• Video: Synottip futbola Virslīga: FK Liepāja - FS METTA/LU . Spēles ieraksts
 • Video: SynotTip futbola Virslīga: FK Liepāja - FK Spartaks Jūrmala. Spēles ieraksts
 • Foto: FK "Liepāja" Čempionu līgas kvalifikācijā uzņem FC "Salzburg"
  20.jūl. Foto: FK "Liepāja" Čempionu līgas kvalifikācijā uzņem FC "Salzburg"(1)
  19.jūlijā Latvijas čempionvienība FK "Liepāja" arī otrajā spēlē atzina FC "Red Bull Salzburg" pārākumu (0:2 spēlē, 0:3 summā) un debijas sezonā izstājās UEFA Čempionu līgas otrajā kvalifikācijas kārtā.
 • Video: Gorkšs: "Spēlējot atklātāk, rezultāts droši vien būtu bijis lielāks"
  20.jūl. Video: Gorkšs: "Spēlējot atklātāk, rezultāts droši vien būtu bijis lielāks"(10)
  Pēcspēles komentāri pēc FK "Liepāja" un FC "Salzburg" spēles Liepājā, 2016.gada 19.jūlijā.
 • "Liepāja" pret "Salzburg" - cīņa par pārliecinošu uzvaru
  19.jūl. "Liepāja" pret "Salzburg" - cīņa par pārliecinošu uzvaru(379)
  Otrdien Liepājas "Daugavas" stadionā pulksten 19:00 tiks aizvadīta UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas turnīra otrās kārtas atbildes spēle, kurā Latvijas čempione "Liepāja" uzņems Austrijas labāko un bagātāko komandu "Salzburg".
 • Video: Dobrecovs: "Pat Liepājā mums ir jāsaprot, pret ko mēs spēlējam"
  19.jūl. Video: Dobrecovs: "Pat Liepājā mums ir jāsaprot, pret ko mēs spēlējam"(7)
  19.jūlijā FK "Liepāja" savā mājas arēnā uzņems FC "Salzburg" no Austrijas. 18.jūljā abas komandas aizvadīja pēdējo treniņu pirms gaidāmās Čempionu līgas kvalifikācijas atbildes spēles.Zalcburgā liepājnieki Čempionu līgā debitēja ar minimālu zaudējumu pret vietējo FC "Salzburg" ar rezultātu 0:1.Lai arī spēlē vairāk bumbas kontrole un iespējas bija pretiniekiem, liepājnieki parādīja raksturu un izveidoja vairākas ļoti labas vārtu gūšanas iespējas. Netika izmantotas savas izdevības un vienā no uzbrukumiem pēc rikošeta bumba lidoja Pāvela Doroševa sargātajos vārtos. Piedzīvots zaudējums, bet vēl aizvien saglabājot iespēju kvalificēties nākamajai kārtai.Šodien liepājnieki aizvadīja pirms spēles treniņu, pēc kura sekoja preses konference ar abu komandu treneriem un tad laukumu iemēģināt devās FC Salzburg komanda.Preses konferencē FK "Liepāja" galvenais treneris Viktors Dobrecovs pauda: “Esam vēl vairāk izanalizējuši pretinieku. Zinām viņu vājās puses un zinām viņu stiprās puses vēl izteiktāk. Centīsimies darīt visu, lai neļautu pretiniekam parādīt savu labāko sniegumu. Uzdevums ir grūts, bet nav neizpildāms.”FC "Salzburg" galvenais treneris Oscar Garcia, atbildot uz mediju jautājumiem atgādināja, ka: liepājnieki parādīja, ka prot spēlēt ļoti kompakti un stabili aizsardzībā. Vairākkārtīgi izveidoja bīstamus pret uzbrukumus. Protams, mūsu uzdevums ir tik tālāk, centīsimies spēlē gūt vārtus, lai būtu vieglāk. Vēl nekas nav izdarīts, lai jau priecātos. Liepājā ir ļoti labi sagatavots laukums un domāju, ka rītdien būs ļoti interesanta cīņa.
 • Video: Liepājā risinās 13. Eiropas jauniešu pāru čempionāts bridžā
  15.jūl. Video: Liepājā risinās 13. Eiropas jauniešu pāru čempionāts bridžā(1)
  Visu šo nedēļu Liepājas Olimpiskajā centrā savas prasmes rādīs labākie jaunie bridža spēlētāji, kas cīnās par godalgām 13. Eiropas jauniešu pāru čempionātā.
  Sacensībās piedalās kāršu spēles meistari no 27 Eiropas valstīm, kopumā vairāk nekā 300 dalībnieku, kas jaunāki par 26 gadiem.
  Vakar čempionāts sākās ar jaukto pāru turnīru, kurā duetā jāpiedalās vismaz vienai daiļā dzimuma pārstāvei. "Ir 52 pāri, kas spēlēs 51 kārtu katrs ar katru, lai nesanāk tā, ka ar kādu izspēlē, ar kādu vājāku vai stiprāku ne," turnīru raksturo viena no sacensību tiesnesēm Egita Ērmane. Viņa stāsta, ka jauniešu vecumā spēcīgi ir Zviedrijas, Norvēģijas un Polijas bridžisti, taču lielas delegācijas atsūtījusi arī Nīderlande un Anglija, kur ar šo sporta veidu nodarbojas valsts karalienes. Uz Eiropas fona sevi labi pierādījuši arī Latvijas bridža spēlētāji.
  Ja ierasti pāros izvēlas spēlēt vīrieši ar vīriešiem un sievietes ar sievietēm, tad jauktie pāri nav tā lieta, kur bieži izdodas savā starpā saspēlēties, tādēļ izveidojas nejaušas kombinācijas, lai sacensībās iegūtu pēc iespējas lielāku dalībnieku skaitu.
  Sākot ar piektdienu, noritēs sacensības pa vecuma grupām – U16, U21 un U26, bet nākamajā nedēļā norisināsies arī trīs dienu nometne dalībniekiem vecumā no 15 līdz 25 gadiem.
  Bridžs ir intelektuāla kāršu spēle, kas trenē analītiskās, matemātiskās un loģiskās spējas. Tā trenē uzmanību, atmiņu, domāšanu un spēju sadarboties ar savu partneri. Tas ir Latvijā un pasaulē oficiāli atzīts sporta veids.
 • Video: Dobrecovs: "Zinājām, ka ar Daugavpili būs gaidāma grūta spēle"
  10.jūl. Video: Dobrecovs: "Zinājām, ka ar Daugavpili būs gaidāma grūta spēle"
  Pēcspēles komentāri pēc 2016.gada 8.jūlija spēles Liepājā.
 • Video: SynotTip futbola Virslīga: FK Liepāja - BFC Daugavpils. Spēles ieraksts
 • Video: "Liepāja" uzveic daugavpiliešus
  08.jūl. Video: "Liepāja" uzveic daugavpiliešus(2)
  Šovakar "SynotTip" futbola virslīgas ietvaros Liepājas futbolisti savā laukumā uzņēma BFC "Daugavpils". Spēle izvērtās pasīva un neviena no komandām nespēja izveidot pārāk bīstamus uzbrukumus, taču neskatoties uz to liepājniekiem izdevās gūt vārtus, kad precīzi sita Krišs Kārkliņš.
  Piedāvājam spēles labāko momentu apskatu.

  Spēli atkārtojumā skaties Sportacentrs TV, 9.jūlijā, plkst. 11:30
 • Liepājā atklāts “Blue Shock Race” elektrokartingu centrs
  08.jūl. Liepājā atklāts “Blue Shock Race” elektrokartingu centrs
  Ceturtdienas, 7. jūlija, vakarā Liepājā tika atklāts “Blue Shock Race” elektrokartingu centrs, kas turpmāk atradīsies kādreizējā ostas spīķerī, Vecajā ostmalā 22.
 • Jūlija vidū Liepājā notiks Eiropas Jauniešu pāru čempionāts bridžā
  07.jūl. Jūlija vidū Liepājā notiks Eiropas Jauniešu pāru čempionāts bridžā
  13. Eiropas Jauniešu pāru čempionātu sporta bridžā organizē Latvijas Bridža federācija sadarbībā ar Eiropas Bridža līgu. Šis čempionāts ir viens no nozīmīgākajiem pasākumiem gados jaunajiem Eiropas bridža spēles cienītājiem.
 • "Liepājai" pievienojas horvātu pussargs no Polijas 1. līgas
  30.jūn. "Liepājai" pievienojas horvātu pussargs no Polijas 1. līgas(16)
  „SynotTip” futbola Virslīgas pašreizējā čempione „Liepāja” paziņojusi par Horvātijas pussarga Marko Brtana pievienošanos komandai.
 • Video: Kristapa Porziņģa sarūpētie basketbola svētki noslēgušies
  29.jūn. Video: Kristapa Porziņģa sarūpētie basketbola svētki noslēgušies(4)
  Kristaps Porziņgis devies atpakaļ pāri okeānam, lai kopā ar "New York Knicks" sāktu gatavoties jaunajai NBA sezonai. Taču vairāku mēnešu garumā ‪Porziņģis‬ ar ģimeni visiem Latvijas basketbola cienītājiem sagādāja neaizmirstamus sporta svētkus, kas noslēdzās 16.jūnijā, kad uz Liepājas Olimpiskais centrs arēnas parketa risinājās KP6 nometnes treniņu paraugspēle. Mačā piedalījās gan pašmāju spēlētāji, gan Kristapa komandas biedri. Tostarp NBA spēlētāji Kyle O'Quinn, Kevin Séraphin un Sasha Vujačić.Kā tas bija, lūkojat jaunākajā video.
 • Liepājas 193 olimpieši pārstāvēs pilsētu 21 sporta veidā
  28.jūn. Liepājas 193 olimpieši pārstāvēs pilsētu 21 sporta veidā
  Otrdien, 28. jūnijā, koncertzāles "Lielais dzintars" foajē norisinājās Latvijas IV Olimpiādes Liepājas sportistu delegācijas prezentācija. Pasākuma laikā Liepājas pilsētas vadība teica ceļavārdus un svinīgi pasniedza pilsētas karogu liepājnieku delegācijai, kā arī informēja par dalībnieku skaitu, pārstāvētajiem sporta veidiem un citiem jautājumiem.
 • Video: Dāvis Ikaunieks: "Otrdien lidošu uz Čehiju"
  27.jūn. Video: Dāvis Ikaunieks: "Otrdien lidošu uz Čehiju"(4)
  Pēcspēles komentāri pēc FK "Liepāja" un RS spēles Liepājā 2016.gada 26.jūnijā.
 • Video: Synottip futbola virslīga: FK Liepāja - RFS. Spēles ieraksts
 • Video: Liepājnieki pieveic Rīgas Futbola skolu
  27.jūn. Video: Liepājnieki pieveic Rīgas Futbola skolu
  Šovakar "SynitTip" futbola virslīgas 12.kārtas spēlē FK "Liepāja" savā laukumā uzņēma "RFS" futbolistus. Mājinieki jau spēles 8.minūtē atklāja spēles rezultātu, kad precīzs bija Dāvis Ikaunieks. Vēlāk mājiniekiem izdevās bumbu raidīt vārtos vēl divas reizes. Arī pretiniekiem izdevās izmantot vienu no savām iespējām un spēle noslēdzās 3:1, par labu mājiniekiem.
  Piedāvājam spēles labākās epizodes.
 • Dāvis Ikaunieks no "Liepājas" atvadās ar vārtiem un uzvaru pār RFS
  26.jūn. Dāvis Ikaunieks no "Liepājas" atvadās ar vārtiem un uzvaru pār RFS(47)
  Čehijas futbola gaidās esošais Dāvis Ikaunieks guva vārtus un palīdzēja "Liepājai" "SynotTip" Virslīgas mačā ar 3:1 pieveikt RFS. Ar vārtu guvumiem Liepājai vēl izcēlās Vladimirs Kamešs un Edgars Gauračs, bet RFS rindās precīzi sita Raivis Andris Jurkovskis.
 • Video: Liepājā atklāts piedzīvojumu parks "Tarzāns"
  21.jūn. Video: Liepājā atklāts piedzīvojumu parks "Tarzāns"
  Paplašinot sportošanas un aktīvās atpūtas klāstu Liepājā, turpinās Karostas atpūtas vietas Beberliņi labiekārtošana. 18. jūnijā klātesot pašvaldības vadībai, svinīgi atklāts piedzīvojumu parks "Tarzāns".Parkā ir izveidotas piecas dažādas sarežģītības trases (zaļā, zilā, sarkanā, melnā un bērnu trase) ar 77 šķēršļiem, kā arī 330 metrus garš nobrauciens pāri Beberliņu ūdenskrātuvei, kas ir Latvijā līdz šim garākais šāda veida nobrauciens pa trosi. Bērnu trase atrodas aptuveni 1–1,5 metru augstumā, lai nepieciešamības gadījumā vecāki var bērniem palīdzēt, savukārt pieaugušo trases ir 4–15 metru augstumā. Katra trase ir aptuveni 150 metrus gara, bet melnās trases garums sasniedz pat 250 metrus.Zilā trase veidota kā īpaša liepājnieku trase, uzsverot tādu populāru Liepājas un tuvējās apkārtnes mūziķu un sportistu kā Ivo Fomina, Ulda Marhilēviča, Paula Jonasa, Kristapa Porziņģa un Māra Verpakovska nodarbošanos.No pašvaldības SIA "Liepājas Tarzāns" nomā 3,7 hektārus zemes. Nākotnē te plānots piedzīvojumu parku "apaudzēt" ar vēl dažādām aktivitātēm, kā tas ir Siguldā, kur "Tarzāns" darbojas jau desmit gadus un ir lielākais piedzīvojumu parks Baltijā.Jāatgādina, ka Beberliņu ūdenskrātuves krastā jau vairākus gadus strādā uzņēmums "BB Wakepark", kur strādā divas kabeļu veikošanas līnijas un kafejnīca. Šogad darbu sācis arī kempings.
 • lasīt vairāk