Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:5, Did:0, useCase: 0

Skujiņš: "Par uzvaru sāku domāt tikai pēdējos 300 metros"

Rolands Eliņš

Skujiņš: "Par uzvaru sāku domāt tikai pēdējos 300 metros"
Toms Skujiņš
Foto: Bikemagazine

LETA. Latvijas riteņbraucējs Toms Skujiņš no "Trek-Segafredo" komandas tam, ka spēs uzvarēt UCI Pasaules tūrē iekļautā Kalifornijas velobrauciena trešajā posmā, noticējis vien pēdējos pārsimts metros, pēc sacensībām medijiem pauda sportists.

"Jā, šodienas panākums ir īpašs, tomēr zīmīgāka bija mana pirmā uzvara šajā velobraucienā, jo toreiz biju visiem nezināms braucējs, turklāt tobrīd uz pāris dienām tiku arī pie kopvērtējuma līdera krekliņa," pauda Skujiņš.

"Par uzvaru sāku domāt vien noslēdzošajos 300 metros. Gaidīju, kad peletons mani panāks, bet tas nenotika. Acīmredzot visiem šajā posmā bija grūti, ņemot vērā vēju un augsto tempu. Tas viss nāca man par labu," norādīja latvietis. "Noslēgums nenoliedzami nebija viegls. Biju šeit braucis jau iepriekš, tāpēc tas noteikti man palīdzēja. Zināju, kas man jādara."

Pērn gan Skujiņš šajā velobraucienā piedzīvoja neveiksmi, jo otrajā posmā smagi krita un lauza atslēgas kaulu.

"Pagājušā gada kritiens neradīja manī papildus vēlmi sevi pierādīt. Man nav nepieciešama papildus motivācija," izteicās Skujiņš, kurš gan nenoliedza, ka otrdienas posmā domājis par pērn piedzīvoto kritienu. "Domāju, ko televīzijas komentētāji teica. Droši vien: "Skujiņš brauc ātri. Cerams, šoreiz nepiedzīvos kritienu, kā tas bija pagājušajā gadā.""

Velobrauciena kopvērtējumā pēc trim posmiem līderis ir kolumbietis Egans Bernals ("Sky"), kurš par 25 sekundēm apsteidz poli Rafalu Majku ("BORA-hansgrohe"). Savukārt Skujiņš, atpalikdams trīs minūtes un 31 sekundi, ir 23.pozīcijā.

Sprinteru ieskaitē latvietis ir ceturtais, bet aktīvāko braucēju vērtējumā ieņem otro vietu.

Velobrauciens septiņu posmu garumā noslēgsies svētdien.

Izmantotie resursi:
LETA