Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 0

Noskaidroti NRL pusfinālisti

Noskaidroti NRL pusfinālisti

Foto: broncos.com.au

Regbija līga

Aizvadītajā nedēļas nogalē tika noskaidrotas tās četras komandas, kas jau šajā nedēļas nogalē cīnīsies par iespēju spēlēt Nacionālās regbija līgas (NRL) finālā.

Nacionālās regbija līgas (NRL) izslēgšanas maču izspēles kārtība ir atšķirīga no citu čempionātu formāta, jo tā paredz, ka astoņas labākās vienības tiek sadalītas divos četriniekos – četras spēcīgākās un četras vājākās komandas, kuras, katra savā zarā, aizvada pirmo izslēgšanas maču kārtu.

No spēcīgāko komandu zara pirmo maču uzvarētāji automātiski iekļūst pusfinālā, bet zaudētāji tiekas ar otrā četrinieka divām labākajām komandām, lai cīnītos par divām atlikušajām vietām NRL pusfinālos.

Tā šogad no spēcīgāko komandu zara pusfinālos iekļuva regulārās sezonas spēcīgākā komanda Melburnas "Storm", kas ar 18:16 pārspēja Paramatas "Eels" un Sidnejas "Roosters", kuri ar 24:22 pārspēja Brisbenas "Broncos". Savukārt no otrā kvarteta Ziemeļkvīnslendas "Cowboys" ar 15:14 pārspēja Kronulas-Saterlendas "Sharks", bet Pernitas "Panthers" tika galā ar Menlijas-Varinghenas "Sea Eagles" (22:10).

Līdz ar to, aizvadītās nedēļas mačos Brisbena tikās ar Pernitu, bet Paramata mērojās spēkiem ar Ziemeļkvīnslendu.

"Broncos" un "Panthers" cīņa jau no pašām pirmajām minūtēm izvērtās ārkārtīgi spraiga un, kas bija īpaši pamanāms, traumatiska, jo dažādu neveiksmīgu apstākļu sakritību rezultātā savainojumus guva abu komandu spēlētāji.

Savukārt pati spēle pagāja ar dominējošu Brisbenas aizsardzības pārākumu, jo visu pirmo puslaiku un lielu otrā puslaika daļu "Panthers" bija bezspēcīgi punktu gūšanā. Beigu beigās mača likteni izšķīra Korija Outsa un Džeimija Robertsa piezemējumi, ko "Broncos" papildināja ar Džordana Kahū dropsitienu. Pernitas komanda uz to spēja atbildēt vien ar vienu piezemējumu, ko izpildīja Reigans Kempbels-Gilards.

Savukārt Paramatas un Ziemeļkvīnslendas spēlē gan tādas sīvas cīņas vis nebija. "Cowboys" izmantoja visas "Eels" kļūdas, kādu bija ne mazums un, lai arī spēlēja bez sava līdera Džonatana Thērstona, spēja iekļūt pusfinālā. Taisnības labad gan jāpiebilst, ka abi skaistākie piezemējumi šajā spēlē tika gūti no Paramatas komandas – Semi Radradra bumbu piezemēja pēc 100 metru skrējiena, bet Vils Smits – pēc 70 jardu veikšanas.

Līdz ar to ir zināms, ka par vietu finālā 22. septembŗi Melburnas "Storm" tiksies ar Brisbenas "Broncos", bet Sidnejas "Roosters" cīnīsies ar Ziemeļkvīnslendas "Cowboys" un šis mačs notiks dienu vēlāk, 23. septembrī.NRL fināls ir paredzēts 1. oktobrī, kad "ANZ Stadium" arēnā pusfinālu veiksminieces mēģinās iegūt Pruvena-Sumonsa trofeju.

NRL

MājniekiViesiRezultāts
Paramatas "Eels"Ziemeļkvīnslendas "Cowboys"16:24
Brisbenas "Broncos"Pernitas "Panthers"13:6

Izmantotie resursi:
NRL - The official site of the National Rugby...

Tev jābūt autorizētam,