Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 0

Pēc diviem zaudējumiem pret Velsu Argentīna paliek bez galvenā trenera

Pēc diviem zaudējumiem pret Velsu Argentīna paliek bez galvenā trenera
Daniels Hurkads
Foto: AFP/Scanpix

Argentīnas regbija izlases līdzšinējais galvenais treneris Daniels Hurkads ir paziņojis, ka nākamās nedēļas beigās pametīs savu amatu.

Daniels Hurkads, kurš Argentīnas izlasi vada teju piecus gadus, jo pie komandas stūres stājās 2013. gada rudenī, pēc diviem zaudējumiem pret Velsu (10:23 un 10:30) ir paziņojis, ka līdz ar vasaras testu spēļu noslēgumu pametīs savu amatu.

"Man liekas, ka esošās treneru komandas teiktais vienkārši vairs nenonāk līdz spēlētājiem. Mēs esam sasnieguši to punktu, kad ir jābeidz strādāt," oficiālajā paziņojumā sacīja pats Hurkads, "mans lēmums nav arī sasteigts, jo par tādu iespēju runāju vēl pirms šīsvasaras testu mačiem."

Argentīnas izlasei šajā starptautisko maču ciklā ir atlikusi viena spēle, nākamnedēļ tiekoties ar Skotiju, kas tad arī būs pēdējā Danielam Hurkadam pašlaik ieņemamajā amatā.

Savas trenera karjeras laikā 60 gadus vecais argentīnietis ir trenējis kā dažādas komandas, tā arī izlases, turklāt, ne tikai Argentīnas, jo viņš arī vadīja Portugāles regbija-7 un sieviešu regbija izlases, kā arī bija valsts galvenās vīru komandas trenera asistents. Savukārt Argentīnas regbija savienības ietvaros viņš dažādos laikos ir atbildējis par U21, regbija-7, valsts otro izlasi līdz beigu beigās tika līdz lielās izlases trenēšanai. Interesanti, ka viņš bija treneris arī "Pampas XV" komandai, kas bija Argentīnas regbija savienības veidota komanda, kas bāzējās DĀR un spēlēja turienes regbija čempionāta zemākajās līgās.

Runājot par izcīnītajiem tituliem, Hurkads ar Argentīnas otro izlasi divreiz ir triumfējis Amerikas čempionātā, bet reizi uzvarēja "World Rugby" Nāciju kausā. Savukārt 2015. gada Pasaules kausā viņš Argentīnas izlasi aizveda līdz turnīra pusfinālam, bet beigās ierindojās ceturtajā vietā.

Jāpiebilst, ka pēdējās 25 spēlēs Argentīnas valstsvienībai ir izdevies tikt vien pie četrām uzvarām, bet kopumā viņš izlasi ir vadījis 55 mačos no kuriem tikai 19 spēlēs ir izcīnītas uzvaras.

Izmantotie resursi:
https://www.planetrugby.com/