Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:5, Did:0, useCase: 0

Aviokatastrofā bojā gājis karjeru beigušais itāļu riteņbraucējs Manfredi

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Aviokatastrofā bojā gājis karjeru beigušais itāļu riteņbraucējs Manfredi
Andrea Manfredi. Foto: wielerkrant.be

Indonēzijā notikušajā aviokatastrofā, kas laupīja dzīvību 189 cilvēkiem, starp upuriem bija arī 26 gadus vecais itāļu riteņbraucējs Andrea Manfredi, kurš karjeras laikā pārstāvēja "Bardiani-CSF" un "Ceramica Flaminia" komandas.

Lidmašīna, kas no Džakartas devās uz Pangkalpinangu, sakarus ar satiksmes kontroles torni zaudēja 13 minūtes pēc pacelšanās. Tā centās atgriezties Džakartas lidostā, taču nogāzās jūrā.

Andrea Manfredi par sevi pirmoreiz lika runāt 2012. gadā, kad viņš kā amatieris ieguva trešo vietu "Giro della Valle d'Aosta". Sacensībās triumfēja tautietis Fabio Aru, kurš pēc trim gadiem uzvarēja "Vuelta a Espana", bet pērn tika pie uzvaras vienā no "Tour de France" posmiem.

Manfredi tika pie profesionāļa līguma, šādā statusā pavadot nākamos trīs gadus. Vispirms viņš pievienojās "Ceramica Flaminia" komandai, bet pēcāk divus gadus pavadīja "Bardiani-CSF". Sekoja vēl viena sezona amatiera statusā, bet pēc tam itālis lika punktu karjerai un izveidoja ar riteņbraukšanu saistītu biznesu, dibinot "Sportek" firmu.

Izmantotie resursi:
Former professional Andrea Manfredi among...