Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:5, Did:0, useCase: 0

Flaksis kļūst par Latvijas šosejas riteņbraukšanas elites un U23 izlašu galveno treneri

Flaksis kļūst par Latvijas šosejas riteņbraukšanas elites un U23 izlašu galveno treneri
Toms Flaksis
Foto: Velo.lv

Latvijas Riteņbraukšanas federācijas padome vienbalsīgi par šosejas riteņbraukšanas elites un U23 vīriešu izlašu galveno treneri apstiprinājusi Tomu Flaksi. 29 gadus vecais speciālists ikdienā pilda riteņbraukšanas komandas "Rīga" trenera funkcijas un strādā ar virkni Latvijas vadošajiem elites velosportistiem.

Ceturtdien tika aizvadīta Latvijas Riteņbraukšanas federācijas (LRF) padomes sēde. Darba kārtībā tika iekļauts jautājums par Latvijas šosejas riteņbraukšanas elites un U23 vīriešu izlašu galvenā trenera apstiprināšanu. Uz šo amatu šosejas un MTB treneru padome virzīja 29 gadus veco Tomu Flaksi.

LRF padomes locekļi vienbalsīgi lēma apstiprināt Flaksi kā elites un 23 šosejas riteņbraukšanas izlašu galveno treneri līdz 2018. gada sezonas beigām. Trenera pienākumos ietilps izlašu kandidātu apzināšana, kritēriju izstrāde uz pasaules un Eiropas čempionātiem, kā arī sportistu sastāvu noteikšana.

Šajā sezonā Toms Flaksis ir arī Latvijas nacionālā līmeņa riteņbraukšanas komandas “Rīga” treneris un strādā ar vairākiem Latvijas vadošajiem šosejas riteņbraucējiem, tostarp valsts čempionu Kristu Neilandu ("Israel Cycling academy") un šosezon divas starptautiskās uzvaras izcīnījušo Emīlu Liepiņu ("One Pro Cycling"). Iepriekšējās četras sezonas Flaksis strādāja "Rietumu banka – Rīga" komandas galvenā trenera amatā.

Šī gada Eiropas U23 čempionāts šosejas riteņbraukšanā no 12. – 15. jūlijam notiks Čehijas pilsētā Olomočā, kamēr Eiropas elites čempionāts no 5. – 12. augustam risināsies Skotijas lielākajā pilsētā Glāzgovā. Pasaules čempionāts, kur gaidāma pēdējos gados kāpumiem bagātākā trase, no 23. – 30. septembrim gaidāms Austrijas pilsētā Insbrukā.

Izmantotie resursi:
lrf.lv

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2018-03-17 07:29, pirms 10 mēnešiem
Egons !