Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:5, Did:0, useCase: 0

Neilanda komanda: "Nejautājiet mums, jo mēs nezinām, kā tas ir iespējams"

Kārlis Ozols
Kārlis Ozols

Neilanda komanda: "Nejautājiet mums, jo mēs nezinām, kā tas ir iespējams"
Krists Neilands (baltajā kreklā) Foto: No "Israel Cycling Academy" "Facebook" konta

"Israel Cycling Academy" braucējs Krists Neilands "Giro d'Italia" 17. posmā izcīnīja piekto vietu. Pēc sacensībām latviešu braucēja komanda atzina, ka nespēj atrast loģisku atbildi notikušajam, jo pēdējos divos posmos Krists cīnījās kā ievainots tīģeris, bet spēja atdzimt. Neilands gan atzīst, ka vēlējās izcīnīt vēsturisku uzvaru.

Krista Neilanda "Israel Cycling Academy" komanda savā "Facebook" kontā izvietoja paziņojumu: "Nejautājiet mums. Mēs nezinām, kā tas ir iespējams. Mēs šaubāmies, ka viņam ir loģiska atbilde uz šo jautājumu: Kādā veidā braucējs, kurš pēdējos divos posmos cīnījās kā ievainots tīģeris, lai tikai izdzīvotu un izglābtos no katastrofas (viņš bija saaukstējies), spēja atdzimt? Jaudīgs braucējs, kurš vairākas stundas kontrolēja situāciju atrāvienā un vēlāk veica vairākus uzbrukumus, parādot ticību sev un milzu jaudu."

"Viņš panāca to, ka lielākā daļa no 18 atrāviena dalībniekiem atpaliek no grupas un tikai pēdējos kilometros nebija spējīgs veikt pēdējo gājienu, lai izcīnītu uzvaru. Krists finišēja piektais, bet mums tā ir uzvara," atzina "Israel Cycling Academy" komanda.

Krista pirmie vārdi satiekot komandas vadītāju pēc finiša: "Piedod, vecīt. Piedod, ka nebiju spējīgs uzvarēt."

Dienas varonis Krists Neilands pēc tam savā "Instagram" kontā ievietoja paziņojumu: "Ļoti vēlējos uzvarēt, izdarīju visu, kas bija manos spēkos šodien, un finišēju piektajā vietā. Daži (četri) posmi vēl ir palikuši un ticu, ka esam diezgan tuvu, lai beidzot sasniegtu kopīgo ("Israel Cycling Academy") mērķi - uzvaru."

Izmantotie resursi:
https://www.instagram.com/p/ByDva0U...
https://www.facebook.com/pg/IsraelC...