Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 0

Štrauss noslēgs karjeru, Folau – viena mača sods

Juris Miņins
Juris Miņins

Štrauss noslēgs karjeru, Folau – viena mača sods
Adrians Štrauss (ar bumbu)
Foto: AFP/Scanpix

Bijušais Dienvidāfrikas Republikas regbija izlases spēlētājs un kapteinis Adrians Štrauss ir apziņojis, ka pēc šīs "Super Rugby" sezonas liks punktu profesionālā sportista karjerai.

32 gadus vecais Adrians Štrauss jau pirms pāris sezonām bija paziņojis, ka noslēdz savu karjeru DĀR izlasē, taču šajās dienās hukers paziņoja, ka arī klubu regbijā viņš vairs neplāno spēlēt un, ja vien viņa komanda, "Bulls" šīs sezonas "Super Rugby" čempionāta ietvaros nekvalificēsies izslēgšanas mačiem (izredzes gan ir, taču tās ir diezgan nelielas), tad pēc trim spēlēm viņš savus bučus karinās uz nagliņas.

DĀR izlasē Štrauss debitēja 2008. gadam un spēlēja līdz pat 2016. gadam, pa šo laiku piedaloties 68 mačos, kuru laikā guvis 30 punktus, kā arī viņš kļuva par 56. DĀR izlases kapteini. Savukārt klubu līmenī viņš spēlēja tikai savas dzimtenes komandās, "Bulls" un "Cheetahs", kas abas cīnījās "Super Rugby" čempionātā, kā arī, ar otrajām komandām, piedalījās DĀR čempionātā.

"Super Rugby" ietvaros uz šo brīdi Adriana Štrausa kontā ir 156 mači, kuros gūti 95 punkti.

Kā arī...

- Savu profesionāļa karjeru beidza arī Pīters Stringers, kurš vislabāk zināms kā īru Mansteras komandas spēlētājs. Interesanti, ka vēl šajā sezonā viņš spēlēja Anglijas Premjerlīgas komandā, Vusteras "Warriors" (aizvadīja septiņus mačus), kas nozīmē, ka profesionāļa karjeru viņš noslēdza 40 gadu vecumā, kas regbijam, jāatzīst, ir ļoti iespaidīgi.

- Austrālijas izlases spēlētājs Israels Folau ir saņēmis viena mača diskvalifikāciju. Sods ir piemērots par darbībām Austrālijas un Īrijas mačā, kad vingers diezgan agresīvi darbojās "otrajā stāvā", t.i., gaisa divcīņās.

Austrālijas regbija savienība šo lēmumu jau ir pārsūdzējusi.

- Tulonas komandas vadība ir izteikusies, ka viens no viņu šīs vasaras svarīgākajiem uzdevumiem ir Krisa Eštona paturēšana komandā. Atgādināsim, ka Anglijas regbists pagājušsezon kļuva par Top 14 čempionāta labāko piezemējumu guvēju, uzstādot arī vienas sezonas rekordu, gūstot 24 piezemējumus.

Izmantotie resursi:
https://www.planetrugby.com/