21.mai. Video: "Liepāja" pārliecinoši apspēlē "Jelgavu"
    21. maijā Daugavas stadionā, Liepājā, norisinājās "Synottip" futbola Virslīgas 9. kārtas spēle starp FK "Liepāja/Mogo" un FK "Jelgava". Šajā mačā mājinieki pārliecinošāk kontrolēja bumbu, tomēr abām komandām pēc aktīva sākuma nesekmējās ar momentu veidošanu. Likās, ka pirmais puslaiks beigsies ar bezvārtu neizšķirtu, tomēr pašā perioda izskaņā Raivis Andris Jurkovskis atklāja rezultātu ar lielisku tālšāvienu. Turpinājumā mājinieki turpināja vairāk uzbrukt, un pēc stūra sitiena izspēles pārsvaru dubultoja Kristaps Grebis. Mača beigās skaistus individuālos vārtus guva Artūrs Karašausks, un uzstādīja gala rezultātu - 3:0 (1:0; 2:0).
    29.apr. Video: Zubs: "Pēdējo reizi uz dabīgā seguma spēlējām pirms diviem mēnešiem Turcijā"(8)
    Pēcspēles komentāri pēc FK "LIepāja/MOGO" un FK "Spartaks Jūrmala" spēles Liepājā, 2017.gada 29.aprīlī.
    29.apr. Video: "Spartaks" viesos pieveic "Liepāju/Mogo"(3)
    Sestdien, 29.aprīlī SynotTip Virslīgā tika aizvadīta šī gada sezonas pirmā spēle uz dabīgā laukuma - tas notika Liepājas "Daugavas'" stadionā, kur spēkojās FK "Liepāja/Mogo" un "Spartaks Jūrmala". Pārāki šajā spēlē izrādījās viesi, izcīnot uzvaru ar 3:1 (1:1 ; 2:0). Jūrmalas komandā divus vārtus guva Vladislavs Kozlovs, bet vienus Jevgēnijs Kozlovs, savukārt liepājniekiem ar gūtiem vārtiem atzīmējās Kristaps Grebis.
  • Triāla sacensības Liepājā - izaicinājums sportistiem, šovs skatītājiem
    28.apr. Triāla sacensības Liepājā - izaicinājums sportistiem, šovs skatītājiem
    Liepāja jau kopš pagājušā gadsimta sešdesmitajiem un septiņdesmitajiem gadiem izcēlusies ar spēcīgiem triāla klubiem un sportistiem. 2017. gads ieies triāla vēsturē, jo pirmo reizi Latvijā norisināsies Eiropas čempionāta posms triālā, kas pulcēs labākos Eiropas mototriālistus, jauniešus vecumā no 12 līdz 16 gadiem un sievietes, lai cīnītos par Liepājas posma tituliem.
    24.apr. Video: Kristapa Porziņģa preses konference (ieraksts)(2)
    Sportacentrs.com piedāvā preses konferenci, kurā Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis stāsta par pievienošanos izlasei, aizvadīto NBA sezonu un daudz ko citu.
    24.apr. Foto: Porziņģis dzimtajā Liepājā paziņo par gatavību spēlēt Latvijas izlasē(1)
    Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubs Ņujorkas "Knicks" latviešu spēka uzbrucējs Kristaps Porziņģis šodien dzimtajā pilsētā piedalījās preses konferencē. Liepājas Olimpiskā centra Komforta ložā basketbolists paziņoja, ka šogad gatavs palīdzēt nacionālajai izlasei.
    23.apr. Video: Latvijas sieviešu futbola līgas spēlē RFS viesos uzvar Liepāju
    Latvijas sieviešu futbola līgas spēlē Liepājā, FK Liepāja piekāpās Rīgas Futbola Skolas komandai ar 1:2 (0:2). Viešņas aktīvāk iesāka spēli un līdz pirmajiem gūtajiem vārtiem 14. minūtē, bija paspējušas izveidot jau divus bīstamus momentus. Trešais noslēdzās ar noteikumu pārkāpumu soda laukumā, pēc kura Renāte Fedotova guva pirmos vārtus spēlē no 11m soda sitiena atzīmes. Jau pēc 8 minūtēm mājinieces atkal iekrita aizsardzībā un Renāte Fedotova guva savus otros vārtus spēlē. 1. puslaika 39. minūtē, rīdzinieces palika mazākumā, jo otro dzelteno kartiņu nopelnīja Spruntule. 2. puslaika sākumā arī mājinieces tika pie 11m soda sitiena un to veiksmīgi realizēja Tatjana Baļičeva. Spēlējot vairākumā liepājniecēm bija pārsvars un viņas turpināja meklēt iespējas rezultāta izlīdzināšanai , bet rīdzinieces atbildēja ar pretuzbrukumiem. Lai arī bija vēl vairāki bīstami uzbrukumi un sitieni abu komandu izpildījumā, rezultāts nemainījās un Rīgas Futbola Skolas komanda nosargāja uzvaru.
    23.apr. Video: Sintija Čamane: "Pārāk sabijāmies spēles pirmajā puslaikā"
    Pēcspēles komentāri pēc Liepājas un Rīgas futbola skolas spēles 2017.gada 23.aprīlī.
    17.apr. Video: Olybet LBL: Liepāja/Triobet - VEF Rīga, spēles ieraksts
    2017.gada 16.aprīļa spēles ieraksts no Liepājas.
    16.apr. Video: 'Liepāja/Triobet" ar zaudējumu noslēdz LBL regulāro sezonu
    "Olybet" Latvijas Basketbola līgas " regulārās sezonas pēdējā spēlē, “Liepāja/Triobet” savā laukumā piekāpās “VEF Rīga” ar 75:84 (19:24, 11:17, 19:20, 26:23). Labāk uzsākuši spēli, mājinieki līdz ceturdaļas beigām pārsvaru tomēr pazaudēja. Pēc Mārtiņa Meiera sekmīgā metiena pēdējā sekundē pirmās spēles daļas beigās +5 viesiem. Otrajā ceturdaļā ar punktu gūšanu īpaši nesekmējās nevienai no komandām, bet līdz puslaika pārtraukumam VEF tomēr savu pārsvaru palielināja līdz +11 (41:30). Vairākas pārķertās bumbas trešajā ceturdaļā, ļāva viesiem gūt vairākus punktus ātrajos uzbrukumos, turklāt nopelnot papildus soda metienus par pārkāpumiem metienā. Daudzās kļūdas (25 spēlē), no kurām 8 liepājnieku un spēles rezultatīvākā spēlētāja Artūra Ausēja 28 (2p. 5/7, 3p. 4/7, 1p. 6/7) kontā, neļāva “Liepāja/Triobet” komandai nopietni apdraudēt “VEF Rīga” uzvaru. Lai arī izdevās uzvarēt pēdējo ceturdaļu un samazināt rezultāta starpību zem 10 punktiem, rīdzinieki spēles galotnē mierīgi nosargāja pārsvaru. Liepājnieki regulāro sezonu noslēdza 6. vietā un ceturdaļfināla pirmajā spēlē 21. aprīlī 18.30, viesos tiksies ar “Valmiera/ ORDO”.
    15.apr. Video: Pertija: "Vēl nespējam atrast savu zelta vidusceļu"(21)
    Pēcspēles komentāri pēc FK "Liepāja/MOGO" un RFS spēles Liepājā, 2017.gada 15.aprīlī.
  • Uldriķis iesit vienīgos vārtus un nodrošina uzvaru pret "Liepāju"
    15.apr. Uldriķis iesit vienīgos vārtus un nodrošina uzvaru pret "Liepāju"(192)
    Otro sezonas zaudējumu "SynotTip" Virslīgas ietvaros cieta "Liepāja"/"Mogo", minimāli savā laukumā piekāpjoties pret RFS. Kamēr pirmais puslaiks varēja likties salīdzinoši garlaicīgs, otrais bija pilns vārtus gūšanas iespējām, no kurām viena arī tika izmantota. Jaunais uzbrucējs Roberts Uldriķis nu dala rezultatīvākā spēlētāja godu līgā.
    08.apr. Video: CF sacensības "Liepājas spēks 2017"
    2017.gada 8.aprīļa sacensību ieraksts no Liepājas.
  • Kaspars Mājenieks: "Sporta skolas, dzenoties pēc rezultāta, aizmirst par spēlētājiem"
    06.apr. Kaspars Mājenieks: "Sporta skolas, dzenoties pēc rezultāta, aizmirst par spēlētājiem"(7)
    "Katrā sporta skolā spēlē savādāk un spēlētājas tiek "pārdzītas". Spēlē 35 vai 40 minūtes. Ja spēlē ilgāk par pusstundu, vairāk nevari kvalitatīvi strādāt aizsardzībā. Skrienam pēc rezultāta, nedomājot par nākotni," Latvijas U16 meiteņu basketbola izlases galvenais treneris Kaspars Mājenieks atgādina, ka mazākas lietas jāpakārto lielāku mērķu sasniegšanai.
    05.apr. Video: Silarāja: "Gaidīsim savus atbalstītājus uz spēlēm arī Rīgā"
    Pēcspēles komentāri pēc "Vega1/Liepāja" un RSU spēles Liepājā, 2017.gada 5.aprīlī.
    05.apr. Video: "Vega 1/Liepājai" pusfināla pirmajā spēlē +19 pret RSU
    Šovakar Liepājas olimpiskajā centrā notika Latvijas sieviešu basketbola līgas (LSBL) pusfināla sērijas pirmā spēle starp “Vega 1/Liepāja” un RSU. Šajā mačā sākums veiksmīgāks padevās rīdziniecēm, kuras pirmās ceturtdaļas vidū izvirzījās vadībā ar 10:3, tomēr turpinājumā liepājnieces aktivizējās un pirmo puslaiku noslēdza ar rezultātu 38:33. Spēles otrajā daļā mājinieku komanda nodemonstrēja krietni labāku sniegumu, beigās izcīnot pārliecinošu uzvaru (69:50), tādējādi izvirzoties vadībā sērijā – 1:0. LSBL pusfināli risināsies līdz divām uzvarām. Otrā spēle starp abām komandām notiks 12.aprīlī Hanzas vidusskolā.