Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:5, Did:0, useCase: 0

Siguldā svētdien MTB sportisti cīnīsies par olimpiskās kvalifikācijas punktiem

Toms Markss
Toms Markss

Siguldā svētdien MTB sportisti cīnīsies par olimpiskās kvalifikācijas punktiem
Sigulda Cup 2018 sacensības jau svētdien
Foto: Pubicitātes

Palikušas vēl tikai divas dienas, lai pieteiktos starptautiskajām riteņbraukšanas sacensībām XCO "Siguldas kauss" UCI C2 2018. Latvijas mērogā šāda veida sacensības, kurās dalībnieki krāj punktus, lai tiktu uz Olimpiskajām spēlēm ir iespējamas tikai pateicoties Fisher Slēpošanas centra īpaši pielāgotajai infrastruktūrai.

Visi interesenti – sportisti, atbalstītāji un līdzjutēji ir laipni gaidīti 16.septembrī no plkst.10.00 Fischer Slēpošanas centrā, Puķu ielā 4, lai izmēģinātu savus spēkus sacensībās vai atbalstītu Latvijas un ārvalstu sportistus cīņā par UCI starptautiskā ranga punktiem.

Šogad trase sacensību dalībniekiem ir izveidota vēl draudzīgāka – trase ir nomarķēta un pieejama treniņbraucieniem, kā arī attīrīta, daudzviet paplašināta un uzlabota. XCO trasē dalībniekiem būs jāpārvar dažādi šķēršļi – tramplīni, virāžas, smiltis, saknes, akmeņu krāvumi, koki u.c. dabīgi radušies un mākslīgi veidoti šķēršļi. Sacensības būs ļoti dinamiskas un to dalībniekiem būs nepieciešams spēks, izveicība un labas koncentrēšanās spējas.

Sacensības norisināsies Elites grupā (gan dāmām, gan kungiem), ar iespēja piedalīties sportistiem no 19 gadu vecuma ar derīgu UCI licenci, kā arī Junioru grupā (gan dāmām, gan kungiem), ar iespēju piedalīties 17 un 18 gadus veci sportisti ar derīgu UCI licenci. Šajās sacensībās sportistiem ir iespēja krāt UCI punktus savai valstij, pēc kuriem tiks noteikti 2020.gada vasaras olimpisko spēļu dalībnieki Japānā. Visi pārējie interesenti, kuriem nav starptautiskās UCI licences, var piedalīties OPEN grupā (sākot no 2004.gadā dzimuši un vecāki).

Plašāka informācija par sacensībām un nolikums pieejams Fischer Slēpošanas centra tīmekļa vietnē Siguldas Sporta Centrs

XCO "Siguldas kauss" UCI C2 2018 ietvaros tajā pašā dienā tiks organizētas „S!-Šķēršļu velo 2018” sacensības bērniem un jauniešiem no 6 līdz 14 gadiem. Sacensības notiks 16.septembrī no plkst. 15.00, numuru saņemšana no plkst.13.30. "S!-Šķēršļu velo 2018’" ir jauna koncepta velo sacensības bērniem, sākot ar "dipu dapu" klasi līdz 2001.gadā dzimušiem, kurās dalībniekiem būs ne tikai jābrauc ar velo ierastajā trasē un meža takās, bet arī jāpārvar dažāda veida šķēršļi – gan cilvēka veidoti (vilnītis, pakāpiens, līdzsvara šūpoles, labirints, stumšanas zona, u.c.), gan sacensību apvidū jau atrodamie dabiski izveidojušies (saknes, reljefs, līkumi, u.c.). Šāda veida sacensības palīdz velobraucējiem attīstīt un pārliecināties par savām velosipēda vadītprasmēm un veiklību dažādos apstākļos. Vairāk informācijas par sacensību norisi un nolikums pieejams šeit.

Izmantotie resursi:
lrf.lv

     [+] [-]

, 2018-09-11 20:07, pirms 2 gadiem
Man ir garlaicīgi((
Zēni - rakstiet. Iepazīsimies, tiksimies!
Man ir 23 gadi. Es esmu jautra! Foto un telefons profilā. Rakstiet tagad >︍>︍> 18pop.tk