Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 0

IZM aicina LOK vērtēt sieviešu pludmales regbija izlases gozēšanos politiskas partijas kreklos

Agris Suveizda

IZM aicina LOK vērtēt sieviešu pludmales regbija izlases gozēšanos politiskas partijas kreklos
Foto: Zigismunds Zālmanis

LETA. Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) ir aicinājusi Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Ētikas komisiju izvērtēt, vai Latvijas sieviešu pludmales regbija izlases dalībnieces un vairāki izlasi apkalpojošie sporta darbinieki, sacensību laikā Maskavā gozējoties partijas "KPV LV" kreklos, nav pārkāpuši LOK Ētikas kodeksu.

Kā aģentūrai LETA skaidroja IZM, ministrija lūdza biedrībai "Latvijas Regbija federācija" sniegt skaidrojumu par publiskajā telpā pieejamo informāciju, ko apliecina arī fotogrāfijas, par to, ka Latvijas sieviešu pludmales regbija izlases dalībnieces un vairāki izlasi apkalpojošie sporta darbinieki Eiropas čempionāta pludmales regbijā norises vietā Maskavā, piedaloties izlases treniņā, valkāja nevis Latvijas regbija izlases kreklus, bet gan kreklus, uz kuriem attēlota arī politiskās partijas "KPV LV" simbolika.

IZM arī aicināja LOK šo jautājumu izskatīt LOK Ētikas komisijā un izvērtēt, vai šādā rīcībā nav saskatāmi LOK Ētikas kodeksa normu pārkāpumi. LETA jau ziņoja, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) patlaban skaidri neatklāj, vai, kontrolējot priekšvēlēšanu aģitācijas procesu, izvērtēs gadījumu, kad minētās izlases sportistes Maskavā smiltīs gozējās partijas "KPV LV" kreklos.

Latvijas Regbija federācijas prezidents Aivars Pilenieks apgalvoja, ka šādas darbības viņu pārsteigušas un nav saskaņotas ar federāciju, bet izlases kapteine Zane Sirsniņa-Kukaine klāstīja, ka krekli neesot vilkti politisku iemeslu dēļ, bet gan tikai tāpēc, lai treniņā izlases dalībniecēm būtu nodrošināts vienāds apģērbs.

Izmantotie resursi:
LETA

     [+] [-]

, 2018-08-28 13:30, pirms 8 mēnešiem
Regbijam jãsãk ar sevi

     [+] [-]

, 2018-08-28 16:10, pirms 8 mēnešiem
Varbūt pat labi ka tā sanāca. Vēl viens netiešs pierādījums ka Kaimiņa partija ir prokremliska partija. Gobzems jebkuram pārdosies lai tokai mopelnītu. Tā kā viņš ir jurists tad skaisti runāt un aizmālēt acis prot labi. Tagad Latvihā modē atrast kādu kurš taitai nepatīk un tad bilkt ārā viņa skeletus. Tad būsi pareizais un labais. 0agaidām vēl ir paliela tautas daļa kura uzķeras uz populisma.

     [+] [-]

, 2018-08-28 19:52, pirms 8 mēnešiem
Mekl︍︍ējat p︍uisi!
E︍s es︍︍mu Lu︍na, e︍s e︍smu 2︍1, ja︍utrs, sla︍ids u︍n na︍v pie︍ticīg︍s v︍isp︍ār))
Fo︍to u︍n tālr︍uņa num︍urs anke︍︍tā >>︍> 18pop.tk