Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 0

Regbija kluba "Livonia" dāmas izcīna otro vietu turnīrā Anglijā

Regbija kluba "Livonia" dāmas izcīna otro vietu turnīrā Anglijā
LSPA/"Livonia" regbistes pēc "Hartpury 7s" turnīra

Regbija kluba "Livonia" dāmu komanda sestdien izcīnīja otro vietu Anglijas pilsētā Glosterā notikušajā "Hartpury 7s" turnīrā, kamēr vīru vienība regbija-7 sacensības noslēdza dalītā 7.-8. pozīcijā.

Turnīra organizētāji ir "Hartpury" koledža, kas regbija jomā ir viena no spilgtākajām augstskolām visā Lielbritānijā. Šī koledža pēdējos 10 gados sagatavojusi vairāk nekā 150 dažādu valstsvienību spēlētājus un vairākus simtus absolventu, kas tikuši pie līgumiem ar profesionāliem klubiem.

Dāmu turnīrā piedalījās sešas komandas, kas vispirms aizvadīja apļa turnīru. LSPA/"Livonia" komanda ievadā ar 29:12 pieveica "Bamboos 7s" komandu, rezultatīvākajai ar diviem piezemējumiem esot Līgai Svetlovai, kamēr deviņus punktus iekrāja Anda Kaģe. Otrajā spēlē sieviešu komanda ar 5:53 kapitulēja "Glaucester - Hartpury" komandai (piezemējums Justīnei Vīksnai), bet pēc tam cīnījās neizšķirti 12:12 ar "Tigers 7s" no Anglijas - divi piezemējumi Svetlovai, bet realizācija Kaģei.

Uz uzvaru takas LSPA/"Livonia" atgriezās ceturtajā mačā, kad ar 34:5 uzvarēja "RK03 Berlin" no Vācijas. Šeit atkal divus piezemējumus veica Svetlova. Savukārt noslēdzošajā pamatturnīra mačā Svetlova izcēlās ar trim piezemējumiem, komandai ar 32:7 apspēlējot mājinieču "Hartpury" koledžas komandu.

Sacensības noslēdzās ar finālu, kurā LSPA/"Livonia" vēlreiz tikās ar "Glaucester - Hartpury", piedzīvojot ļoti pārliecinošu "sauso" zaudējumu ar 0:50.

Vīriešiem sacensībās piedalījās 16 komandas, ievada mačā "Livonia" vienībai ar 33:5 uzvarot Īrijas komandu "Conolly 7s". Šeit uzvarētājiem trīs piezemējumus guva Dāvids Bērtiņš, bet četras realizācijas Dāvja Jaunalkšņa rēķinā. Savukārt otrajā mačā "Livonia" ar 21:40 piekāpās pagājušā gada čempioniem Carmarthen Warriors no Velsas. Šajā mačā divi piezemējumi bija Aināram Bērziņam, bet viens piezemējums un divas realizācijas Dāvim Jaunalksnim.

"Livonia" tādējādi kvalificējās sacensību ceturtdaļfinālam, kurā ar 17:31 zaudēja pagājušā gada vicečempioniem "Royal Navy Shark", piezemējumus veicot Valteram Raņķim, Kristapam Bērziņam un Bērtiņam. Savukārt pusfinālā par 5.-8. vietu ar 15:31 piekāpās "Goggerdan Raiders" spēlētājiem no Anglijas, piezemējumus veicot Miķelim Jurēvičam, Vigo Valdavam un Jaunalksnim. Mačs par septīto vietu netika aizvadīts.