muzu trenejas taja trase, tadel pirmo virazu spej izbraukt daudz atrak un zemak neka visi citi. Virazas ir vietas kur tiesi saja trase Fields ir paraks par citiem. Jebkura cita trase Strombergs butu viegli noturejis uzvaru. Maris sodien ar katru braucienu brauca arvien labak un labak, malacis

     [+] [-]

, 2012-04-01 11:40, pirms 7 gadiem
The Machine Strombergam kkā tie rezultāti zūd. cerams uz Olimpiādi būs viss štokos

     [+] [-]

, 2012-04-01 11:41, pirms 7 gadiem
Vajadzeja kantet nost.

  -3 [+] [-]

, 2012-04-01 13:48, pirms 7 gadiem
Okjeens rakstīja: The Machine Strombergam kkā tie rezultāti zūd. cerams uz Olimpiādi būs viss štokos
Nu, tāds provokatīvs Tu esi. Kur zūd rezultāti? Šitie tev nav 400m skrējiens pa savu celiņu. Jāņem vērā, ka finālā nebija neviens no 2 ASV olimpiskajiem medeļniekiem, kuri arī šajā trasē trenējas bez ierobežojuma. Jaunie nāk klāt. Un Māris ir retais, kurš turās līmenī un joprojām spicē starp jaunajiem censoņiem. Pārējie Pekinas olimpieši ir patiesi, manāmi atkrituši zemāk. BMX-ā viss notiek ļoti ātri... katru gadu no junioriem pienāk bariņš ar bukiem, kuriem nav cita mērķa kā kļūt par olimpisko čempionu. Fields šogad ir tik pat jauns kā Māris uz Pekinu... trenējas ar tām iespējām ko dod ASV. Viņš šobrīd ir pasaules ranga #1. Tā ka... te nav konkurence kā skeletonā, kur pa visu pasauli savācās pardesmit džeku startiem PK... uz šo gonku vien atbrauca piedalīties 161 dalībnieks. Starp 64-iem, kas startēja 1/8finālā visi ir kontinentālo čempionātu regulārie finālisti. Viss notiek ļoti blīvi un koncentrēti.

     [+] [-]

, 2012-04-01 13:52, pirms 7 gadiem
Kas ta tur bija,nekas
Esmu priecīgs par fināla rezultātiem Tā turpināt

     [+] [-]

, 2012-04-01 18:48, pirms 7 gadiem
Jānis Grīnvalds rakstīja: Nu, tāds provokatīvs Tu esi. Kur zūd rezultāti? Šitie tev nav 400m skrējiens pa savu celiņu. Jāņem vērā, ka finālā nebija neviens no 2 ASV olimpiskajiem medeļniekiem, kuri arī šajā trasē trenējas bez ierobežojuma. Jaunie nāk klāt. Un Māris ir retais, kurš turās līmenī un joprojām spicē starp jaunajiem censoņiem. Pārējie Pekinas olimpieši ir patiesi, manāmi atkrituši zemāk. BMX-ā viss notiek ļoti ātri... katru gadu no junioriem pienāk bariņš ar bukiem, kuriem nav cita mērķa kā kļūt par olimpisko čempionu. Fields šogad ir tik pat jauns kā Māris uz Pekinu... trenējas ar tām iespējām ko dod ASV. Viņš šobrīd ir pasaules ranga #1. Tā ka... te nav konkurence kā skeletonā, kur pa visu pasauli savācās pardesmit džeku startiem PK... uz šo gonku vien atbrauca piedalīties 161 dalībnieks. Starp 64-iem, kas startēja 1/8finālā visi ir kontinentālo čempionātu regulārie finālisti. Viss notiek ļoti blīvi un koncentrēti.
Jāni - Dukuri nebija jānoliek!!!
161 dalībnieks neko vēl nenozīmē
man ir pārliecība, ka Martins un Māris ir vienādi superatlēti un nav nozīmes, cik kuram atlētu aiz muguras

     [+] [-]

, 2012-04-14 11:15, pirms 7 gadiem
Kāds zin, kāpēc Māris nebrauca tālāk? Pietrūka ātrums, lai pārlektu nākamo trampalīnu? Nevar būt, ka tas bija visu vai neko.