Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:5, Did:0, useCase: 0

Skujiņa sniegums sekmē Mollemas uzvaru "Gran Premio Bruno Beghelli" velobraucienā

Toms Markss
Toms Markss

Skujiņa sniegums sekmē Mollemas uzvaru "Gran Premio Bruno Beghelli" velobraucienā
Skujiņš astoņu braucēju līderu grupas galvgalī
Foto: Trek - Segafredo komandas arīvs

Svētdien Itālijā aizvadīts 23. "Gran Premio Bruno Beghelli" velobrauciens, kurā ar aktīvu sniegumu izcēlās "Trek – Segafredo" komandas Latvijas riteņbraucējs Toms Skujiņš. Carnikavietis sekmēja komandas kapteiņa Baukes Mollemas uzvaru, pats ierindojoties 29. pozīcijā. Tikmēr Mārim Bogdanovičam un Viesturam Lukševicam attiecīgi 122. un 126. pozīcija.

"Gran Premio Bruno Beghelli" ir kā vienas no sagatavošanās sacensībām leģendārajam Lombardijas pasaules tūres velobraucienam, kas gaidāms nākamās nedēļas nogalē. Dalībniekus sagaidīja 196,3 kilometru gara un kāpumiem bagāta distance. Trase tika sadalīta desmit apļos ar vienu izteiktu kāpumu katrā no tiem.

No Latvijas riteņbraucējiem šajās sacensībās startēja Toms Skujiņš ("Trek – Segafredo"), Māris Bogdanovičs un Viesturs Lukševics (abi "Amore & Vita Prodor").

Izšķirošā cīņa par uzvaru norisinājās pēdējos apļos, kuros ļoti aktīvi bija "Trek – Segafredo" vīri. Izšķirošajos notikumos vadošajā grupā no šīs vienības atradās komandas kapteinis Bauke Mollema, mūsu Toms Skujiņš un austrietis Mihaels Gogls.

Divus kilometrus pirms finiša vienatnē no visiem aizbēga Mollema, kurš pārsvaru nosargāja līdz finišam un svinēja skaistu uzvaru. Trasē nīderlandietis pavadīja 4 stundas 24 minūtes un 45 sekundes. Sekotāju grupa finišēja sešas sekundes vēlāk. Otro vietu ieguva “Movistar” komandas spāņu riteņbraucējs Karloss Barbero, bet trijnieku noslēdza mājinieks Manuels Belletī ("Androni – Giocatolli").

Toms Skujiņš visas distances garumā paveica lielisku darbu komandas labā. Vienlaikus, carnikavietis iesaistījās arī izšķirošajos notikumos, uzbrūkot pats un ķerot konkurentus. Finišu Toms sasniedza vadošajā grupā, ierindojoties 29. vietā.

Abi pārējie mūsu sportisti – Viesturs Lukševics un Māris Bogdanovičs – finišēja sekotāju grupā, kas uzvarētājam zaudēja 8 minūtes un 7 sekundes. Viesturam 122., bet Mārim 126. pozīcija.

Izmantotie resursi:
lrf.lv