Nākamā lapa

"Lāči lido" mantiņas sāk ceļu pie bērniem 16.12.2014 15:13 +1

Šodien Vaiņodes internātskolas audzēkņi sagaidīja viesos HK „Liepāja” hokejistus ar mīksto mantiņu kastēm. Pie savas Ziemassvētku rotaļlietas tika visi simts Vaiņodes internātskolas audzēkņi, sākot ar pašiem mazākajiem, kuriem ir ap trim gadiem, līdz pat devītās klases audzēkņiem.

„Lāči lido” spēles laikā laukumā samestās rotaļlietas nav vienīgais, ko HK „Liepāja” šodien atveda – Vaiņodes internātskolas audzēkņiem tiek dāvināta iespēja atbraukt uz pirmo komandas mājas spēli janvārī un klātienē noskatīties hokeja spēli. Viesošanās reizē klāt bija arī „Lāči lido” spēles atbalstītājs, „NPK Ekspert” vadītājs Ģirts Cēlājs, kurš neslēpa savu mīlestību pret hokeju, atzina, ka arī pats labprāt to spēlē un uzsvēra, ka sportisti dzīvē parasti panāk vairāk, jo prot organizēt savu laiku un ir mērķtiecīgi.

Visiem bija iespēja video noskatīties spēles mirkli, kad lāči lidoja laukumā. Svarīgā gola autors Pauls Hodzko, runājot ar skolēniem, atzina: „Man pašam, kad biju mazs, bija svarīgs pats dāvināšanas mirklis, varbūt mazāk tas, kas bija dāvanā. Šodien, redzot priekā mirdzošās bērnu acis, pašam palika priecīgāk.”Savukārt Vaiņodes internātskolas direktors Reinis Ulberts konstatēja: „Es labi pazīstu savus audzēkņus, un biju priecīgi pārsteigts, ka arī lielo bērnu acīs redzēju prieku un pārsteigumu. Novēlu komandai sasniegt to, uz ko viņi tiecas – uzvaru Latvijas čempionātā. Darot labus darbus, tie vienmēr atgriežas!”

Nākošie, kas saņems spēles laikā laukumā samestās mantiņas būs mazie bērni Vērgalē, Pāvilostā, Kazdangā, Cīravā un Aizputē. Protams, aizmirsti netiks arī mazie liepājnieki.

Simona Laiveniece

HK "Liepāja" preses sekretāre
Foto: Ģirts Gertsons

Sporto visa klase Liepājā 24.11.2014 11:04

Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) sešās Latvijas pilsētu skolās uzsākusi jaunu projektu "Sporto visa klase". Tāds projekts notiek arī Liepājas 8. vidusskolā, tāpēc, piedaloties Liepājas domes priekšsēdētāja vietniekam Vilnim Vitkovskim, Sporta pārvaldes vadītājam Artim Lagzdiņam un FK "Liepāja" prezidentam Mārim Verpakovskim, 20. novembrī notika projekta atklāšana.

Projekts paredz iesaistīto skolu 164 3.klašu skolniekiem katru nedēļu nodrošināt kvalitatīvu un metodiski atbilstošu trīs fakultatīvo sporta nodarbību sarīkošanu, papildus tām divām sporta stundām, kas ir paredzētas obligātajā izglītības programmā.

Boksa vakars Liepājā ar Mairi Briedi 15.11.2014 10:51 +1

Mairis Briedis Liepājā aizstāv Starptautiskās Boksa asociācijas (IBA) pasaules čempiona titulu.

Foto: Aigars Prūsis

Foto: Maira Brieža boksa vakara sportisti nosvērušies (3) 10.11.2014 11:00

Liepājas Olimpiskajā centrā piektdien notiks sporta pasākums "Boksa vakars ar Mairi Briedi", kur kā galvenais varonis tiek plānots Latvijas labākais bokseris. Vakara gaitā risināsies vēl vairākas cīņas, tajā skaitā sieviešu. Starp kikbokserēm būs arī Liepājas pārstāve - 19 gadus jaunā Karīna Jarjomenko. Pasākums sāksies plkst. 20:00, biļešu cena ir 8-25 eiro.

Piedāvājam fotogrāfijas no ceturtdienas preses konferences un svēršanās.

Foto: Modris Helds, irliepaja.lv

Atklāj hokeja klubam "Liepāja" veltītu fotoizstādi 30.09.2014 17:43 -1

Šodien TN „Kurzeme” trešajā stāvā tika atklāta HK „Liepāja” fotoizstāde, kura būs skatāma līdz pat oktobra beigām. Komanda ir dibināta šā gada aprīļa beigās, bet sezonu uzsāka septembra sākumā. Vasaras nogale pagāja ne tikai aizvadot pārbaudes spēles, bet arī dažādos publicitātes pasākumos.

Ģirta Gertsona fotogrāfijās ir notverti mirkļi no visām šīm aktivitātēm – varam redzēt gan spēles momentus, gan svinīgo sezonas atklāšanas ceremoniju, preses konferenci domē, Emīla Dreiblata un grupas „Willow farm” radītās himnas prezentāciju „Rally Kurzeme” ietvaros, kā arī komandas aktivitātes „Ledus spaiņa” akcijas ietvaros.Uz izstādes atklāšanu bija ieradusies komanda, treneri, kā arī Liepājas mērs Uldis Sesks un Sporta pārvaldes vadītājs Artis Lagzdiņš. Hokeja kluba valdes priekšsēdētājs Kārlis Dreņģers paldies teica TN „Kurzeme” mārketinga speciālistei Dairai Kārkliņai un fotogrāfam Ģirtam Gertsonam. TN „Kurzeme” apmeklētāji, kuri piedalījās izstādes atklāšanā tika pie ielūgumiem uz rītdienas hokeja spēli un komandas suvenīriem.

Ne tikai izstādes pirmie apmeklētāji, bet visi hokeja fani tiek gaidīti HK „Liepāja” mājās spēlē pret HK „Ogre/Sāga” trešdien, 1. oktobrī pulksten 18.30 Liepājas ledus hallē.

Simona Laiveniece

HK „Liepāja”preses sekretāre


Foto: Aigars Prūsis

Foto: FK "Liepāja" tiek pie sava tramvaja (6) 18.09.2014 16:01 +1

No šodienas Liepājas iedzīvotāji un viesi pilsētas ielās varēs ieraudzīt FK "Liepāja" krāsās izveidotu pilsētas tramvaju. Tas noticis, jo FK "Liepāja" sadarbībā ar SIA „Liepājas tramvajs” vēlas iepriecināts liepājniekus ar kaut ko nebijušu, personalizētu tramvaju. FK "Liepāja tramvajs" būs, kā futbola afiša, iekāpjot tramvajā būs iespēja uzzināt tuvāko spēļu datumus un laikus, tikt pie ielūguma uz nākamo spēli, laimēt citas vērtīgas balvas. Spēļu dienās sastapt FK "Liepāja" futbolistus, lai kopā nobildētos vai uzdotu sev interesējošos jautājumus.Foto: Aigars Prūsis

HK "Liepāja" hokejisti nodod asinis un ziedo Dzemdību nodaļai (13) 16.09.2014 11:00

Pagājušajā nedēļā HK „Liepāja” hokejisti pieņēma „ledus spaiņa” izaicinājumu un solīja nodot asinis un naudu Liepājas Reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļai.

Pirmdienas rītā komanda pilnā sastāvā bija sastopama asins nodošanas punktā, bet šorīt komandas kapteinis Mārtiņš Gipters, menedžeris Toms Strauss un valdes priekšsēdētājs Kārlis Dreņģers ziedojumu nodeva Dzemdību nodaļas virsvecmātei Ingūnai Ķudai. Nodaļas personāls bija pārsteigts un iepriecināts un vēlēja hokeja puišiem tuvākajā laikā atgriezties šajā nodaļā, jo Dzemdību nodaļa ir tā, kura ir saistīta ar priecīgu un patīkamu notikumu.
Foto: Ģirts Gertsons

Tiek prezentēts hokeja virslīgas klubs "Liepāja" (1) 02.09.2014 13:35

Klātesot pilsētas domes priekšsēdētājam Uldim Seskam un sporta nozares vadībai, medijiem šodien tika prezentēts hokeja klubs "Liepāja". Atnākušajiem bija iespēja apskatīt jaunās hokejistu formas, redzēt kluba mājas lapu un iepazīties ar kluba mērķiem. Savukārt "saldajā ēdienā" tika atskaņota Liepājas rokgrupas "Willow Farm" radītā kluba himna, kas turpmāk aicinās liepājniekus uz mājas arēnas ledus pirms katras spēles.

Foto: Aigars Prūsis

Foto: Liepājas hokejisti "Rally Kurzeme" laikā (1) 01.09.2014 09:12 +1

Dienas sākumā ātrumposmā pie „Depo” skatītājiem bija iespēja iemēģināt roku ripas raidīšanā vārtos. To izmantoja mazi un lieli. Katrs, kurš piedalījās, saņēma no komandas puišiem ne tikai ielūgumu uz sezonas pirmo mājas spēli, bet arī suvenīrus, rokasspiedienus un autogrāfus. Hokejisti labprāt izmēģināja arī citu piedāvātās atrakcijas. Īpaši iecienīti bija lēcieni no augstuma.
Rallija noslēguma pasākumā „Red sun buffet” pludmales bārā tika prezentēta ne tikai komanda, bet arī tās jaunā himna, kuras autors ir Emīls Dreiblats. Uz skatuves kāpa grupa „Willow farm”. Tās izpildījumā himna skanēja īpaši pacilāti. Apsveikuma vārdus teica Liepājas pilsētas mērs Uldis Sesks, un kā piederības zīmi komandai viņš saņēma kreklu ar savu vārdu un 1. numuru.
Latvijas čempionāts hokejā startē jau septembrī, un pirmā spēle Liepājā pret HASC „Jūrmala” notiks 13. septembrī pulksten 17.00 Liepājas ledus hallē.

Foto: Ģirts Gertsons

Foto: Deniss Ivanovs būs FK "Liepāja" kapteinis (7) 12.08.2014 16:43

Dienu pirms Latvijas futbola virslīgas izbraukuma spēles ar FS "Metta/LU", futbola klubs "Liepāja" preses konferencē informēja par līguma noslēgšanas detaļām ar centra aizsargu Denisu Ivanovu.

Preses konferencē piedalījās arī minerālmēslu ražotājas, SIA "NPK Expert" vadītājs Ģirts Cēlājs. Šis uzņēmums sponsorēja "Liepājas" divu paredzēto spēļu tiešraidi kanālā "TV6", bet tagad ir kļuvis par Denisa Ivanova individuālo sponsoru, kas ļāva klubam noslēgt līgumu ar pieredzējušo un meistarīgo centra aizsargu. Māris Verpakovskis sacīja, ka viņaprāt šis ir pirmais individuālais līgums Latvijas futbola vēsturē, bet nākotnē klubs centīsies turpināt šādu praksi un piesaistīt individuālos sponsorus arī citiem spēlētājiem. Individuālā līguma dēļ D. Ivanovs būs "Liepājas" vienīgais spēlētājs, uz kura spēļu kreklu būs uzņēmuma "NPK Expert" logotips.

Foto: HK "Liepāja" tiekas ar HK "Toros" no Krievijas (7) 04.08.2014 10:17 +1

Jaundibinātais hokeja klubs "Liepāja" svētdien pārbaudes spēlē savā laukumā ar 2:5 (0:3, 2:1, 0:1) zaudēja Krievijas Augstākās hokeja līgas (VHL) komandai Ņeftekamskas "Toros", kurā spēlē Latvijas uzbrucējs Artūrs Mickēvičs.Vārtus liepājnieku labā otrajā trešdaļā guva aizsargs Mārtiņš Gipters, kurš pagājušajā sezonā spēlēja Kazahstānā un Lielbritānijā, kā arī uzbrucējs Konstantīns Ļubobratecs.Pēcāk sekojušajā pēcspēles metienu sērijā "Toros" komanda bija pārāka ar 2:1.Foto: Aigars Prūsis

Pludmales spēks 2014 03.08.2014 11:59

Foto: Aigars Prūsis

Foto: Atklāj tradicionālo šaha festivālu "Liepājas rokāde" 11.07.2014 09:47

No 10. līdz 13. jūlijam Liepājas viesnīcā “Fontaine Royal” centrā norisināsies viens no Baltijas valstīs vērienīgākajiem un tradīcijām bagātākajiem šaha festivāliem „Liepājas rokāde”, kas svinēs savu divdesmito dzimšanas dienu!

Paredzēts, ka jūlija otrajā nedēļā Liepājā ieradīsies vairāk nekā divi simti šahistu no daudzām pasaules valstīm, no kuriem vairāki desmiti būs lielmeistari. Savu dalību jau šobrīd apstiprinājis pasaules eksčempions, ilggadējs ‘’Liepājas rokādes’’ viesis Aleksandrs Halifmans un daudzi citi.

Festivāla laikā notiks trīs turnīri dažādām gaumēm un spēlētprasmes līmeņiem. Būs gan tradicionālais, visplašāk pārstāvētais „Open” turnīrs, komandu sacensības, kā arī ātrspēle.

Pirmo turnīru, kas kļuva par aizsākums „Liepājas rokādei”, pašreizējais festivāla galvenais organizators un direktors, FIDE meistars Āris Ozoliņš kopā ar domubiedriem noorganizēja 1994.gadā. Tas bija kā Liepājas slaveno šaha turnīru „Tautu draudzība”, kas notika pagājušā gadsimta sešdesmitajos un septiņdesmitajos gados ar līdz par 500 šahistu piedalīšanos, tradīciju turpinājums. Ar laiku „Liepājas rokāde” kļuva arvien plašāka un populārāka. Visus šos gadus spēlētājus šurp vilina ne tikai laba organizatoriskā un sportiskā līmeņa turnīrs, bet arī brīnišķīgā Liepājas pludmale un daudzveidīgās atpūtas iespējas.

Noslēdzies "Liepājas pusmaratons 2014" (1) 05.07.2014 18:31 +1

Šodien, 5.jūlijā, Liepāju piepildīja simtiem un vēl simtiem lielu un mazu skrējēju – notiek Liepājas pusmaratons, kurā skrējēji var gan sportisku azartu sajust, gan izbaudīt Latvijas vējainākās pilsētas ainavu un cīnīties par vērienīgu balvu fondu vairāk nekā 5000 eiro apmērā.

Sacenšoties ar tramvaju, skrējēji apliecina gatavību Liepājas Pusmaratonam 27.06.2014 14:18

Liepājas talismans Lauva Liepiņš eksaminēja tos skrējējus, kuri gatavojas dalībai Liepājas Pusmaratonā. Lai nokārtotu eksāmenu un apliecinātu teicamu gatavību 5. jūlijā noskriet izvēlēto Liepājas Pusmaratona distanci, skrējējiem bija jāapsteidz eksaminators Lauva Liepiņš, skrienot pa īsāko maršrutu no viena tramvaja galapunkta līdz otram. Savukārt pats Lauva Liepiņš ceļā devās ar tramvaju.

Skrējiens sākās vienlaicīgi ar tramvaja atiešanu no galapunkta Grobiņas ielā un beidzās tramvaja galapunktā Mirdzas Ķempes ielā. Dalībnieki skrējienā devās policijas konvoja pavadībā pa saskaņotu maršrutu: Grobiņas iela – Brīvības iela – Parka iela – Ganību iela – M.Ķempes iela.

Skrējiena organizatori ir gandarīti, ka liela daļa skrējēju galapunktā atskrēja pat ātrāk par tramvaju, vai reizē ar to. "Tas liecina par to, ka šie skrējēji ir gatavi labā tempā noskriet Liepājas Pusmaratonu un savas izvēlētās distances," sacīja organizatoru pārstāvis Reinis Rozītis. Kopumā aptuveni divdesmit sportisti veica visu distanci no viena tramvaja galapunkta līdz otram.
"Eksāmena būtība ir pārbaudīt sevi – ja tu vari noskriet ātrāk par tramvaju, tas nozīmē, ka vari izturēt ātru tempu. Tie, kas juta, ka nevar šo tempu izturēt, vismaz pusmaratonā nedarīs muļķības un nesasteigs sākumu. Tie, kas šogad neapdzina tramvaju, zina, ka jātrenējas, lai nākamgad to varētu izdarīt. Otra svarīga lieta ir pusmaratonā nesasteigt tempu un finišā beigās nenokrist. Tas nav maz, finišēt ar labām emocijām," uzsver pusmaratona rīkotāji.

liepajniekiem.lv
Foto: Aigars Prūsis

Foto: Liepājā sacenšas Baltijas labākie šahisti 07.06.2014 00:43

6. jūnijā Liepājā, viesnīcā „Europa City Amrita Hotel” Konferenču zālē tika atklāts Baltijas zonālais šaha turnīrs, kurā par Starptautiskās šaha federācijas (FIDE) prezidenta Kirsana Iļumžinova kausu sacentīsies 12 spēcīgākie šaha meistari no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

Foto: Aigars Prūsis

Foto: Verpakovska atvadu spēlē Latvijas izlase tiekas ar Igauniju (1) 30.05.2014 11:38 +1

29. maijā Baltijas kausa izcīņas pusfinālā Liepājā Latvijas futbola izlase, lai gan izveidoja vairāk vārtu gūšanas iespēju, pamatlaiku pret Igauniju noslēdza ar bezvārtu neizšķirtu 0:0. Pēcspēles pendelēs veiksmīgāki bija mūsējie, uzvarot ar 4:2. Latvijas futbolisti realizēja visas četras pendeles, kamēr igauņi vienreiz trāpīja pa stabu, bet citā gadījumā atvairīja Andris Vaņins.

Foto: Aigars Prūsis

Foto: Izlase trenējas kopā ar jaunajiem futbolistiem 25.05.2014 23:05 -1

25. maijā Liepājā notika līdz šim vēl nebijis pasākums - Latvijas nacionālās futbola izlases atklātais treniņš kopā ar pieaicināto futbola klubu audzēkņiem.

Šajā treniņā piedalījās ap 100 jauno futbolistu vecumā no 9 - 14 gadiem. Treniņa programmu vienas stundas garumā gatavoja valstsvienības galvenā trenera asistents Andris Riherts un fiziskās sagatavotības treneris Alehandro M. Lopezs no Spānijas.

Šajā laikā bērniem bija unikāla iespēja trenēties kopā ar Latvijas nacionālās futbola izlases spēlētājiem, mācīties no viņiem futbola tehnikas pamatelementus, kā arī saņemt atbildes uz jautājumiem par to, kas nepieciešams, lai kļūtu par profesionālu futbolistu. Pēc treniņa beigām notika arī lielās kopbildes uzņemšana, savukārt jaunajiem futbolistiem bija iespēja saņemt autogrāfus no valstsvienības spēlētājiem.

Tāpat treniņa laikā klātesošajiem bija iespēja aplūkot un nobildēties kopā ar Eiropas vecākā starptautiskā futbola turnīra - Baltijas Kausa izcīņas - galveno trofeju.

Foto: Aigars Prūsis

Orientēšanās spēles „Liepājas pēdas Latvijā” pulcē teju 1000 dalībniekus 05.05.2014 22:45

Svētdien, 4. maijā - Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā un 10. gadadienā kopš Latvija kļuvusi par Eiropas Savienības dalībvalsti – Liepājā notika orientēšanās spēles „Liepājas pēdas Latvijā”, kas vienkopus pulcēja teju 1000 aktīvus un atraktīvus dalībniekus.

Foto: Aigars Prūsis

Foto: Aizputē risinās Latvijas čempionāts motokrosā 27.04.2014 22:36

Svētdien, 27. aprīlī, Misiņkalna mototrasē Aizputē ar Matīsa Karro pārliecinošu uzvaru noslēdzās Latvijas čempionāta motokrosā pirmais posms "MX1" klasē. Skatītājiem par lielu prieku "MX2" klasē otrajā braucienā pārliecinošu uzvaru izcīnīja kalvenieks Pauls Jonass.

Foto: Aigars Prūsis

Nākamā lapa

restorāni Rīgā - saņem atlaides