Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:5, Did:0, useCase: 0

Latvijas sportisti kuplā skaitā šīs nedēļas nogalē Francijā startēs Eiropas BMX čempionātā

Toms Markss
Toms Markss

Latvijas sportisti kuplā skaitā šīs nedēļas nogalē Francijā startēs Eiropas BMX čempionātā
Niks Rožukalns (no kreisās)
Foto: Sanda Tūtere

No piektdienas līdz svētdienai Francijā norisināsies UEC Eiropas BMX čempionāts junioru, jauniešu, amatieru un bērnu vecuma grupām. Mūsu valsti nozīmīgajās sacensībās pārstāvēs kopumā 65 sportisti, tostarp astoņi Latvijas izlases sportisti.

Tikai nepilnu nedēļu pēc lieliskā gaisotnē Mārupē aizvadītā Latvijas čempionāta BMX riteņbraukšanā, kopumā 65 Latvijas junioru, jauniešu, amatieru un bērnu vecuma grupu sportisti devušies uz Franciju, kur no piektdienas līdz svētdienai notiks UEC Eiropas čempionāts. Jāizceļ, ka elites grupu sportisti par kontinenta godalgām spēkiem mērosies 10. un 11. augustā Skotijā.

Latvijas jaunatnes izlases sastāvam, kurā iekļauti sportisti no 14 – 16 gadu vecumam, kvalificējās kopumā seši sportisti – Niks Rožukalns (Saldus BMX klubs “Ozolēni”/ AKSSC), Ronalds Rītiņš, Rolands Pommers (abi Ventspils “Spars”), Emīls Edvards Liberts un Mārtiņš Zadraks (abi “Mārupe”/ AKSSC) un Līva Lizete Glāzere (“Tālava/ VBSS”). Tikmēr junioru konkurencē Latvijas izlases sastāvā iekļauti – Edvards Glāzers (“Tālava/ VBSS) un Filips Krists Rozītis (“BMX Rīga RRS”/ AKSSC).

Kā pirmie par godalgām cīņu uzsāks krūzeru grupu braucēji, kas sacensības uzsāks piektdien no pulksten 18:00 pēc Latvijas laika. Īpaši spraigas sportiskās cīņas trasē gaidāmas sestdien. Jau no pulksten 10:45 pēc Latvijas laika sāksies priekšsacīkstes jauniešu (13+) un amatieru grupās.

Junioru sacensības sestdien sāksies no pulksten 19:30, bet lielie fināli gaidāmi ap pulksten 21:00. Čempionāts noslēgsies svētdien, kad gaidāmas jaunāko grupu (līdz 12 gadu vecumam) sacensības, kurās kuplā skaitā tiks pārstāvēta arī Latvija. Pirmo priekšbraucienu sākums – plkst. 11:15. Video tiešraidē UEC Eiropas čempionātam iespējams sekot mājaslapā uec.ch.

2018. gada UEC Eiropas BMX čempionāta junioriem, jauniešiem, amatieriem, bērniem programma:

DLaiksNotikums
13.07.18:00 – 21:30Krūzeru sacensības
14.07.10:45 – 21:30Jauniešu amatieru un junioru sacensības
15.07.11:15 – 17:00Jaunāko grupu sacensības

Latvijas izlases sastāvs:

Vārds UzvārdsKomandaKategorija
Edvards GlāzersTālava/ VBSSJuniori
Filips Krists RozītisBMX Rīga/ AKSSCJuniori
Niks RožukalnsSaldus BMX klubs Ozolēni/ AKSSCB16
Ronalds RītiņšVentspils SparsB16
Rolands PommersVentspils SparsB16
Emīls Edvards LibertsMārupe/ AKSSCB15
Mārtiņš ZadraksMārupe/ AKSSCB14
Līva Lizete GlāzereTālava/ VBSSG14

Ivo Lakučs – Latvijas BMX izlases galvenais treneris
Miks Puķītis – Latvijas jaunatnes BMX izlases galvenais treneris

Izmantotie resursi:
ļrf.lv

     [+] [-]

, 2018-07-12 20:01, pirms 7 mēnešiem
Meklējat puisi!
Es esmu Anisija, es esmu 21, jautrs, slaids un nav pieticīgs vispār))
Foto un tālruņa numurs anketā >>> sisisa.tk