Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 0

Kārtējo reizi maina regbija eirokausu izspēles sistēmu

Kārtējo reizi maina regbija eirokausu izspēles sistēmu
Krasnojarskas "Enisey-STM"
Foto: facebook.com/eniseistm

Eiropas profesionālā klubu regbija savienība (EPCR) ir nākusi klajā ar kārtējiem jauninājumiem eirokausu izspēlē, proti, ir izmainīta kvalifikācijas sistēma uz 2018./2019. gada Izaicinājuma kausa izcīņu.

EPCR ir paziņojusi, ka nākamās sezonas eirokausu izcīņai, precīzāk, Izaicinājuma kausa kvalifikācijai, ir mainīts formāts. Iepriekšējā variantā bija paredzēts, ka divas labākās kvalifikācijas turnīra komandas cīnās ar divām vienībām, kas tiesības piedalīties Izaicinājuma kausā ir nopelnījušas pirms gada.

Savukārt no šīs sezonas četras labākās "Continental shield" komandas izslēgšanas turnīra formātā cīnīsies par vienu biļeti uz Izaicinājuma kausu, bet otrā komanda tiks noskaidrota abu iepriekšējās sezonas dalībnieču starpā.

Proti, tas nozīmē, ka 2018./2019. gada sezonā Izaicinājuma kausā vairs nevarēs spēlēt divas Krievijas komandas, kā tas būs jau šosezon, kad tiesības spēlēt eirokausos izcīnīja abas Krasnojarskas komandas – "Enisey-STM" un "Krasny Yar". Šīm komandām pēc sezonas būs jācīnās par tiesībām spēlēt Izaicinājuma kausā.

Atgādināsim, ka Krasnojarskas "Enisey-STM" komanda, kuru pārstāv divi Latvijas regbisti, Uldis Saulīte un Jurijs Baranovs, Izaicinājuma kausā piedalīsies jau trešo sezonu pēc kārtas.

Izmantotie resursi:
https://rugger.info/

Tev jābūt autorizētam,