Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2257, Did:0, useCase: 0

Sirmais, Kučvaļska un citi rīdzinieki saņem naudas balvas

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Sirmais, Kučvaļska un citi rīdzinieki saņem naudas balvas
Zigismunds Sirmais un Angelina Kučvaļska
Foto: R.Kokšarovs, F64 / slav-koto, Yandex

Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks un Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane trešdien pasniedza naudas balvas izcilākajiem galvaspilsētas sportistiem par sasniegumiem 2016. gadā, kā arī apbalvoja galvaspilsētas labākās bērnu un jaunatnes sporta organizācijas.

Rīgas dome jau vairākus gadus pasniedz naudas balvas galvaspilsētas sportistiem un viņu treneriem par izciliem sasniegumiem un izcīnītajām godalgotajām vietām pasaules un Eiropas līmeņa sacensībās.

Balvas saņēmēju vidū šoreiz ir Eiropas čempions šķēpmešanā Zigismunds Sirmais, Eiropas čempionāta ceturtās vietas īpašniece daiļslidošanā Angelīna Kučvaļska, Eiropas kausa kopvērtējuma trešās vietas ieguvējs snovborda sloupstailā Toms Petrusevičs, Eiropas vicečempions šahā Igors Kovaļenko un citi. Latvijas galvaspilsētas pašvaldības naudas balvas kopskaitā saņems vairāk nekā 40 sportisti un treneri.

Kā jau ziņots, 9. decembra pasākumā "Rīgas sporta laureāts" par galvaspilsētas labāko sportisti tika pasludināta daiļslidotāja Angelina Kučvaļska, savukārt 2016. gada labākā sportista balvu ieguva šķēpmetējs Zigismunds Sirmais.

Rīgas pašvaldības finansējumu treniņu procesa organizēšanai, dalībai sacensībās, kā arī veselības nostiprināšanas nodarbību organizēšanai un talantīgu jauno sportistu meistarības pilnveidošanai saņēma konkursa "Rīgas pilsētas labākais bērnu un jaunatnes sporta klubs 2016. gadā" laureāti. Konkursu "Rīgas pilsētas labākais bērnu un jaunatnes sporta klubs" organizēja un sportistu sveikšanas pasākumu rīkoja Izglītības, kultūras un sporta departaments.Foto: Jeļizaveta Iļjina

Izmantotie resursi:
sports.riga.lv

     [+] [-]

, 2017-05-02 19:26, pirms 3 gadiem
Viss ļoti jauki, bet pietrūkst summas, ko parasti šādās ziņās publicē.
Šoreiz izskatās pēc politiskās reklāmas, jo nāk vēlēšanas.

Cepuri nost sportistiem, bet Ameriks lien spiest rokas tikai tāpēc, ka mēnesis līdz vēlēšanām.