Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:5, Did:0, useCase: 0
Andris Vosekalns
Foto: Romāns Kokšarovs

Vosekalns arī nākamo sezonu pavadīs Ķīnas komandā “Hengxiang Cycling team”

2014. gada Latvijas čempions grupas braucienā Andris Vosekalns pagarinājis līgumu ar Ķīnas UCI kontinentālo komandu "Hengxiang Cycling team". Vienošanās panākta uz vienu gadu. Šajā sezonā Vosekalns individuāli augstvērtīgāko rezultātu individuāli sasniedza Taizemes tūrē, kur izcīnīja piekto vietu sacensību ceturtajā posmā.
Māris Štrombergs ar olimpiskajām medaļām. Kolāža no sportista Facebook profila
36

Štrombergs paziņo par karjeras beigām

Divkārtējais olimpiskais čempions BMX riteņbraukšanā Māris Štrombergs otrdien paziņoja, ka ir noslēdzis savu sportista karjeru.
Ketija Nēringa-Martinsone. Foto: Northmen
12

Lidošana vēja tunelī, šaušana pa 3D mērķiem - izvirzīti Gada balvas sportā nominanti

Kļuvuši zināmi pretendenti uz Gada balvas sportā nominācijām, turklāt šogad starp pretendentiem iekļauti vairāki sportisti, kurus pat varētu dēvēt par "pseido sporta" pārstāvjiem - uz Latvijas labākā sportista balvu pretendē lidotājs vēja tunelī, bet par labāko sportisti varētu tikt atzīta loka šāvēja, kura šogad triumfēja Eiropas 3D čempionātā, sportistiem sacenšoties apvidus loka šaušanā pa 3D dzīvnieku maketiem.
5

"Red Bull Hardline" trase pārsteidz ar īpašu bīstamību

"Red Bull" tradicionāli rīko dažādas īpaši ekstrēmas sporta sacensības, un tā tas ir arī riteņbraukšanā. "Red Bull Hardline" dalībniekiem šoruden bija jāveic nobrauciens pa sevišķi smagu un bīstamu kalnu trasi, un šajā video viens no dalībniekiem nofilmējis, kā tā izskatās no viņa skatpunkta.
Ernests Zebolds. Foto: Roberts Klēpis
1

BMX frīstaila braucējs Zebolds izcīna 20. vietu pasaules čempionātā

LETA. Latvijas BMX frīstaila braucējs Ernests Zebolds sestdien izcīnīja 20.vietu Ķīnā notiekošajā pasaules čempionātā.
Andžs Flaksis (no labās)
Foto: Holowesko Citadel Racing team

Flaksis arī nākamsezon paliks ASV komandā

Latviešu riteņbraucējs Andžs Flaksis uz vēl vienu sezonu pagarinājis līgumu ar ASV komandu "Hincapie Racing", kas 2019. gadā brauks kontinentālajā statusā.
Andris un Juris Šici. Foto: Romāns Kokšarovs/F64
1

Brāļi Šici starp LSFP studiju stipendiju ieguvējiem

Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) valde apstiprinājusi sporta stipendijas ieguvējus 2018./2019. studiju gadam. Stipendiju komisija saņēma 63 studējošo sportistu pieteikumus, no kuriem stipendija piešķirta 38 pretendentiem, starp viņiem esot arī trīskārtējiem olimpisko medaļu ieguvējiem kamaniņu sportā Andrim un Jurim Šiciem.
11

Diskusija par sportistu un mediju attiecībām, sporta žurnālistikas kvalitāti Latvijā

Pēdējā laikā krietni aktualizējies jautājums par sportistu un mediju savstarpējām attiecībām Latvijā. Aizvadītajā nedēļā portālam Sportacentrs.com komentāru sniegt atteicās Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis, taču arī iepriekš bijuši piemēri, kuru dēļ nolēmām padiskutēt par šo tēmu.Piedāvājam diskusiju, kurā piedalās laikraksta “Diena” sporta nodaļas vadītājs Māris Zembergs, “Sporta Avīzes” galvenais redaktors Ingmārs Jurisons, VEF skolas valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Lauva, SK Cēsis prezidents Krišjānis Kļaviņš, Sportacentrs.com valdes loceklis Kristaps Zālītis.
4

Šovakar Sportacentrs.com TV diskusija par sportistu un mediju attiecībām

Pēdējā laikā krietni aktualizējies jautājums par sportistu un mediju savstarpējām attiecībām Latvijā. Aizvadītajā nedēļā portālam Sportacentrs.com komentāru sniegt atteicās Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis, taču arī iepriekš bijuši piemēri, kuru dēļ nolēmām padiskutēt par šo tēmu.Diskusiju, kurā piedalās laikraksta “Diena” sporta nodaļas vadītājs Māris Zembergs, “Sporta Avīzes” galvenais redaktors Ingmārs Jurisons, VEF skolas valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Lauva, SK Cēsis prezidents Krišjānis Kļaviņš, Sportacentrs.com valdes loceklis Kristaps Zālītis, šovakar plkst. 19.00 skaties Sportacentrs.com TV kanālā.Jau rīt diskusija pilnā garumā būs pieejama arī portālā Sportacentrs.com.
Alekss Krasts. Foto: lrf.lv
2

Krastam 49. vieta Eiropas junioru čempionātā velokrosā

Latvijas jaunais riteņbraucējs Alekss Krasts pagājušajā nedēļas nogalē Nīderlandē izcīnīja 49. vietu Eiropas junioru čempionātā velokrosā.