• Video: Dobrecovs: "Īsto izskatu futbolam piešķir spēlēšana uz zālāja"
  01.mai. Video: Dobrecovs: "Īsto izskatu futbolam piešķir spēlēšana uz zālāja"(2)
  Pēcspēles komentāri pēc FK "Liepāja" un "Riga FC" virslīgas spēles Liepājā, 2016.gada 30.aprīlī.
 • Video: ''Liepāja'' 1. minūtē nokārto uzvaru pār ''Riga''
  30.apr. Video: ''Liepāja'' 1. minūtē nokārto uzvaru pār ''Riga''(13)
  "Liepāja", spēli apmeklējot Kristapam Porziņģim, Virslīgas mačā ar 3:0 pārspēja "Riga". Divi vārti Edgaram Gauračam.
 • Video: Ričardss gandrīz ieliek sezonas danku, ''Liepāja/Triobet'' uzvar jūrmalniekus
  30.apr. Video: Ričardss gandrīz ieliek sezonas danku, ''Liepāja/Triobet'' uzvar jūrmalniekus
  Piedāvājam aplūkot vakardienas Aldaris LBL izslēgšanas spēļu turnīra spēles (''Liepāja/Triobet'' - ''Jūrmala/Fēnikss'') spilgtākās epizodes. Visā spēlē ar 85:63 uzvaru izcīnīja liepājnieki, sērijā līdz trim uzvarām panākot 1:0.
 • Video: Čempionu sezona noslēgta
  29.apr. Video: Čempionu sezona noslēgta
  Šodien sezonas noslēguma preses konferencē HK „Liepāja” vadība teica paldies komandai, atbalstītājiem un līdzjutējiem.
  Kluba valdes loceklis Arturs Košeļevs ieskicēja nākošās sezonas aprises, sakot: „Jūlijā mums ir paredzēta treniņnometne, lai apzinātu spēlētājus, ar kuriem slēgsim līgumu nākošajā sezonā. Ir spēlētāji, kuri komandas sastāvā paliek no šīs sezonas. Dosim iespēju pašu puikām, jo mums aug laba rezerve, treneri ir izaudzinājuši labu jauno hokejistu paaudzi.”
  Liepājas domes Sporta pārvaldes vadītājs Artis Lagzdiņš uzsvēra: „Lielākā vērtība ir tā, ka klubam ir laba saikne ar Liepājas Sporta spēļu skolu, kas motivē jaunos hokejistus. Sporta skola veido lielās komandas tuvākās rezerves.”
  Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš nodeva komandai sveicienus no Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa, kurš telefona sarunā ir atzinies, ka ir arī mazliet sekojis līdzi čempionāta spēlēm. Savukārt Latvijas Hokeja federācijas pārstāvis Mārtiņš Pagodkins atgādināja, ka tagad liepājniekiem ir jāpieņem lēmums par dalību Kontinentālā kausa spēļu otrajā kārtā, kā arī teica paldies abām fināla komandām par nodrošināto trilleri septiņu spēļu garumā, kas priecēja skatītājus.
  HK „Liepāja” galvenais treneris Igors Ļebedevs, komandas kapteinis Dmitrijs Korņilovs un čempionāta vērtīgākais spēlētājs, uzvaras vārtu autors Bruno Zabis atzina, ka šīs sezonas sasniegumi uzliek pienākumu nākošajai sezonai, latiņu nedrīkst nolaist zemāk.
  Viesiem tika demonstrēts „Sense Media” veidotais videoklips, kurš emocionāli lika atgriezties trīs nedēļu senos notikumos, kad smagā cīņā HK „Liepāja” izcīnīja Latvijas čempionu titulu hokejā.Jauno klipu iespējams noskatīties te: https://www.facebook.com/liepajalv/...
 • TTT pēc 11 gadu pārtraukuma trīs tituli pēc kārtas, MVP – Zenta Meļņika
  26.apr. TTT pēc 11 gadu pārtraukuma trīs tituli pēc kārtas, MVP – Zenta Meļņika(8)
  "TTT Rīga" basketbolistes otrdien, 26. aprīlī, uzvarēja "Vega 1/Liepāja" ar rezultātu 82:52, LSBL finālsērijā līdz trīs uzvarām gūstot panākumu ar 3-0.
 • Krosa dalībnieki: skrējiena smagākā daļa bija kāpas
  26.apr. Krosa dalībnieki: skrējiena smagākā daļa bija kāpas(1)
  Aizvadītajā sestdienā saulainos laikapstākļos tika aizvadīts otrais "Jēkaba kross", daļēji atbilstot raksturojumam kā pavasara skarbākais skrējiens pludmalē. Gan liepājnieki, gan šī skrējiena viesi norādīja –skrējiena smagākā daļa bija kāpas ar to kāpumiem un kritumiem.
 • Video: ''TTT Rīga'' viesos pārspēj "Vega 1/Liepāju"
  24.apr. Video: ''TTT Rīga'' viesos pārspēj "Vega 1/Liepāju"
  "TTT Rīga" basketbolistes sestdien, 23. aprīlī, izbraukumā uzvarēja "Vega 1/Liepāja" ar rezultātu 82:66, finālsērijā līdz trīs uzvarām izvirzoties vadībā ar 2-0.
 • Video: Ieva Vītola: "Ļoti gribējām uzvarēt savu skatītāju priekšā"
  24.apr. Video: Ieva Vītola: "Ļoti gribējām uzvarēt savu skatītāju priekšā"
  Pēcspēles komentāri pēc "Vega1/Liepāja" un "TTT Rīga" LSBL finālspēles Liepā'jā, 2016.gada 23.aprīlī.
 • Video: LSBL. "Vega1/Liepāja" - "TTT Rīga", finālsērijas 2.spēles ieraksts
 • Asumi, agresivitāte, atspēlēšanās: TTT galotnē sakauj Liepāju
  23.apr. Asumi, agresivitāte, atspēlēšanās: TTT galotnē sakauj Liepāju(4)
  "TTT Rīga" basketbolistes sestdien, 23. aprīlī, izbraukumā uzvarēja "Vega 1/Liepāja" ar rezultātu 82:66, finālsērijā līdz trīs uzvarām izvirzoties vadībā ar 2-0. Nākamā spēle notiks 26. aprīlī plkst. 19:30 "Elektrum" Olimpiskajā centrā.
 • "Liepāja" pirms izslēgšanas spēlēm droši pārspēj jelgavniekus
  23.apr. "Liepāja" pirms izslēgšanas spēlēm droši pārspēj jelgavniekus
  Latvijas Basketbola līgā (LBL) šovakar regulāro turnīru ar pārliecinošu uzvaru noslēdza "Liepāja/Triobet", savā laukumā ar rezultātu 95:71 pārspējot "Jelgavu". Kurzemnieki jau priekšlaicīgi bija garantējuši ceturto vietu čempionāta noslēgumā un nākamnedēļ play-off uzsāks ar dueli pret "Jūrmalu/Fēnikss".
 • Pirmā finālspēle Liepājā. Vai būs vēl?
  23.apr. Pirmā finālspēle Liepājā. Vai būs vēl?
  Latvijas Sieviešu basketbola līgas otrā finālspēle starp “TTT Rīga” (25-0) un “Vega 1/Liepāja” (18-8) notiks sestdien, 23. aprīlī, plkst. 18:30 Liepājas Olimpiskajā centrā. Sērija notiek līdz trīs uzvarām. Tiešraide Sportacentrs.com .
 • "Liepāja" otrajā puslaikā salauž <i>studentu</i> pretestību
  20.apr. "Liepāja" otrajā puslaikā salauž studentu pretestību(1)
  Latvijas Basketbola līgā (LBL) šovakar "Liepāja/Triobet" izcīnīja 23. panākumu, savā laukumā pārspējot Latvijas Universitātes vienību ar rezultātu 74:67.
 • Debitantes izaicina favorītes: sākas cīņa par Latvijas zeltu
  20.apr. Debitantes izaicina favorītes: sākas cīņa par Latvijas zeltu(3)
  Latvijas Sieviešu basketbola līgas 25. sezonas fināli starp "TTT Rīga" (24-0) un "Vega 1/Liepāja" (18-7) sāksies trešdien, 20. aprīlī, plkst. 19:30 "Elektrum" Olimpiskajā centrā. Sērija notiks līdz trīs uzvarām. Ieeja bez maksas. Tiešraide Sportacentrs.com .
 • "Vega 1/Liepāja" pirmo reizi vēsturē sasniedz Latvijas finālu
  13.apr. "Vega 1/Liepāja" pirmo reizi vēsturē sasniedz Latvijas finālu
  Armanda Misus trenētās "Vega 1/Liepāja" basketbolistes trešdien, 13. aprīlī, izbraukumā uzvarēja "TTT juniores" ar rezultātu 70:60. Sērijā līdz divām uzvarām liepājnieces bija pārākas ar 2-0 un pirmo reizi komandas vēsturē sasniedza Latvijas Sieviešu basketbola līgas finālu.
 • ''Kurzemes rallijam'' piesakās pirmais R5 un 400 Zs jaudīgais BMW
  13.apr. ''Kurzemes rallijam'' piesakās pirmais R5 un 400 Zs jaudīgais BMW(1)
  Turpinās sportistu pieteikšanās ''Kurzemes rallijam'', kas maija pirmajā nedēļas nogalē, 6.-7. maijā, notiks Liepājā un tās apkārtnē. Šobrīd rallijam dalību apstiprinājušas 45 ekipāžas.
 • Foto: Liepājas domē sveic "zelta" hokejistus
  13.apr. Foto: Liepājas domē sveic "zelta" hokejistus
  Lai sveiktu Latvijas virslīgas jauno čempionvienību "Liepāja" un pateiktos par zelta kausa izcīņu pilsētai, 12.aprīlī, Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks uz svinīgu tikšanos domē aicināja HK "Liepāja" spēlētājus, trenerus, vadību un atbalsta personālu."Čempionu tituls ir mūsu visu kopējs sasniegums. Pateicību ir pelnījusi gan komandas vadība, gan treneri, gan atbalstītāji un līdzjutēji. Noslēdzot šo sezonu, treneriem ir milzīgs gandarījums, ka spēlētāji šajā sezonā mērķtiecīgi soli pa solim ir virzījušies pretī saviem mērķiem. Redzam, kā puiši ir attīstījušies, kļuvuši arī psiholoģiski noturīgāki un cenšas izpildīt, ko no viņiem sagaida. Tikai divos pastāvēšanas gados esam sasnieguši Latvijas sportā maksimālo, ko var sasniegt, un īpašs prieks, ka ar savu spēli esam atgriezuši līdzjutējus tribīnēs," tiekoties ar Liepājas domes un Sporta pārvaldes vadību sacīja komandas galvenais treneris Igors Ļebedevs.Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks savā uzrunā pateicās visiem 24 klātesošajiem spēlētājiem, treneriem, kā arī komandas vadībai un atbalsta personālam, kuriem šīs pēdējās dienas līdz čempionu kausa izcīnīšanai bija stresa pilnas, taču arī panākumiem bagātas. "Hokejs ir sports, kas prasa lielu izturību - ātrumu, spēku, precizitāti un spēju stāvēt pretī grūtībām. Līdz ar to zelts hokejā - tas nozīmē būt labākajiem starp izturīgākajiem!" apsveikumā čempiona kausa izcīnītājiem novēlēja U.Sesks.Klātesošos uzrunāja arī galvenā trenera asistents Aleksandrs Cicurskis, kurš uzsvēra, ka šī sezona komandai nav bijusi viegla un sezonas sākumā nācies pārvarēt grūtības, kas saistītas gan ar sastāva izmaiņām, gan zaudētiem spēlētājiem, kas traumu dēļ nevarēja piedalīties, taču ar nezūdošu optimismu un milzīgu komandas un īpaši treneru darbu izdevies attaisnot uz viņiem liktās cerības. A.Cicurskis arī uzsvēra, ka komandu pamatā veido tikai liepājnieki, kas kā audzēkņi ir izauguši līdz meistarkomandai.
 • Video: Liepājas domē sumina hokeja virslīgas čempionus
  13.apr. Video: Liepājas domē sumina hokeja virslīgas čempionus
  Kā jau labi zināms, pirmo reizi pastāvēšanas vēsturē par Latvijas čempioni kļuva HK "Liepāja", kas savā laukumā izlaida trīs ripu pārsvaru, tomēr pagarinājumā ar 4:3 salauza Ogres HK "Kurbads" pretestību. Zelta vārtus guva Bruno Zabis. Lai sveiktu čempionvienību un pateiktos par zelta kausa izcīņu pilsētai, 12.aprīlī Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks uz svinīgu tikšanos domē aicināja komandas spēlētājus, trenerus, vadību un atbalsta personālu.
 • Video: ''Ģeodēzists'' izcīna Liepājas čempionāta bronzu
  13.apr. Video: ''Ģeodēzists'' izcīna Liepājas čempionāta bronzu
  Liepājas pilsētas basketbola čempionātā vīriešiem ''Ģeodēzists'' pārspēja ''Liepājas Universitāti'', izcīnot 3. vietu - 66:47.
 • Video: "Liepājas PPP" finālspēlē pārspēj "Oskara transports"
  11.apr. Video: "Liepājas PPP" finālspēlē pārspēj "Oskara transports"
  Liepājas pilsētas basketbola čempionāta finālā vīriešiem triumfēja "Liepājas PPP", pieveicot "Oskara transports" - 86:65.
 • lasīt vairāk