Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:5, Did:0, useCase: 0

Muižnieks turpina dominēt un uzvar arī LVM MTB Ikšķiles posmā

Ints Megnis
Ints Megnis

Muižnieks turpina dominēt un uzvar arī LVM MTB Ikšķiles posmā
Oskars Muižnieks triumfē Ikšķilē. Foto: Igo Japiņa sporta aģentūra

Turpinot dominēt šīs sezonas "Latvijas Valsts mežu" (LVM) kalnu divriteņu jeb MTB seriālā, svētdien arī Ikšķiles posmā triumfēja Oskars Muižnieks, kurš jau iepriekš bija garantējis uzvaru kopvērtējumā.

Phjončhanas olimpisko spēļu dalībnieks Muižnieks no "DTG-MySport" komandas jau iepriekšējā etapā Vietalvā garantēja triumfu kopvērtējumā un svētdien Ikšķiles rindās neapstājās, gūstot kārtējo uzvaru. Muižnieks svētdien finišēja pēc stundas, 43 minūtēm un 15 sekundēm, par 18 sekundēm apsteidzot savu komandas biedru Lauri Purniņu.

Tikmēr trešais vēl pēc 24 sekundēm distanci noslēdza Kārlis Baltacis no "Patria Bottecchia" vienības.

Šajā etapā piedalījās arī pieredzējušais šosejas riteņbraukšanas profesionālis Aleksejs Saramotins, tomēr viņš starp finišējušajiem braucējiem neparādās.

Dāmām uzvaru izcīnīja Lelde Ardava ("VW Komerctransports - Veloprofs.lv"), par gandrīz četrām minūtēm apsteidzot savu komandas biedreni Lāsmu Ozolu, kamēr trešā bija Vija Frīda ("TK Sniegpulkstenīte").

Tikmēr tautas distancē svētdien uzvaras izcīnīja Sandijs Kļaviņš un Santa Sanija Jurgena.

"Latvijas Valsts mežu" kalnu divriteņu maratonā, kas iepriekš ilgstoši bija pazīstams kā SEB MTB seriāls, šis bija sestais no septiņiem etapiem. Sezona noslēgsies 21. septembrī Smiltenē.