Nākamā lapa

4.maija svētkus Liepājā atzīmē ar vērienīgām orientēšanās spēlēm 05.05.2016 11:28

Teju pusotram tūkstotim iedzīvotāju piedaloties orientēšanās spēlēs “Liepājas pēdas Latvijā”, aktīvi aizvadīta Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 26. gadadiena. Šogad orientēšanās spēlēs uzvaras laurus no kājāmgājējiem plūca komanda “Sportiskās Bārbijas un Kens”, no velobraucējiem komanda “Ļembasts”, savukārt no autobraucējiem komanda “Kapteinis Alksnis un viņa bērni”. 1. vietu ieguvēji balvā saņēma “Rimi” dāvanu kartes 100 eiro vērtībā.Kopumā orientēšanās spēlēs “Liepājas pēdas Latvijā” šogad piedalījās 1242 dalībnieki 281 komandā. 99 komandas bija kājāmgājēji, 112 – velobraucēji un 70 – autobraucēji. Lai 4. maija svētki izdotos skaisti un raisītu dalībniekos pozitīvas emocijas, spēļu rīkošanā piedalījās 100 brīvprātīgie, kā arī 20 pašvaldības darbinieki, bet par atrakcijām kontrolpunktos un spēļu noslēgumā rūpējās uzņēmums SIA „Mācību un konsultāciju centrs ABC”, piesaistot 31 cilvēku lielu komandu.Spēles notiek jau piekto gadu un tām šogad dota devīze “Atklāj Liepāju no jauna!”, kas atspoguļo orientēšanās spēļu būtību – iepazīt Liepāju vēl labāk, atceroties gan dažādus vēsturiskus notikumus, gan uzzinot par jauniem pilsētas objektiem, izveidotiem uzņēmumiem un radītiem pakalpojumiem.Foto: Aigars Prūsis

Liepājas domē sveic "zelta" hokejistus 13.04.2016 13:15 +11

Lai sveiktu Latvijas virslīgas jauno čempionvienību "Liepāja" un pateiktos par zelta kausa izcīņu pilsētai, 12.aprīlī, Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks uz svinīgu tikšanos domē aicināja HK "Liepāja" spēlētājus, trenerus, vadību un atbalsta personālu."Čempionu tituls ir mūsu visu kopējs sasniegums. Pateicību ir pelnījusi gan komandas vadība, gan treneri, gan atbalstītāji un līdzjutēji. Noslēdzot šo sezonu, treneriem ir milzīgs gandarījums, ka spēlētāji šajā sezonā mērķtiecīgi soli pa solim ir virzījušies pretī saviem mērķiem. Redzam, kā puiši ir attīstījušies, kļuvuši arī psiholoģiski noturīgāki un cenšas izpildīt, ko no viņiem sagaida. Tikai divos pastāvēšanas gados esam sasnieguši Latvijas sportā maksimālo, ko var sasniegt, un īpašs prieks, ka ar savu spēli esam atgriezuši līdzjutējus tribīnēs," tiekoties ar Liepājas domes un Sporta pārvaldes vadību sacīja komandas galvenais treneris Igors Ļebedevs.Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks savā uzrunā pateicās visiem 24 klātesošajiem spēlētājiem, treneriem, kā arī komandas vadībai un atbalsta personālam, kuriem šīs pēdējās dienas līdz čempionu kausa izcīnīšanai bija stresa pilnas, taču arī panākumiem bagātas. "Hokejs ir sports, kas prasa lielu izturību - ātrumu, spēku, precizitāti un spēju stāvēt pretī grūtībām. Līdz ar to zelts hokejā - tas nozīmē būt labākajiem starp izturīgākajiem!" apsveikumā čempiona kausa izcīnītājiem novēlēja U.Sesks.Klātesošos uzrunāja arī galvenā trenera asistents Aleksandrs Cicurskis, kurš uzsvēra, ka šī sezona komandai nav bijusi viegla un sezonas sākumā nācies pārvarēt grūtības, kas saistītas gan ar sastāva izmaiņām, gan zaudētiem spēlētājiem, kas traumu dēļ nevarēja piedalīties, taču ar nezūdošu optimismu un milzīgu komandas un īpaši treneru darbu izdevies attaisnot uz viņiem liktās cerības. A.Cicurskis arī uzsvēra, ka komandu pamatā veido tikai liepājnieki, kas kā audzēkņi ir izauguši līdz meistarkomandai.

Foto: "Liepāja" kļūst par Latvijas čempioni (2) 09.04.2016 19:15 +14

Pirmo reizi pastāvēšanas vēsturē par Latvijas čempioni kļuva "Liepāja", kas savā laukumā izlaida trīs ripu pārsvaru, tomēr pagarinājumā ar 4:3 salauza "Kurbadu''. Foto: Romāns Kokšarovs, F64.

Foto: HK Liepāja - HS Rīga99/ HK Tukums 10:1 06.03.2016 21:14

Pēdējā spēlē Latvijas virslīgas regulārajā sezonā HK "Liepāja" svētdien savā laukumā ar 10:1 pārliecinoši pārspēja "HS Rīga99/HK Tukums" hokejistus un nodrošināja pirmo vietu regulārajā sezonā.
Foto: Ģirts Gertsons

Foto: HK Liepāja - HK Kurbads 3:1 05.03.2016 21:10

Sestdien Latvijas Virslīgas hokeja čempionātā HK "Liepājā" savā laukumā guva ļoti svarīgu trīs punktu uzvaru (3:1) pret Ogres ''Kurbadu'', tādā veidā nonākot ļoti tuvu uzvarai regulārās sezonas noslēgumā.
Foto: Ģirts Gertsons

Foto: Ričardsam 43, liepājnieki pārspēj "Ogri/Kumho Tyre'' 22.02.2016 15:14

Piedāvājam aplūkot fotoapskatu no aizvadītās Aldaris LBL regulārā turnīra spēles starp ''Liepāja/Triobet'' un BK ''Ogre/Kumho Tyre'' (99:81). Kriss Ričardss minētajā spēlē guva 43 punktus, uzstādot Aldaris LBL sezonas rezultativitātes rekordu. Foto: Ģirts Gertsons.

Foto: Liepājā risinās Aldaris LBL Zvaigžņu spēle 2016 14.02.2016 21:59

Aldaris Latvijas Basketbola līgas tradicionālajā Zvaigžņu spēlē Liepājā LBL izlase ar 125:102 (29:26, 58:52, 93:78) pārspēja Leģionāru komandu. Latvijas basketbolistu un ārzemnieku duelī rezultāts kļuvis 5:3 (viena spēle beigusies neizšķirti). Par mača vērtīgāko spēlētāju atzīts LBL komandas rezultatīvākais basketbolists Žanis Peiners (20 punktu).

Uzstāda aicinājumu apmeklēt Aldaris LBL Zvaigžņu spēli (2) 02.02.2016 12:48

Šodien uz Liepājas robežām tika uzstādi lielformāta plakāti, aicinot ikvienu apmeklēt gada lielāko basketbola šovu - Aldaris LBL Zvaigžņu spēli, kura notiks sadarbībā ar Liepājas pilsētas Domi un basketbola klubu „Liepāja/Triobet”.Zvaigžņu spēles ietvaros LBL komanda sacentīsies ar Leģionāru izlasi. Zvaigžņu spēles laikā notiks arī tradicionālās trīspunktu metēju sacensības, slam dunk konkurss, treneru sacensības metienos no centra un karsējkomandu konkurss. Būs arī jaunums – metienu konkurss ar retro akcentiem.Zvaigžņu spēle notiks 14.februārī Liepājas Olimpiskā centra arēnā un sāksies no pulksten 13:00.

Liepājā sumina hokeja treneri Aleksandru Cicurski (1) 30.01.2016 14:26

29.janvārī Liepājas Olimpiskajā centrā dzīves apaļā jubilejā tika sveikts un godināts HK "Liepāja" treneris Aleksandrs Cicurskis.Liepāju par savu pilsētu treneris sauc kopš laika, kad 90. gadu otrajā pusē Liepājā tika izveidota hokeja skola. Par saviem audzēkņiem Aleksandrs Cicurskis sauc gan Sandi Ozoliņu, gan Ronaldu Ķēniņu, jo, strādājot jauniešu hokejā, viņa skolu ir izgājuši daudzi šībrīža hokeja lielmeistari.Šobrīd Aleksandrs Cicurskis ir HK "Liepāja" treneris, bet ar savu U-18 komandu jau vairākus gadus plūc uzvarētāja laurus.Sveicēju vidū šodien bija gan kolēģi, gan audzēkņi, kā arī Liepājas pilsētas domes vadība, kas liecina, ka Aleksandra Cicurska darbs pilsētas labā tiek novērtēts.

Liepājas ziemas peldēšanas sacensībās triumfē Jelgavas roņi 25.01.2016 10:06

Ar ziemas peldētāju kluba “Jelgavas roņi” pārstāvju Dmitrija Žigunova un Diānas Timermanes uzvaru 23.janvārī Liepājā, atpūtas vietā “Beberliņi”, noslēdzās ziemas peldēšanas sacensības “Liepājas VeloRoņa kauss 2016”.Dmitrijs Žigunovs (“Jelgavas roņi”) starp visām vecuma grupām bija visātrākais no vīriešiem gan 25 m, gan 50m distancē. 25 m Dmitrijs nopeldēja ar laiku 0:17:30, bet 50 m - 0:30:12. Diāna Timermane (“Jelgavas roņi”) 25 m distanci nopeldēja ar laiku 0:21:19.Loterijā, kurā sacensību dalībniekiem bija iespēja laimēt velosipēdu, laimīgā roka bija Garijam Prohorovam no ziemas peldētāju biedrības “Ķengaraga roņi”.“Lai gan šogad sacensību organizatori saskārās ar dabas untumiem, kad ledu klāja gandrīz pus metru liela ūdens kārta, kas apgrūtināja āliņģa izzāģēšanu, sacensības izdevās lieliski. Pirmo gadu Liepājā ir ziemai atbilstoši laikapstākļi, kad ir gan biezs ledus, gan sniegs, kas padarīja sacensības aizraujošākas un vizuāli pievilcīgākas. Pasākumā interesanti bija gan dalībniekiem, gan apmeklētājiem, kuri ne tikai ar interesi un apbrīnu vēroja roņu sacensības, bet arī paši piedalījās dažādās organiztoru sarūpētās aktivitātēs – īpaši bija padomāts par ģimenēm ar bērniem, kuri varēja vizināties ragavās aiz ponija, kā arī mērot spēkus vairākās atrakcijās. No dalībniekiem saņēmām tikai atzinīgus vārdus, kas dod stimulu un spēku darboties tālāk”, gandarīta ir Liepājas veloaktīvistu un ziemas peldētāju kluba “VeloRonis” valdes priekšsēdētāja Inga Krivcova.
Visi sacensību dalībnieki pie reģistrācijas saņēma arī starta komplektu ar atbalstītāju veltēm, savukārt godalgoto vietu pārstāvji saņēma organizatoru sarūpētas balvas.Rezultāti no sacensību dienas ikvienam būs pieejami pirmdien, 25.janvārī, mājas lapā veloronis.lv.Ziemas peldēšanas sacensības "Liepājas VeloRoņa kauss 2016" organizēja Liepājas veloaktīvistu un ziemas peldētāju klubs “VeloRonis” ar Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldes un Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļas atbalstu.

Foto: Liepāja viesus sagaida ar Kristapa Porziņģa sveicienu (16) 12.01.2016 14:42 +3

‎Liepāja‬ no sirds lepojas ar Kristaps Porzingis, tāpēc tagad liepājniekus un pilsētas viesus pie pilsētas lielākajām robežām sagaida latviešu basketbola talants, NBA New York Knicks komandas spēlētājs Kristaps Porziņģis.

Foto: Aldaris LBL: 25.sezonas Zvaigžņu spēle notiks Liepājā 11.01.2016 12:29

Piedāvājam aplūkot fotomirkļus no aizvadītās preses konferences, kurā informēja par Aldaris LBL Zvaigžņu spēles norises vietu. Aldaris LBL 2016.gada Zvaigžņu spēle notiks 14.februārī Liepājā! Foto: basket.lv

Foto: "Liepāja/Triobet" pārliecinoši pieveic valcēniešus 30.12.2015 10:00

Piedāvājam aplūkot Aldaris LBL 25.sezonas spēles ''Liepāja/Triobet'' - ''Valka/Valga'' (96:73) spilgtākos fotomirkļus caur Ģirta Gertsona fotoobjektīvu.

Foto: HK Liepāja - HK Kurbads 6:4 30.12.2015 08:48

"Optibet sporta bārs" Latvijas kausa izcīņas pusfināla otrajā spēlē otrdien HK "Liepāja" savā laukumā ar 6:4 (2:1, 2:2, 2:1) uzveica Ogres "Kurbads", tomēr ar to nepietika, lai sasniegtu turnīra finālu.Pirmajā spēlē HK "Kurbads" mājās svinēja panākumu ar 4:2. Divu spēļu summā ir neizšķirts 8:8, taču, tā kā Ogres klubs izbraukumā guva vairāk vārtu nekā liepājnieki, uz finālu dosies tieši "Kurbads" hokejisti.
Foto: Ģirts Gertsons

Foto: HK Liepāja - HS Rīga99/HK Tukums 23.12.2015 09:10

Otrdien, 23. decembrī "LOC" ledus hallē HK "Liepāja" pārliecinoši ar rezultātu 12:2 uzveica HS "Rīga99/ HK Tukums" apvienoto komandu.
Foto: Ģirts Gertsons

Foto: "Liepāja/Triobet" fantastiskā izglābšanās pret "Jelgavu" 09.12.2015 10:13 +2

Piedāvājam aplūkot spilgtākos fotomirkļus no vakar aizvadītās Aldaris LBL spēles starp ''Liepāja/Triobet'' un BK ''Jelgava'' komandām, kurā ar 73:72 mača galotnē uzvaru izrāva liepājnieki. Foto: Ģirts Gertsons.

Noslēdzies Liepājas 2015. gada individuālais čempionāts novusā 07.12.2015 17:15

Trešdien, 3. decembrī, noslēdzās Liepājas 2015. gada individuālais čempionāts novusā. Spraigās fināla cīņas norisinājās Liepājas Olimpiskā centra coklolstāvā.
Šī gada uzvarētāji vīriešu grupā :
Arnis Jaunbrūns
Aleksandrs Subačs
Ingus Rugevics
Dzintars Veits
Ojārs Strakšas
Ilmārs Strakšs
No šī gada čempionāta pēc kopvērtējuma punktiem tika apbalvotas arī trīs labākās sieviešu grupas pārstāves:
Daina Vicinska
Ilona Indrāne
Diāna Freimane
Informējam, ka "Liepājas pilsētas 2015. gada kausa izcīņa novusā" norisināsies Liepājas autobusu parkā telpās (Cukura iela 8/16, Liepāja) 12. decembrī plkst. 10.

Papildus informācija - Ilmārs Strakšs, tālr. 25932560.

Foto: UEFA un LFF inspektē "Daugavas" stadionu Liepājā 03.12.2015 16:05 -1

Trešdien, 2. decembrī ar vienas dienas vizīti Liepājā viesojās UEFA un Latvijas Futbola federācijas (LFF) pārstāvji, lai novērtētu Liepājas Olimpiskā centra stadiona "Daugava" pašreizējo tehnisko stāvokli, kā arī nepieciešamos veicamos darbus stadiona labiekārtošanai, lai tajā teorētiski varētu uzņemt nacionālās izlases oficiālās līmeņa spēles atbilstoši UEFA un FIFA starptautiskajāmkvalifikācijas turnīru organizatoriskajām prasībām.

UEFA pārstāvji UEFA projektu vadītājs Dāvids Petriašvili no Gruzijas (David Petriashvili) un UEFA drošības virsnieks, Beļģijas Futbola asociācijas Stadionu un Drošības komitejas priekšsēdētājs Fernands Mese (Fernand Meese) klātienē sniedza nepieciešamās rekomendācijas, kā arī solīja sagatavot detalizētus priekšlikumus Liepājas Olimpiskā centra stadiona "Daugava" infrastruktūras uzlabošanai. UEFA pārstāvju vizītes laikā notika arī pieņemšana pie Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja Ulda Seska, kurā piedalījās arī FK “Liepāja” prezidents un Latvijas nacionālās futbola izlases sporta menedžeris Māris Verpakovskis, kā arī pilsētas atbildīgo dienestu vadība.

Atklāta otrā sezona projektam "Sporto visa klase" 25.11.2015 16:37

Otrdien, 24. novembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā norisinājās Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētā projekta "Sporto visa klase" otrās sezonas atklāšana‬, kurā piedalījās arī Liepājas domes pārstāvji un FK "Liepāja" sportisti.

Liepāja Briselē saņem Eiropas Sporta pilsētas titulu 20.11.2015 13:21

18. novembrī Briselē, Eiropas Parlamenta ēkā Eiropas Sporta pilsētu asociācija (ESPA) svinīgā ceremonijā apbalvojusi Liepājas pilsētas domes pārstāvjus ar titulu „Eiropas Sporta pilsēta 2016”, savukārt šodien karogs atceļojis uz Liepāju un ikviens to varēs apskatīt domes infocentrā Rožu ielā 6.

Nākamā lapa

restorāni Rīgā - saņem atlaides