Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:5, Did:0, useCase: 0

Liepiņš iepriecina Latvijas līdzjutējus, uzvarot "Baltic Chain tour" mājas posmā

Toms Markss
Toms Markss

Liepiņš iepriecina Latvijas līdzjutējus, uzvarot "Baltic Chain tour" mājas posmā
Emīls Liepiņš šķērso finiša līniju
Foto: Romāns Kokšarovs, F64

Sestdien skaistu uzvaru "Baltic Chain tour" daudzdienu velobrauciena (UCI 2.2 kategorija) otrajā posmā no Valmieras līdz Siguldai izcīnīja Latvijas Nacionālās izlases sportists Emīls Liepiņš, kurš pirms pēdējā posma Lietuvā kļuvis arī par kopvērtējuma līderi.

"Baltic Chain tour" daudzdienu velobrauciena sacensību trešajā no četrām dienām 111 tūri turpinošie dalībnieki no 19 komandām sacentās pa Latvijas ceļiem. 155 garā distance veda no Valmieras līdz Siguldā. Posmā bija iekļauti arī trīs starpfiniši, kas atradās Smiltenē, Priekuļos un Plācī. Kopvērtējumā pirms Latvijas etapa līdera godā atradās titulētais lietuvietis Ramunas Navardauskas, kurš šajās sacensībās pārstāv Lietuvas Nacionālo izlasi. Tikmēr no latviešiem trešais bija Emīls Liepiņš, bet ceturtais Andžs Flaksis.

Jau īsi pēc starta Valmierā dalībnieki piedzīvoja ļoti spēcīgas lietus gāzes, kas ar nelieliem pārtraukumiem turpinājās līdz pat distances vidusdaļai. Pirmajā starpfinišā uzvarēja Igaunijas izlases sportists Matins Lāss, kurš triumfēja pirmajā etapā Tallinā. Otrais starpfinišā bija Liepiņš, bet trešais Navardauskas.

Turpinājumā izveidojās atrāviens, kurā bija arī kopvērtējuma ceturtajā vietā esošais Flaksis. Bēgļi tika panākti pie Raganas. Pēdējos kilometros sekoja aktīva cīņa par pozīciju, tomēr bija skaidrs, ka uzvarētāja liktenis noskaidrosies Gaujas kalnā.

Lielisku dabu paveica visi Latvijas Nacionālās izlases sportisti, kuri finišam virzīja Liepiņu. Dobelnieks nepievīla. Uzsācis sprintu 300 metrus pirms finiša, viņš konkurentiem neatstāja nekādas cerības. Distances pēdējā taisnē, savu līdzjutēju atbalstīts, Emīls varēja izbaudīt uzvaras garšu. Trasē uzvarētājs pavadīja 3 stundas 24 minūtes un 4 sekundes.

Uzvarētājam zaudējot piecas sekundes, otro vietu ieguva Polijas kontinentālās komandas “Hurom” komandas riteņbraucējs Jakubs Kačmareks. Tikmēr labāko trijnieku noslēdza Ramunas Navardauskas (+00:00:05).
No pārējiem Latvijas Nacionālās izlases sportistiem 16. vietā finišēja Ēriks Toms Gavars, 23. Andžs Flaksis, 26. Māris Bogdanovičs, 33. Kristers Ansons (visi +00:00:05). Andris Vosekalns, kurš arī paveica lielisku darbu panākuma izcīnīšanā, ierindojās 106. vietā (+00:03:33). Tikmēr no "Evelo team" vīriem 47. vietā finišēja Arvis Sprude, 50. Ģirts Vēvers, 53. Kaspars Serģis (visi +00:00:26). 63. Ivo Viļumovs (+00:00:42), bet Mārim Kalveršam 86. pozīcija (+00:01:30).

Par jauno velobrauciena kopvērtējuma līderi kļuvis Emīls Liepiņš. "One Pro cycling" komandas riteņbraucējs pirms pēdējā posma par piecām sekundēm apsteidz Navardausku. Trešais tikmēr ir igaunis Gerts Joeārs, kuru no Liepiņa šķir 15 sekundes. Ceturto vietu saglabā Flaksis (+00:00:23), 12. ir Ēriks Toms Gavars (+00:00:35), bet Mārim Bogdanovičam 14. vieta (+00:00:36). No "Evelo team" vīriem visaugstāk kopvērtējumā ir Kaspars Serģis, kurš ieņem 54. vietu (+00:04:45). Komandu vērtējumā pirmo vietu nostiprinājusi Latvijas Nacionālā komanda.

Velobrauciens noslēgsies svētdien, kad riteņbraucēji veiks 159 kilometru garo trešo posmu no Paņevežas līdz Viļņai.

Izmantotie resursi:
lrf.lv

     [+] [-]

, 2018-08-25 17:54, pirms 9 mēnešiem
Malacīts, tīri tehniski kalna galā izģērba klientu.. Jāuzvar šī Baltijas tūre, izskatās diezgan cerīga nākotne džekam.

     [+] [-]

, 2018-08-26 01:11, pirms 9 mēnešiem
Nunu - kalna galā izģērbj uz fiziskā un labu rāvienu,kas Liepiņam ir attīstīts