Nākamā lapa

Video: Latvijas valstsvienības regbisti Valmierā apspēlē zviedrus 29.04.2017 22:57

Eiropas Ziemeļu I konferences spēlē regbijā starp Latviju un Zviedriju, Valmieras stadions kārtējo reizi izrādījies veiksmīgs Latvijas valstvienībai, jo izdevās izcīnīt uzvaru ar 16:9 (13:3). Spēle veiksmīgāk sākās mājiniekiem, jau līdz 23. minūtei bija iegūts 13 punktu pārsvars (Robijs Davidsons - 2 soda un 1 realizācijas sitiens, Viktors Silvoniks - piezemējums). Viesiem ar veiksmīgu soda sitienu pirmajā puslaikā atzīmējās Konors Mērfijs. Viņš arī otrajā puslaikā turpināja gūt punktus viesu labā, pēc viena neprecīza, nākamie divi soda sitieni atnesa viesiem 6 punktus un 69. minūtē rezultāts bija vairs tikai 13:9 mājinieku labā. Spēles galarezultātu, atkal ar soda sitienu, 71. minūtē panāca Robijs Davidsons un pēdējo spēli šajā Eiropas čempionāta ciklā, Latvijas valstvienība pabeidza ar uzvaru.

Video: "Transact Pro" regbija apskats. Aprīļa raidījums (1) 27.04.2017 19:36

Šajā raidījumā restorāna "Fazenda" šefpavārs un "LMT/Eži" kapteinis Mareks Dravnieks gatavos mums regbistu brokastis, savukārt regbija tiesnesis Raimonds Priednieks stāstīs par savām gaitām Vācijas un Šveices regbija laukumos. Tāpat arī pieskarsimies Latvijas regbija sezonas sākumam - pirmā trofeja jau izcīnīta, pirmā nacionālās izlases spēle - aizvadīta. Aplūkojām arī svarīgākos ārzemju regbija notikumus: Eiropas Čempionu kausa izslēgšanas spēles un Britu un īru lauvu izlases sastāva nosaukšanu.

Video: Māra Šmita dzīves otrā iespēja (4) 20.04.2017 19:36

Dzīve ir negaidītu pavērsienu pilna, un ne vienmēr tie ir pozitīvi. Pērnā gada jūlijā Latvijas regbija fanātiķis Māris Šmits viesojās mūsu studijā, lai tālāk izplatītu savu neārstējamo regbija bacili. Dienu vēlāk viņš jau bija slimnīcā... Kurā sabija septiņus garus mēnešus, trīs no tiem pavadot reanimācijā. Daudzi Latvijas sporta druvas racēji pat nepamanīja, ka azartiskais un nerimdināmais regbija propagandists uz brīdi nogājis no skatuves. Neviens to skaļi neteica, taču daudzi pie sevis padomāja - iespējams, uz neatgriešanos... Tomēr laukumā gūtais sīkstums šoreiz bija dzīvības vērtē - Māris no slimnīcas ticis ārā un spēkus atgūst mājās, ģimenes lokā. Tur arī viņu apciemojām.

Video: "Transact Pro" regbija apskats. Marts 30.03.2017 09:28

Latvijas regbija jaunā sezona sāksies pēc pāris dienām, un tas nozīmē, ka ir pienācis laiks 2017. gada pirmajam "Transact Pro" regbija apskatam. Šajā raidījumā stāstīsim par regbija kluba "Jūrmala" ambīcijām, viesojāmies pie Māra Šmita, kurš, vairākus mēnešus reanimācijā cīnījies par savu dzīvību, ir atkal mājās un kaļ jaunus plānus regbijā. Tāpat arī stāsts par Latvijas hokeja izlases fizioterapeitu Kasparu Jakušu, intervija ar Latvijas Regbija federācijas ģenerālsekretāru Oļegu Voroņinu un atskats uz Sešu nāciju kausa izcīņu.

Video: 2016. gada jautrie kāzusi: kautiņi, klupieni, kļūdas un kļūdiņas... (15) 08.01.2017 20:35 +8

Vēl viens ļoti sportisks gads aiz muguras. Jautrs tas bijis arī mūsu nodrošinātajās tiešraidēs, veidotajos video sižetos, kā arī video intervijās. Ja parasti īsi pēc gadu mijas piedāvājam atskatu uz to, kas paliek aizkadrā, tad šoreiz ieskatīsimies 2016. gada neveiklākajos momentos.

Video: "Transact Pro" regbija apskats (1) 02.12.2016 13:02

Gada noslēdzošajā raidījumā atskatāmies uz Latvijas izlases sekmēm Eiropas Nāciju kausa izcīņas spēlēs, iepazīstinām ar brāļiem Deividsoniem - Latvijas izlases pastiprinājumu. Tāpat arī par to, kā Īrija kļuva par tikai septīto valsti regbija vēsturē, kas uzveikusi vareno Jaunzēlandi. Satikām arī vienu no diviem Latvijas regbija profesionāļiem - Uldi Saulīti -, kurš stāsta par Krasnojarskas "Enisey - STM" gaitām Eiropas Izaicinājuma kausā.

Video: Latvijas regbisti sīvā cīņā pieveic Luksemburgu 22.10.2016 20:11

22. oktobrī Zemgales Olimpiskajā centrā Jelgavā norisinājās Eiropas regbija čempionāta Ziemeļu zonas 1. konferences spēle starp Latvijas un Luksemburgas nacionālajām izlasēm. Šajā mačā mājinieki jau kopš paša mača sākuma ieguva vadību, un spēles laikā to tā arī viesiem neatdeva, svinot uzvaru ar 31:24. Latvijas izlasē ar piezemējumiem Emīls Balodis, Valters Raņķis, Guntis Cirša, Elmārs Šefanovskis un Roberts Davidsons, pēdējā rēķinā arī trīs precīzi realizācijas sitieni.

Video: Cirša: "Ja izlasei būšu nepieciešams, vēl spēlēšu" 22.10.2016 19:02

Latvijas regbija izlase ar uzvaru sāka Eiropas čempionāta Ziemeļu zonas pirmās konferences turnīru, šodien Zemgales Olimpiskajā centrā ar 31:24 pieveicot Luksemburgas izlasi. Sportacentrs.com piedāvā Latvijas izlases spēlētāja Gunta Ciršas pēcspēles komentāru.

Video: Eiropas čempionāta Ziemeļu zonas pirmās konferences turnīrs regbijā. Latvija - Luksemburga. Spēles ieraksts 22.10.2016 18:59

Eiropas čempionāta Ziemeļu zonas pirmās konferences turnīrs regbijā. Latvija - Luksemburga. Spēles ieraksts

Video: "Transact Pro" regbija apskats. Oktobra raidījums (3) 21.10.2016 13:46 +1

"Transact Pro" piedāvā regbija apskata otro raidījumu. Šoreiz ieskatīsimies medaļu sadalē Latvijas čempionātā un TOP līgā, ārzemju regbija aktualitātēs, tāpat viesosimies pie Latvijas regbija sīkstākā dēla un jaunākās regbija paaudzes.

Video: Znatnajs par stukačiem un čeku, smiltīm Kalgari trasē un sportu sirdī 14.10.2016 11:35 +9

Bijušajam Sporta pārvaldes vadītājam (1980. - 1990.) Daumantam Znatnajam drīz būs jubileja - 60 gadi sportā... Pats skrējis 800 metrus un 400 metrus ar barjerām 1. sporta klases līmenī, lielāko atzinību iegūstot kā sporta organizators. Pašā spicē - Siguldas kamaniņu un bobsleja trases celtniecība. Bez kuras nebūtu arī jaunlaiku Latvijas medaļu. Septembra beigās "Stūra mājā" uzstājies ar lekciju "Čeka un sports", kas nezin kāpēc lielu rezonansi nav radījusi. Par daudzu nīstajiem padomju laikiem Znatnajam ir savs viedoklis: "Nevar teikt, ka blakus man bijuši lieli idioti..." Daumants slavē latviešus par uzņēmību, bet peļ, ka esam bijuši arī ļoti čakli ziņotāji. Man sarunāties ar viņu bija interesanti. Ceru, ka jums arī patiks.

Sarunas garums: 61 minūte

Video: LČ regbijā: Miesnieki/Ķekava - Garkalne/Livonia. Spēles ieraksts 08.10.2016 21:40

2016.10.08 LČ regbijā: Miesnieki/Ķekava - Garkalne/Livonia. Spēles ieraksts

Video: "Livonia" uzvar finālā un kļūst par 2016. gada Latvijas čempioni regbijā 08.10.2016 19:18

8. oktobrī Upesciema stadionā norisinājās izšķirošās cīņas Latvijas regbija čempionātā, kura finālā tikās vietējā "Garkalne/Livonia" un "Miesnieki/Ķekava" komandas. Pirmajā puslaikā galvas tiesu pārāki bija "Livonia" regbisti, pakāpeniski krājot punktus visa puslaika garumā, vispirms atzīmējoties ar precīzu soda sitienu, tad ar piezemējumu un realizācijas sitienu, un visbeidzot pievienojot vēl vienu soda sitienu. Rezultāts 13:0 ''livoniešu" labā, un jāsaka, ka "Miesnieki" nespēja īsti veidot sakarīgus uzbrukumus, šajā puslaikā visvairāk atzīmējoties ar nepiespiestām kļūdām bumbas uzņemšanā. Otrajā puslaikā iniciatīvu pārņēma ķekavnieki, vairāk uzbrūkot, tomēr punktu gūšana joprojām bija ļoti lēns process. Neskatoties uz to, "Miesnieki" spēja gūt divus piezemējumus līdz perioda beigu daļai, un saglabāt intrigu pēdējām 10 spēles minūtēm. Tomēr ar to bija par maz, un kļūdas pēdējos "Miesnieku" uzbrukumos ļāva noturēties vadībā "Livonia" komandai līdz mača beigām. Gala rezultāts 13:10, un "Livonia" izcīna savu trešo Latvijas regbija čempionu titulu! Jāatzīmē, ka "Miesnieku" komandu smagi iegāza neprecizitāte sitienos pa vārtiem - neprecīzs soda sitiens un 2 realizācijas sitieni.

Video: LČ regbijā, fināls: Miesnieki/Ķekava - Garkalne/Livonia. Spēles ieraksts 08.10.2016 19:04

2016.10.08 LČ regbijā, fināls: Miesnieki/Ķekava - Garkalne/Livonia. Spēles ieraksts

Video: "LMT/Eži" pārspēj "Ovāls/Jūrmala" un izcīna Latvijas čempionāta bronzu 08.10.2016 18:47

8. oktobrī Upesciema stadionā norisinājās izšķirošās Latvijas regbija čempionāta cīņas par medaļām, un spēlē par 3. vietu sacentās "LMT/Eži" un "Ovāls/Jūrmala" komandas. Spēle bija diezgan līdzīga, ar nelielu "Ežu" pārsvaru, jāatzīmē, ka abas komandas spēlēja labi aizsardzībā. "Eži" ātri atklāja spēles rezultātu ar precīzu piezemējumu un realizācijas sitienu. Turpinājumā komandas apmainījās ar precīziem soda sitieniem, un pirmā puslaika galā rezultāts bija 10:3 "Ežu" labā. Arī otro puslaiku labāk iesāka "Eži", gūstot vēl vienu piezemējumu, uz ko "Ovāls" atbildēja ar precīzu soda sitienu. Turpinājumā komandas labu laiku gūt punktus, un visbeidzot pašā mača izskaņā, pēc vairāku "Ežu" līderu nomaiņas "Ovāls" guva savu pirmo piezemējumu un realizācijas sitienu, tomēr ar to bija par maz. 15:13 gala rezultāts, un bronzas medaļas nopelna "LMT/Eži" komanda.

Video: Premjerlīgas labākie piektās kārtas piezemējumi 04.10.2016 15:00

Aizvadītajā nedēļas nogalē tika izspēlēta piektā Anglijas regbija Premjerlīgas spēļu kārta pēc kuras Londonas "Wasps" vēl aizvien turpina spēlēt bez zaudējumiem. Mēs, savukārt, piedāvājam kārtas labāko piezemējumu video apskatu.Avots:
https://www.youtube.com/user/Premie...

Video: Top 14 septītās kārtas labāko momentu apskats 04.10.2016 10:24

Aizvadītajā nedēļas nogalē Francijas regbija čempionātā, jeb Top 14 turnīrā, tika izspēlēta septītā spēļu kārta un tajā neiztika bez interesantiem, skatāmiem un brīžiem arī kurioziem atgadījumiem. Piedāvājam labāko momentu apskatu.Avots:
https://www.youtube.com/channel/UCW...

Video: TOP līga regbijā: Transact Pro - Žalgiris. Spēles ieraksts 02.10.2016 00:02

2016.10.01 TOP līga regbijā: Transact Pro - Žalgiris. Spēles ieraksts

Video: ''Transact Pro/Miesnieki'' atkal pieveic ''Žalgiri'' 01.10.2016 22:42

1. oktobrī Rīgas Tehniskās koledžas laukumā norisinājās Top regbija līgas mačs starp vietējo ''Transact Pro/Miesnieki'' un Kauņas ''Žalgiri''. Laukumā norisinājās bezkompromisu cīņa, abas komandas bija diezgan līdzvērtīgas, tomēr lielāko mača daļu vadībā bija mājinieki. Tikko kā viesi no Lietuvas pietuvojās vai izvirzījās vadībā (5:5, 10:12), ''Miesniekiem'' vienmēr bija atbilde. Gala rezultāts bija 15:12, un ''Miesnieki'' ar šo uzvaru nodrošina sev medaļas, tiesa, nav vēl zināms, kāda kaluma medaļas. Jāatzīmē, ka arī iepriekšējā mačā pret ''Žalgiri'' uzvara tika izcīnīta ar 3 punktu pārsvaru. Šoreiz uzvaras piezemējums Gunta Ciršas kontā. Vēl jāpiezīmē, ka bez apslimušā aizsarga Jura Iesalnieka sastāvā ''Miesniekiem'' bija ļoti bēdīga statistika realizācijas sitienos - 0/3.

Video: Raimo par motivāciju, gaismu tuneļa galā, sirdsapziņas balsojumu (6) 28.09.2016 09:34 +1

30. septembrī Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Ģenerālajā asamblejā notiks arī LOK prezidenta vēlēšanas, kurā pašreizējo prezidentu Aldonu Vrubļevski izaicinās Roberts Raimo. Carnikavas domes deputāts dažas dienas pirms vēlēšanām tomēr izbrīvēja laiku ļoti saspringtajā pēdējo nedēļu grafikā, kas piespiedis ņemt atvaļinājumu pamatdarbā. Sarunas laikā centāmies izprast Raimo motivāciju, pārmetumus pašreizējā LOK darbībā un viņa paša skatījumu uz organizācijas darbību nākotnē.

00:00:21 - 00:05:58 Par motivāciju kandidēt uz LOK prezidenta amatu
00:05:59 - 00:15:20 Par iesniegtajiem statūtu grozījumiem un informācijas pieprasījumu no LOK
00:15:21 - 00:25:15 Par amata kandidātu iesniegtajām programmām
00:25:16 - 00:30:20 Par kandidāta kampaņas termiņu un sarunām ar sporta veidu federācijām
00:30:21 - 00:39:36 Par paša iesniegtās programmas piedāvājumiem
00:39:37 - 00:53:26 Par programmu nepieciešamību katram sporta veidam un disciplīnām
00:53:27 - 00:55:46 Par izredzēm LOK prezidenta vēlēšanās

Sarunas ilgums 54 minūtes

Nākamā lapa

restorāni restorāni Rīgā