Latvijas sportistu starti


Datums Laiks Sporta veids Sportists(-e) Vieta
6. augusts 2:00 Atklāšanas ceremonija
15:30 Riteņbraukšana Saramotins un Skujiņš 48. un 59.
7. augusts 21:30 Svarcelšana Koha 4.
21:40 Teniss Ostapenko 33.-64.
8. augusts 6:00 Pludmales volejbols Samoilovs/Šmēdiņš
19:10 Burāšana Birzule
9. augusts 19:00 Burāšana Birzule
21:30 Pludmales volejbols Samoilovs/Šmēdiņš
10. augusts 19:47 Peldēšana Ribakova 27.
20:09 Peldēšana Kalniņš 24.
11. augusts 16:00 – 19:00 Džudo Borodavko 17.
19:10 Burāšana Birzule
23:30 Pludmales volejbols Samoilovs/Šmēdiņš 19.
12. augusts 15:35 Septiņcīņa (100 m/b) Ikauniece-Admidiņa
16:00 – 19:00 Džudo Ņikiforenko 17.
16:30 Stenda šaušana Upelnieks
16:50 Septiņcīņa (augstums) Ikauniece-Admidiņa
19:00 Burāšana Birzule 24.
13. augusts 2:35 Septiņcīņa (lode) Ikauniece-Admidiņa
4:05 Septiņcīņa (200m) Ikauniece-Admidiņa
15:30 Stenda šaušana Upelnieks 12.-15.
17:00 400m Latiševa-Čudare 45.
17:45 Septiņcīņa (tālums) Ikauniece-Admidiņa
14. augusts 2:00 vai 3:15 Septiņcīņa (šķēps) Ikauniece-Admidiņa
2:20 Kārtslēkšana Ārents un Pujāts 16.-20. un Q
4:53 Septiņcīņa (800m) Ikauniece-Admidiņa 4.
15:30 Maratons Prokopčuka Marhele un Hilborna 12., 61. un 106.
15. augusts 15:00 Kanoe airēšana (1000m) Iļjins
16. augusts 1:00 Svarcelšana Plēsnieks 8.
2:35 Kārtslēkšana Pujāts 12.
15:08 Kanoe airēšana (1000m) Iļjins 12.
17. augusts 2:35 vai 3:50 Šķēpmešana Palameika un Ozoliņa Q un 14.
15:16 Kanoe airēšana (200m) Iļjins
16:35 Kanoe airēšana (200m) Iļjins 21.
20:34 BMX Štrombergs un Treimanis
18. augusts 2:30 vai 3:35 Šķēpmešana Sirmais un Štrobinders 14. un 28.
16:00 – 19:00 Brīvā cīņa Grigorjeva
19:30 BMX Štrombergs un Treimanis 17. un 19.
20:30 Modernā pieccīņa Nakoņečnijs
22:00 – 1:00 Brīvā cīņa Grigorjeva 8.
19. augusts 3:10 Šķēpmešana Palameika 10.
14:00 50km soļošana Rumbenieks 37.
15:00 – 16:45 Smaiļošana Rumjancevs
20:30 20km soļošana Pastare 53.
20. augusts 15:00 – 16:20 Smaiļošana Rumjancevs 5.
18:00 – 00:35 Modernā pieccīņa Nakoņečnijs 28.
22. augusts 2:00 Noslēguma ceremonija