Nākamā lapa

Bezzobainā "Liepāja" piedzīvo izgāšanos pret "Sūduvu" (199) 13.07.2017 21:37

UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas otrās kārtas pirmajā spēlē šovakar "Liepāja/Mogo" futbolisti savā laukumā ar 0:2 piekāpās Lietuvas klubam Marijampoles "Sūduva". Atbildes spēle paredzēta 20. jūlijā.

Triāla sacensības Liepājā - izaicinājums sportistiem, šovs skatītājiem 28.04.2017 18:21

Liepāja jau kopš pagājušā gadsimta sešdesmitajiem un septiņdesmitajiem gadiem izcēlusies ar spēcīgiem triāla klubiem un sportistiem. 2017. gads ieies triāla vēsturē, jo pirmo reizi Latvijā norisināsies Eiropas čempionāta posms triālā, kas pulcēs labākos Eiropas mototriālistus, jauniešus vecumā no 12 līdz 16 gadiem un sievietes, lai cīnītos par Liepājas posma tituliem.

Kristaps Porziņģis pievienosies Latvijas valstsvienībai (291) 24.04.2017 13:55

Kristaps Porziņģis vasarā pievienosies Latvijas vīriešu basketbola valstsvienībai, lai gatavotos 2017. gada Eiropas čempionātam, spēlētājs pirmdien, 24. aprīlī, paziņoja preses konferencē Liepājas Olimpiskajā centrā.

Kristapa Porziņģa preses konference šodien Sportacentrs.com TV tiešraidē (12) 24.04.2017 09:00

Šodien plkst. 14.00 Liepājā notiks Latvijas basketbolista Kristapa Porziņģa preses konference - tikšanās ar Latvijas mediju pārstāvjiem. To tiešraidē varēsiet vērot gan portālā Sportacentrs.com, gan Sportacentrs.com TV kanālā.

Pirms izslēgšanas spēļu sākuma "Liepāja/Triobet" piekāpjas VEF (5) 16.04.2017 18:37

"OlyBet" Latvijas Basketbola līgā dalību regulārajā sezonā noslēdza "Liepāja/Triobet" savā laukumā ar 75:84 piekāpjoties "VEF Rīga" basketbolistiem. Mājiniekus no zaudējuma neglāba Artūra Ausēja 28 punkti, bet viesiem ar 16 punktiem rezultatīvākais bija Mārtiņš Meiers.

Uldriķis iesit vienīgos vārtus un nodrošina uzvaru pret "Liepāju" (192) 15.04.2017 19:58

Otro sezonas zaudējumu "SynotTip" Virslīgas ietvaros cieta "Liepāja"/"Mogo", minimāli savā laukumā piekāpjoties pret RFS. Kamēr pirmais puslaiks varēja likties salīdzinoši garlaicīgs, otrais bija pilns vārtus gūšanas iespējām, no kurām viena arī tika izmantota. Jaunais uzbrucējs Roberts Uldriķis nu dala rezultatīvākā spēlētāja godu līgā.

Jākobsone un Silarāja iet kaulā, "Vega 1/Liepāja" aizmūk no RSU 05.04.2017 20:01

Latvijas sieviešu basketbola līgā (LSBL) trešdien, 5. aprīlī, sākās pusfināli sērijās līdz divām uzvarām. "Vega 1/Liepāja" trešās ceturtdaļas beigās veica izrāvienu 11:0 un pārspēja RSU ar 69:50.

"Vega 1/Liepāja" graujošs revanšs un ceļazīme uz "Četru finālu" 02.04.2017 18:30

Svētdien, 2. aprīlī, noslēdzās Latvijas-Igaunijas basketbola līgas pārspēles par iekļūšanu "Četru finālā". Pēdējo ceļazīmi uz pusfinālu izcīnīja "Vega 1/Liepāja" basketbolistes, divu spēļu summā pieveicot Tallinas Universitāti ar 140:117.

"Liepāja/Triobet" pagarinājumā ceturto reizi pieveic "Barons kvartālu" (3) 01.04.2017 19:12

Savas pozīcijas "Olybet" Latvijas Basketbola līgas (LBL) labāko sešiniekā izdevās nostiprināt "Liepājai/Triobet". Liepājnieki savā laukumā mača pagarinājumā ceturto reizi šosezon pieveica "Barons kvartāls" basketbolistus ar rezultātu 92:90.

"Liepāja/Mogo" bez problēmām apspēlē "Babīti" (21) 01.04.2017 15:50

"SynotTip" futbola Virslīgas 3. kārtas spēlē "Daugavas" stadiona rezerves laukumā "Liepāja/Mogo" aizvadīja pārliecinošu spēli un ar rezultātu 3:1 apspēlēja Latvijas spēcīgākā čempionāta debitanti "Babīte/Dinamo". Pa vārtiem uzvarētājiem guva Valērijs Afanasjevs, Artūrs Karašausks un Dmitrijs Hmizs.

TTT izsit korķus Liepājā un iemet 84% tālmetienu (1) 22.03.2017 18:52

Trešdien, 22. martā, noslēdzās Latvijas-Igaunijas basketbola līgas "Top 4" turnīrs. "TTT Rīga" spēlētājas izbraukumā iemeta 16 no 19 tālmetieniem un uzvarēja "Vega 1/Liepāja" ar 119:62.

Begovam 2+1, "Mogo" atspēlējas un panāk piekto spēli (30) 19.03.2017 19:20

Latvijas hokeja čempionāta pusfināla sērijas ceturtajā spēlē "Liepājas" hokejisti savā laukumā jau pirmās trešdaļas vidū izvirzījās pārliecinošā vadībā ar 3:0, taču pārsvaru nenosargāja, dramatiskā galotnē zaudējot ar 4:5. Dramatisma pilnā sērijā rezultāts kļuvis 2-2 un, tāpat kā duelī starp "Kurbadu" un "Zemgali"/LLU, viss izšķirsies otrdien, kad pretinieki aizvadīs piekto spēli Rīgā. Uzvarētāju rindās ar 2+1 izcēlās Rustams Begovs.

"Liepāja/Triobet" svin laimīgu uzvaru (1) 11.03.2017 19:47

Šodien “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas ietvaros “Liepāja/Triobet” savā laukumā uzņēma “Jūrmala/Fēnikss” komandu. Saspringtā spēlē, labāki ar rezultātu 69:66 izrādījās “Liepāja/Triobet”.

"Liepāja" sērijas piektajā spēlē tomēr salauž sīksto "Rīgas" pretestību (22) 11.03.2017 19:33

Par Latvijas virslīgas čempionāta pēdējo pusfinālisti sestdien kļuva pagājušās sezonas čempionvienība 'Liepāja". Liepājnieki sestdien ceturtdaļfināla sērijas piektajā mačā savā laukumā ar 5:1 pieveica sīksto HS 'Rīga" vienību, sērijā svinot uzvaru ar 3-2. Divus vārtus uzarētāju labā guva Egils Kalns, bet ar terim rezultatīvām piespēlēm izcēlās Māris Diļevka. Pusfinālā "Liepāja" tiksies ar "Mogo" hokejistiem, savukārt citā pusfināla pārī spēkiem mērosies 'Kurbads" un "Zemgale"/LLU vienības.

Butjankovam 23 punkti, "Liepāja/Triobet" pārliecinoši iesoļo BBL ceturtdaļfinālā (1) 21.02.2017 21:38

Otro uzvaru Baltijas Basketbola līgas astotdaļfināla spēlē izcīnīja “Liepāja/Triobet”, kas savā laukumā pieveica Tallinas “TLU Kalev” ar rezultātu 86:73. Divu spēļu summā iegūtais 30 punktu pārsvars ļāva komandai kvalificēties nākamajai izslēgšanas spēļu kārtai, kur liepājnieki spēlēs pret Pasvāles “Pieno žvaigždes” un “Ogre/Kumho Tyre” sērijas uzvarētāju.

"Liepāja" ātri iegūst pārsvaru un pārspēj "Rīgu" (3) 19.02.2017 21:19

Latvijas hokeja Virslīgā šovakar aizvadīta viena spēle, kurā "Liepāja" savā laukumā uzņēma HS "Rīga" hokejistus. Liepājniekiem ātri izdevās gūt divus vārtus, bet visā mačā svinēt uzvaru ar rezultātu 5:2.

"Kurši" iemet 11 vārtus "Ķekavai" un nodrošina play-off 19.02.2017 19:34

Šovakar pašā pēdējā "Elvi" Latvijas florbola līgas regulārā turnīra spēlē, FK "Kurši" ļoti rezultatīvā spēlē pārspēja "Ķekavu" ar rezultātu 11:7 un nodrošināja sev septīto vietu regulārās sezonas noslēgumā.

"Vega 1/Liepāja" uz viļņa: pirmo reizi sagrautas Somijas čempiones (2) 19.02.2017 18:14

"Vega 1/Liepāja" basketbolistes svētdien, 19. februārī, izcīnīja līdz šim nozīmīgāko uzvaru sezonā, mājās parspējot pieckārtējās Somijas čempiones "Catz Lappeenranta" ar 92:53.

Begovam trīs vārti, "Mogo" zaudē Liepajā (2) 11.02.2017 19:58

Vienīgā Latvijas hokeja virslīgas spēle šodien norisinājās LOC ledus hallē Liepājā, kur ceturtajā vietā esošie mājinieki uzņēma čempionāta līderus “Mogo”. Iepriekšējās četras tikšanas ar rīdziniekiem bija neveiksmīgas “Liepājai”, jo tajās izdevās gūt tikai vienu uzvaru. Šoreiz trīspadsmit vārtu spēlē minimālo uzvaru svinēja liepājnieki.

"Liepāja/Triobet" BBL regulāro sezonu beidz ar uzvaru pār "Barsy" (9) 23.01.2017 21:05

Pārliecinošu uzvaru "Triobet" Baltijas Basketbola līgas regulārās sezonas noslēgumā izcīnījusi "Liepāja/Triobet". Liepājnieki lieliski aizvadīja otro puslaiku pret Aturau "Barsy" un sagrāva Kazahstānas komandu ar rezultātu 87:50.

Rozītis atstāj Liepāju un pievienojas "Barons kvartālam" (30) 23.01.2017 16:25

Pagājušās sezonas Latvijas čempions Dāvis Rozītis vienojies par sadarbības pārtraukšanu ar "Liepāju/Triobet" un uzreiz pievienojies citai "Olybet" LBL komandai "Barons kvartāls", pavēstījusi Rīgas komanda.

Karostā risināsies ziemas peldēšanas čempionāts 10.01.2017 14:31

21. janvārī Karostā, atpūtas vietā “Beberliņi”, norisināsies jau piektais Liepājas atklātais ziemas peldēšanas čempionāts un XIII Latvijas ziemas peldēšanas čempionāta posms garajās distancēs.

TTT salādē 101 punktu Liepājas grozos un brauks uz finālturnīru (3) 08.01.2017 15:18

Svētdien, 8. janvārī, Liepājas Olimpiskajā centrā noslēdzās Austrumeiropas Sieviešu basketbola līgas (EEWBL) regulārā sezona. "TTT Rīga" uzvarēja "Vega 1/Liepāja" ar 101:54. Ceturtdaļfinālā 31. martā Košicē rīdzinieces tiksies ar Baltkrievijas čempionēm "Horizont Minsk".

"Vega 1/Liepāja" iztur 30 minūtes pret Polijas kausa ieguvējām 07.01.2017 19:28

Latvijas spēcīgākie klubi sestdien, 7. janvārī, Liepājas Olimpiskajā centrā turpina Austrumeiropas sieviešu basketbola līgas (EEWBL) cīņas. "TTT Rīga" (6-1) pieveica Aijas Putniņas pārstāvēto Stambulas Universitāti. "Vega 1/Liepāja" pēc 30 minūtēm bija vadībā pret Polijas kausa ieguvējām "AZS UMCS Lublin", taču visā spēlē zaudēja pretiniecēm ar 63:85.

TTT nožmiedz Astanas "tīģerus", Liepāja varonīgi cīnās pret "eņģeļu" pārspēku 06.01.2017 20:14

TTT basketbolistes (5-1) piektdien, 6. janvārī, Liepājā uzvarēja Kazahstānas čempionāta līderes "Astana Tigers" ar 99:46. "Vega 1/Liepāja" zaudēja Slovākijas superklubam "Good Angels" ar 58:76. Divas kārtas pirms regulārās sezonas beigām zināmas piecas no astoņām Austrumeiropas līgas (EEWBL) finālturnīra dalībniecēm – TTT, Košice, Ļubļina, Gdiņa un Maskavas "Dynamo".

Liepājai stiprākie ciemiņi vēsturē: divas Eiropas kausa "Top 16" komandas 06.01.2017 07:47

Latvijas spēcīgākie klubi 6.-8. janvārī sacentīsies Austrumeiropas sieviešu basketbola līgas (EEWBL) regulārās sezonas pēdējā posmā, kas risināsies Liepājas Olimpiskajā centrā. "TTT Rīga" piektdien plkst. 16:15 spēlēs pret "Astana Tigers", savukārt "Vega 1/Liepāja" plkst. 18:30 mērosies spēkiem ar Slovākijas grandu "Good Angels Košice".

''Liepāja/Triobet'' ceturtdaļā ielaiž 32 punktus, bet vienalga droši uzvar ''Barsy'' (7) 08.12.2016 21:56

Baltijas Basketbola līgā (BBL) regulārās sezonas ietvaros A grupā Liepājas olimpiskajā centrā šovakar ''Liepāja/Triobet'' aizvadīja trīs labas ceturtdaļas un visā spēlē pieveica Kazahstānas ''Barsy Atyrau'' ar rezultātu 89:75.

"Vega 1/Liepāja" tālmetienu lietū noslīcina RSU un spēlēs "Top 4" turnīrā 07.12.2016 21:12

Latvijas-Igaunijas basketbola līgā trešdien, 7. decembrī, notika viena spēle. "Vega 1/Liepāja" izbraukumā iemeta 15 tālmetienus, uzvarēja Rīgas Stradiņa Universitāti ar rezultātu 78:50 un rezervēja ceļazīmi uz "Top 4" turnīru.

Jākobsonei 13 piespēles, Druskite atgriežas, "Vega 1/Liepāja" uzvar LU 24.11.2016 20:01

Ceturtdien, 24. novembrī, atsākās Latvijas-Igaunijas basketbola līgas spēles. "Vega 1/Liepāja" savā laukumā uzvarēja Latvijas Universitāti ar 79:49.

Liepājas atklātais čempionāts grieķu-romiešu un sieviešu cīņā 24.11.2016 14:01

Sestdien, 26. novembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā norisināsies Liepājas atklātais čempionāts grieķu-romiešu un sieviešu cīņā, kurā plāno piedalīties sportisti ne tikai no Latvijas, bet arī tuvākajām kaimiņvalstīm. Sacensību sākums pulksten 11:00.

"Jēkabpils" par mata tiesu notur uzvaru Liepājā (5) 19.11.2016 18:51

"Olybet" Latvijas Basketbola līgā (LBL) pie piektā panākuma tikusi "Jēkabpils". Jēkabpilieši izbraukumā tikās ar "Liepāju/Triobet", iekrājot vairāk nekā 20 punktu pārsvaru, bet spēles galotnē gūstot panākumu vien ar rezultātu 84:77.

"Vega 1/Liepāja" tālskatī saskata "Top 4" turnīru, LU trillerī zaudē Tartu Universitātei 13.11.2016 15:54

Latvijas-Igaunijas basketbola līgā svētdien, 13. novembrī, notika četras spēles. Dienas centrālā tikšanās notika Grobiņā, kur "Vega 1/Liepāja" (6-1, #1) uzvarēja Tallinas Universitāti (5-3, #2), praktiski garantējot ceļazīmi uz "Top 4" turnīru.

Ate aizved Ventspili līdz uzvarai Kurzemes derbijā (15) 12.11.2016 18:50

"Olybet" Latvijas basketbola līgā sestdien, 12. novembrī, notika trīs spēles. BK "Ventspils" (9-1, #2) savā laukumā uzvarēja "Liepāja/Triobet" (3-6, #7) ar rezultātu 82:66.

"Liepājas" jaunais galvenais treneris, visticamāk, būs Pertija (133) 07.11.2016 14:28

No amata aizgājušā Viktora Dobrecova vietā pie „SynotTip” futbola Virslīgas komandas „Liepāja” stūres, visticamāk, stāsies Tamazs Pertija, norāda laikraksts „Kurzemes Vārds”.

Iļjins un Jeromanovs otrajā ceturtdaļā izdemolē Liepājas aizsardzību (10) 05.11.2016 18:45

Sestdien, 5. novembrī, "Olybet" Latvijas basketbola līgā notika trīs spēles. "Jūrmala/Fēnikss" (5-5) savā laukumā uzvarēja "Liepāja/Triobet" (3-5) ar rezultātu 75:59.

Dobrecovs atstāj "Liepājas" galvenā trenera amatu (87) 05.11.2016 17:24

"SynotTip" futbola Virslīgas ceturtās vietas ieguvējas "Liepājas" galvenais treneris Viktors Dobrecovs pēc šajā amatā pavadītām trim sezonām paziņojis, ka atstāj galvenā trenera pozīciju.

Ausējs pēdējā minūtē izrauj "Liepājai" uzvaru pār "Valmieru" (28) 29.10.2016 21:17

"Olybet" Latvijas Basketbola līgā (LBL) spraiga cīņa aizritējusi Liepājā, kur vietējā "Liepāja/Triobet" tikās ar "Valmieru/Ordo". Mača liktenis izšķīrās vien pēdējā minūtē, kad trīs punktu deficītu atspēlēja un liepājniekiem uzvaru izrāva Artūrs Ausējs - 69:67.

Igauņi neiemet nevienu tālmetienu, "Liepāja" turpina uzvaru sēriju (2) 25.10.2016 21:18

Jau ceturto uzvaru pēc kārtas izcīnīja Agra Galvanovska vadītā "Liepāja"/"Triobet", kas smagi sāka sezonu, bet šovakar ar 78:54 savā laukumā pārspēja "Rapla", kas netrāpīja nevienu no 24 tālmetieniem, un nostūma pretiniekus no pirmās vietas tabulā.

"Liepāja/Triobet" BBL ietvaros uzņems nezaudējušos igauņus (3) 25.10.2016 13:12

Triobet Baltijas Basketbola līga uzņem apgriezienus, un šovakar pulksten 19:30 "Liepāja/Triobet" uzņems "Avis Rapla" no Igaunijas, kas vēl nav izjutusi zaudējuma rūgtumu. Tiešraide portālā Sportacentrs.com.

"Rīdzenei" pirmā vieta EYBL startā, Liepāja priekšā Stokholmai, Sanktpēterburgai, Košicei 23.10.2016 19:50

Jāņa Nešpora trenētās "Rīdzenes" meitenes (4-1) svētdien, 23. oktobrī, izcīnīja pirmo vietu Eiropas jaunatnes basketbola līgas U16 čempionāta pirmajā posmā. Liepājas komanda (4-1) vienīgo neveiksmi piedzīvoja svētdienas rītā un finišēja otrā. Otrajā divīzijā "Jugla" finālā pārspēja "Kolibri".