Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:5, Did:0, useCase: 0

Evelostore.lv kausa ievadā klasi nodemonstrē "Rietumu Banka-Rīga"

Evelostore.lv kausa ievadā klasi nodemonstrē "Rietumu Banka-Rīga"

Dienas ātrākais duets
Foto: Kaspars Suškevičs / labafotostudija.lv

Evelostore.lv Kauss 2017

Trešdienas vakarā Biķernieku trasē Rīgā atklāta EVELOSTORE.LV kausa izcīņas otrā sezona šosejas riteņbraukšanā. Pirmajā posmā dominēja šobrīd vienīgā pašmāju UCI licencētā komanda "Rietumu Banka-Rīga".

Pavasara drēgnumā uz starta līnijas bija sapulcējušies 107 dalībnieki, kas šādā plus četru grādu vēsumā ir solīds skaitlis. Klasiskais lielais aplis bija veicams 13 reizes, un jau otrajā aplī atrāvienā devās rietumu vīri: Armands Bēcis un šā brīža Eiropas MTB čempiona titula īpašnieks Pēters Prūss. Tikmēr peletonā sacīkstes norisinājās aktīvā gaisotnē ar daudz atrāvieniem. Sportisti centās aizbēgt no grupas vai vienkārši sasildīties, taču līdz diviem līderiem neviens tā arī neaizsniedzās, kaut arī lielā grupa strādāja jaudīgi. Abi bēgļi sacīkstes noslēdza plecu pie pleca, un finiša līniju kā uzvarētājs šķērsoja Bēcis.

Pirmā grupa sekoja pēc divām minūtēm un 40 sekundēm, un to pāri līnijai ieveda pērnā gada seriāla uzvarētājs Emīls Liepiņš, nodrošinot komandai pilnu goda pjedestālu. Turpat aiz muguras finišēja mūsu junioru izlases pārstāvis Kristers Ansons, kurš mēneša pirmajā pusē ar labu sniegumu un vietu labāko desmitniekā atzīmējās UCI 2.1 junioru sacīkstēs Vācijā. Pirmo sešinieku šoreiz noslēdza Dmitrijs Sorokins ("Rietumu Banka-Rīga") un Jānis Ozols ("ZZK"). Tikmēr lielais peletons ar Aināru Ķiksi ("Evelo Team") un Ulvi Horenu Korbergu ("NN Sporta Klubs") priekšgalā uzvarētājam piekāpās par trīs minūtēm un 13 sekundēm.

Lielās grupas sprinta finišā ātrākais Ķiksis (foto: Kaspars Suškevičs)

Pilns rezultātu saraksts apskatāms ŠEIT. Seriāla otrais etaps norisināsies 10. maijā Biķerniekos, kad riteņbraucēji sacentīsies individuālajā braucienā. Atkarībā no vecuma grupas, dalībniekiem būs jāveic divi vai trīs trases apļi. Šosezon kauss ietvers kopumā desmit posmus, to skaitā trīs velokrosa sacīkstes Salaspilī. Ar plašāku informāciju un nolikumu var iepazīties evelostore.lv.

EVELOSTORE.LV KAUSS 2017

PIRMAIS POSMS (Rīga, 71km)

VSPORTISTSKOMANDALAIKS
1.Armands BēcisRietumu Banka-Rīga1:37:20
2.Peeter PruusRietumu Banka-Rīga+0:00:00
3.Emīls LiepiņšRietumu Banka-Rīga+0:02:40
4.Kristers AnsonsMurjāņu Sporta Ģimnāzija+0:02:41
5.Dmitrijs SorokinsRietumu Banka-Rīga+0:02:41
6.Jānis OzolsZZK+0:02:43
7.Kristofers RācenājsAlpha Baltic+0:02:44
8.Raivis RitumsDobeles Dzirnavnieks/Focus Bike+0:02:46
9.Māris BogdanovičsRietumu Banka-Rīga+0:02:51
10.Egons RozenfeldsDobeles Dzirnavnieks/Focus Bike+0:02:51

Seriālu organizē evelostore.lv veikals, MDK Projekts SIA, Evelo Team un Latvijas Riteņbraukšanas federācijas (LRF) apstiprināta tiesnešu kolēģija. Par veiksmīgu sacīkšu norisi sezonas gaitā gādās seriāla atbalstītāji: Salaspils novada pašvaldība, Salaspils sporta nams, ZZK, Lindström Group, Specialized, Kiin Products, Marmot, MDK Projekts, Bosch Latvija, Jacob's Creek, Latvijas Riteņbraukšanas federācija, Ainārs Ķiksis, Koblenz drošība, Puķu kurjers, Vēvers SIA, Song Wash, Schwalbe, SIS Latvija, DJ Kārlis Blumfelds, Bekubode Lēdmanē un 4Cyclists.

Pēters Prūss, Armands Bēcis un Emīls Liepiņš

     [+] [-]

, 2017-04-20 21:54, pirms gada
Pro čaļi savāc bērnudārza dāvanas. K'mon...

Tev jābūt autorizētam,