Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326), Fid:2257, Did:0, useCase: 0
Jānis Freimanis un Jeļizaveta Gamaļejeva
Foto: Ekrānuzņēmums
2

Gamaļejeva par mākslas vingrošanu, gada budžetu, cirku un baletu

Septiņkārtējā Latvijas čempione mākslas vingrošanā Jeļizaveta Gamaļejeva arī šogad startēs "Baltijas apļa" sacensībās, kurās sola cīnīties par augstām vietām. Lai uzzinātu ko vairāk par mākslas vingrošanu Latvijā un pasaulē, kā arī par sporta veida disciplīnām un inventāru, aicinājām Jeļizavetu uz sarunu.00:00:23 - 00:03:37 Par sporta veida izvēli un lokanības nozīmi00:03:38 - 00:09:30 Par treniņiem mākslas vingrošanā, akrobātikas, cirka un baleta elementiem00:09:31 - 00:14:22 Par inventāru mākslas vingrošanā un sarežģītāko disciplīnu00:14:23 - 00:17:41 Par sporta tērpu un inventāra izmaksām, prestižākajām sacensībām, "Baltijas apli"00:17:42 - 00:19:48 Par mākslas vingrošanas tradīcijām Latvijā, saviem sasniegumiem un olimpiādi00:19:49 - 00:22:20 Par mācību apvienošanu ar sportošanu, mākslas vingrotāju karjeras ilgumu00:22:21 - 00:25:03 Par Krievijas dominanci mākslas vingrošanā, iespējām trenēties KrievijāSarunas ilgums 25 minūtes

Aicina uz nebijušām aktivitātēm festivālā "Rīgas Sporta nakts"

Vakar Rīgas domes Portretu zālē notika preses konference par aktīvās atpūtas un sporta festivālu „Rīgas Sporta nakts” un pasākumu „Brīvības ielas nakts brauciens”. „Rīgas Sporta nakts” notiks sestdien, 17. septembrī, un tās laikā paredzētas līdz šim nebijušas, jaunas, atraktīvas aktivitātes gan pilsētas centrā, gan uz Brīvības ielas.

Jau 23.maijā pirmais skriešanas seriāla "Izskrien Rīgu" posms

Bērnu un jauniešus, pieaugušos un seniorus aicina pieteikties skriešanas seriālam „Izskrien Rīgu!” kurā šogad paredzēti četri posmi – uz AB Dambja, Arkādijas parkā, Klusajā dārzā un Lucavsalā. Pirmais posms jau 23. maijā!Jau trešo gadu Rīgas iedzīvotājiem ir iespēja piedalīties skriešanas seriālā „Izskrien Rīgu!”, kurā ikviens aktīva dzīves veida piekritējs, tajā skaitā bērni un pieaugušie var pārbaudīt savu sportisko sagatavotību Bērnu grupas skrējienā, Tautas grupas un Meistarības grupas distancē.Tautas sporta skrējiena seriāls četros posmos tiek organizēts, lai popularizētu skriešanu kā veselīga dzīves veida pamatu visu vecumu mērķauditorijai, kā arī, lai dotu iespēju ģimeņu aktīvai brīvā laika pavadīšanai.

Sadalītas "Rīgas sporta laureāta 2014" balvas un apbalvoti labākie

Kultūras namā "Ziemeļblāzma" piektdienas vakarā notika konkursa "Rīgas Sporta laureāts 2014" apbalvošanas ceremonija. Galvaspilsētas labākā sportiste jau otro gadu pēc kārtas ir Laura Skujiņa, bet labākā sportista balvu saņēma peldētājs Jānis Šaltāns.

Patriotisma nedēļā iespēja piedalīties īstā "Lāčplēšu krosā"

24. septembrī Rīgas domē notika preses konference par Rīgā pirmo reizi notiekošo sportiski patriotisko pasākumu „Lāčplēšu kross”. Līdz šim Patriotisma mēnesis – novembris Rīgā atzīmēts, organizējot dažādus koncertus, kultūras un piemiņas pasākumus, bet šogad, pirmo reizi, tiks organizēts arī sportisks pasākums. Preses konferences dalībnieki informēja par gaidāmo pasākumu un aicināja iedzīvotājus pieteikties krosam, izvēloties savām spējām atbilstošāko distanci un aizpildot pieteikuma anketu pasākuma oficiālajā interneta vietnē lacplesiem.lv

Lauris Lizbovskis aicina izskriet Kronvalda parku

Jau šo sestdien, 13 septembrī, norisināsies pēdējais posms skriešanas seriālā "Izskrien rīgas parkus". Šoreiz visi skriet gribētāji jau no pulksten 11 aicināti Kronvalda parkā.

Izmanto iespēju izskriet Rīgas parkus jau šo sestdien

Jau otro gadu Rīgas iedzīvotājiem ir iespēja piedalīties skriešanas seriālā „Izskrienam Rīgu!”, kurā ikviens aktīva dzīves veida piekritējs, tajā skaitā bērni un pieaugušie var pārbaudīt savu sportisko sagatavotību Bērnu grupas skrējienā, Tautas grupas un Meistarības grupas distancē.

Rīgas svētku laikā titulus izcīnija arī skrituļotāji un BMX braucēji

17.augustā Rīgas svētku laikā galvaspilsētā norisinājās dažādas sportiskās aktivitātes. Uzvaras parkā pulcējās skrituļslidotāji, bet Mežaparkā labākos noskaidroja BMX riteņbraucēji. Aprunājāmies ar sacensību organizatoriem un dalībniekiem.
1

Lucavsalā varēs vērot Latvijas volejbola vēsturiskos kadrus

Sestdien, 15. augustā, no plkst. 22.00 pirmo reizi Rīgas svētku vēsturē un „Lucavsalas kausa” izcīņā tiek plānotas spēles prožektoru gaismā. Tāpat pirmo reizi „Lucavsalas kauss” tiks veltīts volejbola veterāniem. Pasākumā aicināti piedalīties divkārtējais olimpiskais medaļnieks Pāvels Seļivānovs un divkārtējais olimpiskais čempions Ivans Bugajenkovs, Rīgas „Radiotehniķa” meistarkomandas spēlētāji Sergejs Antipins un Boriss Kolčins, kā arī bijušās sieviešu volejbola meistarkomandas „Aurora” spēlētājas – pasaules čempione Ilonda Mežiņa un Eiropas čempione Mudīte Talce. Paralēli notikumiem skatītāji uz lielajiem ekrāniem varēs vērot sporta filmu retrospekciju par abām slavenajām PSRS laika volejbola meistarkomandām.
1

"Rīgas svētku" laikā risināsies "Lucavsalas kausa" izcīņa

15. un 16. augustā Rīgā, Lucavsalā risināsies viens no vērienīgākajiem šīs vasaras amatieru pludmales volejbola turnīriem. Vairāk par sacensību norisi pastāstīja turnīra direktors Klāvs Zaļkalns. Pieteikšanās turnīram, sūtot e-pastus uz beachz@inbox.lv līdz 10.augustam.
13

Starkova vadībā Rīgā dibina futbola akadēmiju

Rīgas pašvaldība sadarbībā ar Latvijas futbola federāciju dibinās Rīgas Futbola akadēmiju, kur galvaspilsētas futbola klubu jaunajiem talantiem vairākas reizes mēnesī būs iespēja apmeklēt meistarklases un attīstīt savu sportisko meistarību viena no Latvijas labākajiem treneriem - Aleksandra Starkova un viņa pieaicinātu treneru vadībā
3

Rīgas derbijā "Skonto" sagrauj "Daugavu"

Trešdien SMScredit.lv Virslīgas čempionātā futbolā 18.kārtas spēlē Rīgas komandu duelī „Skonto” stadionā mājiniece „Skonto” ar rezultātu 5:1 apspēlēja „Daugavu”, izcīnot 14. uzvaru sezonā.

Rīgas Dome prēmē labākos pilsētas sportistus un trenerus

19.jūnijā Rīgas Domē notika 2013.gada veiksmīgāko sportistu, treneru un jaunatnes organizāciju sveikšanas ceremonija. Kopā pie prēmijām tika vairāk nekā 40 sportisti un treneri, kā arī organizācijas.
1

Raimonds Bergmanis un Inese Nagle aicina izskriet Rīgas parkus!

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina bērnus un jauniešus, pieaugušos un seniorus pieteikt dalību skriešanas seriālam "Izskrienam Rīgu!”, kurā šogad paredzēti četri posmi – Lucavsalā, Grīziņkalnā, Arkādijas parkā un Kronvalda parkā. Tautas sporta skrējiena seriāls četros posmos tiek organizēts, lai popularizētu skriešanu kā veselīga dzīvesveida pamatu visu vecumu mērķauditorijai, kā arī, lai dotu iespēju ģimeņu aktīvai brīvā laika pavadīšanai.

Daina Lazdeniece: "Ja ir medaļas, tad sezona ir izdevusies"

Dubultbronzas panākums "Nordea" basketbola līgā un Latvijas sieviešu basketbola līgā ļauj "RSU/Merks" komandas spēlētājām šo sezonu vērtēt kā izdevušos. Izšķirošajā spēlē LSBL bronzas spēlē pagarinājumā pēdējas sekundēs pārspēta "Vega 1/Liepāja" komanda. Pēcspēles intervija ar "RSU/Merks" komandas kapteini Dainu Lazdenieci un uzvaras groza autori Kati Karlīnu Krēsliņu, par aizvadīto spēli, sezonu, nākotnes plāniem un pateicības vārdi atbalstītājiem.

Kristīna Cirša: "Līdzīgā spēlē uzvarai pietrūka veiksmes"

"Vega1/Liepāja" komandai šajā sezonā līdz uzvarai LSBL izšķirošajā spēļe par 3. vietu, pietrūka veiksmes pašā spēles galotnē, kad līdzīgā spēlē papildlaikā uzvaras grozu varēja gūt gan viena, gan otra komanda. Par veiksmi, vasaras plāniem un Liepājas jaunajām spēlētājām pēcspēles intervija ar Kristīnu Ciršu ("Vega1/Liepāja").

„Sporta diena Lucavsalā” 4.maijā piedāvās iespaidīgu izklaides un sporta programmu

4.maijā, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas svinībās, Lucavsalas aktīvas atpūtas parkā rīdzinieki un pilsētas viesi aicināti piedalīties sportiskās aktivitātēs pasākumā „Sporta diena Lucavsalā”. No plkst. 11.00 līdz pat plkst. 16.00 ikviens varēs gan iesaistīties daudzveidīgās aktivitātēs, kas paredzētas jebkuras paaudzes un vecuma apmeklētājiem, kā arī vērot dažādus sporta paraugdemonstrējumus un kultūras programmu ar deju un muzikāliem priekšnesumiem.

Aicina piedalīties sportiskās aktivitēs Rīgā 4.maijā

4.maijā Rīgā notiks dažādas sportiskas aktivitātes. Dažām no tām jāpiesakās pirms tam, nenokavē!

Iespēja Lieldienās piedalīties orientēšanās sacensībās Vecrīgas sirdī

Ja nezini kā pavadīt Lieldienu brīvdienas tad lielisku iespēju piedāvā orientēšanās sabiedrība, piedalīties sacensībās Lieldienu balva, kura norisināsies Vecrīgā.

2014. - Rīgā veterānu sporta gads

2014.gads Rīgā pasludināts par veterānu Sporta gadu. Marta sākumā Rīgas sporta manēžā notika sacensības vieglatlētikā, bet vairāki interesanti pasākumi gaidāmi arī turpmāk.