Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 0

Saulītem divi piezemējumi Izaicinājuma kausā, taču "Enisey-STM" atkal zaudē

Juris Miņins
Juris Miņins

Saulītem divi piezemējumi Izaicinājuma kausā, taču "Enisey-STM" atkal zaudē
Foto: AFP/Scanpix

Latvijas regbists Uldis Saulīte šodien izcēlās ar desmit gūtajiem punktiem Eiropas Izaicinājuma kausā pret spēcīgo Larošelas komandu, taču kopumā viņa un Jurija Baranova pārstāvētā Krasnojarskas "Enisey-STM" piedzīvoja smagu zaudējumu ar 26:64.

Savu otro spēli Eiropas Izaicinājuma kausā, kas ir otrs prestižākais sterptautiskais Eiropas klubu regbija turnīrs, šodien aizvadīja mūsu regbistu Ulda Saulītes un Jurija Baranova Krasnojarskas "Enisey-STM", kuriem priekšā stājās Larošelas komanda.

Jāsaka, ka Larošela, kas pārstāv Eiropas spēcīgāko čempionātu, Francijas Top 14 turnīru, jau pirms nedēļas parādīja, ka viņi ir ļoti spēcīga komanda, svinot pārliecinošu uzvaru izbraukuma mačā (82:21), tāpēc bija jānotiek brīnumam, lai Sibīrijas komanda varētu cerēt uz uzvaru Francijā notiekošajā mačā.

Brīnums nenotika un Larošela, tāpat kā pirms nedēļas, sistemātiski izrēķinājās ar Krasnojarskas komandas aizsardzību, kas nebija eirokausiem atbilstošā līmenī un, lai arī šoreiz rezultāta starpība jau bija mazāka, lielos vilcienos nekas "Enisey-STM" komandas sniegumā īsti nebija izmainījies. Turklāt, pirmā puslaika vidū sarkano kartīti saņēma Maksims Garagaļičs, atstājot Krievijas komandu mazākumā līdz pat mača beigām.

Tiesa, šajā mačā divus piezemējumus guva Sibīrijas "Smagās mašīnas" kapteinis, Uldis Saulīte, kurš bumbu ieskaites zonā nogādāja 34. un 80. mača minūtē. Savukārt Jurijs Baranovs, kurš tāpat kā Saulīte laukumā devās sākumsastāvā, pie rezultativitātes punktiem netika.

Izmantotie resursi:
https://rugger.info/