Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:5, Did:0, useCase: 0

Ķiksis izcīna augsto trešo vietu UCI 1. kategorijas elites treka sacensībās Minskā

Toms Markss
Toms Markss

Ķiksis izcīna augsto trešo vietu UCI 1. kategorijas elites treka sacensībās Minskā
Ainārs Ķiksis
Foto: Publicitātes

Sekmīga nedēļas nogale Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā notiekošajās UCI 1. kategorijas elites grupas treka riteņbraukšanas sacensībās padevusies Latvijas vadošajam īso distanču trekistam Aināram Ķiksim. ''Evelo team'' komandu pārstāvošais sportists izcīnīja trešo vietu kēringā, piekto pozīciju 1000 metru distancē, kā arī bija septītais sprintā.

Sekmīga nedēļas nogale Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā notiekošajās UCI 1. kategorijas treka riteņbraukšanas sacensībās padevusies Latvijas vadošajam īso distanču trekistam Aināram Ķiksim. ''Evelo team'' komandu pārstāvošais sportists izcīnīja trešo vietu kēringā, piekto pozīciju 1000 metru distancē, kā arī bija septītais sprintā.

Par Valmieras gada sportistu atzītais Latvijas treka riteņbraucējs Ainārs Ķiksis aizvadītās nedēļas nogalē startēja Minskas lielās balvas izcīņā. Latvietis piedalījās trijās disciplīnās – sprintā, kēringā un 1000 metru hīta brauienā.

Sprinta kvalifikācijā Ainārs uzrādīja rezultātu 10,472 sekundes. Tas deva devīto vietu un iespēju cīnīties par godalgām pamatsacensībās. Pirmajā izslēgšanas braucienā Ķiksim pretim stājās labākā laika īpašnieks Artjoms Zaitsovs. Šajā duelī labāks bija baltkrievs. Sacensību noslēgumā Ķiksis tika klasificēts septītajā vietā.

Turpinājumā ''Evelo team'' komandu pārstāvošais Latvijas trekists piedalījās aizraujošajā kēringā disciplīnā. Ainārs spēja iekļūt dienas galvenajā braucienā. Tajā sportistiem padevās ļoti ātri pēdējie 200 metri, kas tika veikti pēc 10, 285 sekundēm. Ļoti sīvā cīņā Ķiksis izcīnīja trešo vietu.

Pēdējā dienā valmierietis startēja 1000 metru hīta braucienā. Distanci Ķiksis veica pēc 1 minūtes un 4,599 sekundēm. Tas 13 braucēju konkurencē deva piekto vietu.

Izmantotie resursi:
lrf.lv

     [+] [-]

, 2019-05-20 13:47, pirms 7 mēnešiem
Ķiksis Ķikša dēls?

     [+] [-]

, 2019-05-20 14:08, pirms 7 mēnešiem
kā vienmēr par Ķiksi ķīselis ne raksts ... nekad nevar skaidri uzrakstīt - startēja veterānu konkurencē vai kopējā aktīvo spotistu konkurencē?

apbrīnojama ersonība!

     [+] [-]

, 2019-05-20 14:56, pirms 7 mēnešiem
Ja aktīvo grupā tad Ainārs Aināra dēls?
Tiešām precizējiet nevis vnk copy kaut kādas tabulas info....

     [+] [-]

, 2019-05-20 18:33, pirms 7 mēnešiem
Minskas sacīkstēs tāpat kā šosejā ir vienas no UCI kategorijas sacīks'tem,kur dala ieskaites punktus kopējam rangam.Savukār pēc kopējā ranga dala kvotas olimpiādei,Pasaules čempiem,Eiropas čempim.Startēja Austrumeiropas valstu izlašu dalībnieku.Krievi,Baltkrievi,arī daži aziāti,Lietuvieši.

     [+] [-]

, 2019-05-20 22:18, pirms 7 mēnešiem
Cik man zināms, šis sportists jau pirms 10 gadiem beidza aktīvā braucēja karjeru (reizēm pabrauc amatieru gonkas) un par mantinieku nekas dzirdēts nav. Kas tie par brīnumiem?

     [+] [-]

, 2019-05-20 23:42, pirms 7 mēnešiem
Elmers rakstīja: Cik man zināms, šis sportists jau pirms 10 gadiem beidza aktīvā braucēja karjeru (reizēm pabrauc amatieru gonkas) un par mantinieku nekas dzirdēts nav. Kas tie par brīnumiem?
Sevastova arī bija beigusi karjeru,nu re acīmredzot iekšējais dzinulis virzija Ainaru uz atgriešanos,un kā redzam-veiksmīgi.