Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:5, Did:0, useCase: 0

Kalifornijā pirmo uzvaru izcīna dāņu talants, Skujiņš finišē beigās

Kārlis Ozols
Kārlis Ozols

Kalifornijā pirmo uzvaru izcīna dāņu talants, Skujiņš finišē beigās
Toms Skujiņš. Foto: Trek - Segafredo

Kalifornijas tūres otrajā posmā uzvaru izcīnīja Kaspers Asgrēns no "Deceuninck - Quick Step" komandas, kuram šī ir pirmā profesionālā uzvara karjerā. Toms Skujiņš finišēja 26 minūtes un 19 sekundes aiz Asgrēna, ierindojoties 126. vietā no 132 finišu sasniegušajiem riteņbraucējiem.

Kalifornijas tūres otrajā posmā braucējiem bija jāpieveic 194,5 kilometrus gara distance, turklāt, ja vakardienas posmā nebija iekļauts neviens kāpums, tad šodien starts tika dots nedaudz augstāk par jūras līmeni, bet 147. kilometrā riteņbraucēji atradās 2616 metrus virs jūras līmeņa, kas nozīmēja, ka priekšrocības būs tiem, kuri ir labi adaptējušies augstkalnes apstākļiem.

Dienas atrāvienā iesaistījās septiņi braucēji, starp kuriem bija Toma Skujiņa komandas biedrs Madss Pedersens, tomēr vairāk par trīs minūtēm nelielajai grupai neizdevās atrauties no peletona. 75 kilometrus pirms finiša visi atrāviena dalībnieka tika noķerti, bet pirms izšķirošajiem notikumiem vadošajā līderu grupā kopā brauca desmit sportisti.

No līderu grupas pirmais centās aizbēgt amerikānis Tīdžejs van Gārdeners, tomēr viņam spēja sekot daļa braucēju. Finiša spurtā van Gārdeneru pārspēja 24 gadus vecais Kaspers Asgrēns no "Deceuninck - Quick Step" komandas, kuram šī ir pirmā profesionālā uzvara karjerā. Četras sekundes pēc uzvarētāja finiša līniju šķērsoja "INEOS" braucējs Džani Moskons.

Toms Skujiņš finišēja 26 minūtes un 19 sekundes aiz Asgrēna, ierindojoties 126. vietā no 132 finišu sasniegušajiem riteņbraucējiem. Kalifornijas tūrē "Trek-Segafredo" komandas līderis ir austrālietis Ričijs Ports, kurš šodien finišēja 15. vietā, atpaliekot 31 sekundi no uzvarētāja.

Kalifornijas tūres otrā posma rezultāti:

VietaRiteņbraucējsValstsKomandaRezultāts
1.Kaspers AsgrēnsDānijaDeceuninck-QuickStep6:17:11
2.Tīdžejs van GārdenersASVEF Education First+0:00
3.Džani MoskonsItālijaINEOS+0:04
4.Tadejs PogačarsSlovēnijaUAE-Emirates+0:10
5.Maksimilians ŠahmansVācijaBora-Hansgrohe+0:16
6.Jonass GregārdsDānijaAstana+0:27
126.Toms SkujiņšLatvijaTrek-Segafredo+26:19

Kalifornijas tūres kopvērtējums:

VietaRiteņbraucējsValstsKomandaRezultāts
1.Tīdžejs van GārdenersASVEF Education First9:31:19
2.Džani MoskonsItālijaINEOS+0:06
3.Kaspers AsgrēnsDānijaDeceuninck-QuickStep+0:07
4.Tadejs PogačarsSlovēnijaUAE-Emirates+0:16
5.Maksimilians ŠahmansVācijaBora-Hansgrohe+0:22
6.Robs BritonsKanādaRally UHC Cycling+0:33
111.Toms SkujiņšLatvijaTrek-Segafredo+26:25