Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1589, Did:0, useCase: 0

Foto: Atklāj hokeja klubam "Liepāja" veltītu fotoizstādi

Aigars Prūsis
Aigars Prūsis @Prusis
Šodien TN „Kurzeme” trešajā stāvā tika atklāta HK „Liepāja” fotoizstāde, kura būs skatāma līdz pat oktobra beigām. Komanda ir dibināta šā gada aprīļa beigās, bet sezonu uzsāka septembra sākumā. Vasaras nogale pagāja ne tikai aizvadot pārbaudes spēles, bet arī dažādos publicitātes pasākumos.

Ģirta Gertsona fotogrāfijās ir notverti mirkļi no visām šīm aktivitātēm – varam redzēt gan spēles momentus, gan svinīgo sezonas atklāšanas ceremoniju, preses konferenci domē, Emīla Dreiblata un grupas „Willow farm” radītās himnas prezentāciju „Rally Kurzeme” ietvaros, kā arī komandas aktivitātes „Ledus spaiņa” akcijas ietvaros.Uz izstādes atklāšanu bija ieradusies komanda, treneri, kā arī Liepājas mērs Uldis Sesks un Sporta pārvaldes vadītājs Artis Lagzdiņš. Hokeja kluba valdes priekšsēdētājs Kārlis Dreņģers paldies teica TN „Kurzeme” mārketinga speciālistei Dairai Kārkliņai un fotogrāfam Ģirtam Gertsonam. TN „Kurzeme” apmeklētāji, kuri piedalījās izstādes atklāšanā tika pie ielūgumiem uz rītdienas hokeja spēli un komandas suvenīriem.

Ne tikai izstādes pirmie apmeklētāji, bet visi hokeja fani tiek gaidīti HK „Liepāja” mājās spēlē pret HK „Ogre/Sāga” trešdien, 1. oktobrī pulksten 18.30 Liepājas ledus hallē.

Simona Laiveniece

HK „Liepāja”preses sekretāre


Foto: Aigars Prūsis