Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 0

Dublinā savā starpā tiksies pasaules spēcīgākās regbija izlases - Jaunzēlande un Īrija

Andrejs Siliņš

Dublinā savā starpā tiksies pasaules spēcīgākās regbija izlases - Jaunzēlande un Īrija
Foto: Reuters / Scanpix

Sestdien, 17.novembrī, TVPlay Sports piedāvā divas regbijas rudens sērijas spēles. Dublinas AVIVA stadionā tiksies divas šobrīd pasaules labākās izlases Īrija un Jaunzēlande, un Edinburgas Murrayfield stadionā Skotija spēlēs ar Dienvidāfrikas izlasi. Baudi pasaules labāko regbiju TVPlay Sports!

Ja regbija rudens sērijas spēlēs katru nedēļu savā starpā tiekas pasaules TOP 10 izlases, tad šoreiz Dublinas AVIVA stadionā savstarpējo spēli aizvadīs šobrīd divas spēcīgākās komandas - Jaunzēlande un Īrija. All Blacks pirms nedēļas Twickenham stadionā pēc pretrunīgi atcelta piezemējuma pārspēja Angliju, un īri uzvarēja argentīniešus. Savukārt tikai 350 km attālumā no Dublinas savā Edinburgas Murrayfield stadionā Skotija tiksies ar Dienvidāfrikas izlasi.

Kristaps Staņa, TVPlay Sports komentētājs, par Īrijas - Jaunzēlandes spēli:
“Divu pasaules regbija ranga līderu tikšanās. 30 iepriekšējās tikšanās reizēs vairāk kā simts gadu laikā īri tikai vienu reizi ir uzvarējuši All Blacks - 2016.gada 5.novembrī Čikāgā. 28 reizes pārāki bijuši Jaunzēlandes regbisti un viena spēle beigusies neizšķiti. Sešu nāciju čempioni pret Četru nāciju čempioniem, ziemeļu puslodes labākā komanda pret dienvidu puslodes labāko komandu - titānu cīņas. All Blacks jau krietnu laiku ir izbraukumā, kamēr īriem ir mājas laukums un nedalīts atbalsts uz katra soļa, ne tikai Īrijā, bet arī visā pasaulē. Īrijai ir pāris kompromisi sastāvā. Lielākie uzdevumi būs jāveic cīņas pussargam Marmionam un grupu cīņas trešajai līnijai. Jaunzēlandei jāspēj tikt galā ar grupu cīņas standartsituācijām. Pirms nedēļas tieši cīņa bija smagākais jautājums spēlē pret Angliju.

Sešu nāciju turnīrā jau esam iepazinuši īru metronoma precizitāti, bet tagad pretī būs Vīri Melnā un tie spēlēja regbiju pirms vēl iemācījās staigāt. Jaunzēlandē gadalaiki mainās pēc regbija pulksteņa un saule lec un riet, lai izdabātu spēlei. Nelielu ārsvaru prognozēju All Blacks, viņi spēli uzsāks ar ļoti augstu intensitāti, viņi ies Va banque. Īriem patīk būvēt spēli un darīt to pēc saviem noteikumiem. Tikai tādēļ, ka īriem pietrūkst Mareja Nr. 9, All Blacks izraus uzvaru. Vai varbūt tomēr..."

Raimonds Rudzāts, TVPlay Sports komentētājs, par Skotijas - Dienvidāfrikas spēli:
“Abas komandas savstarpējās spēles aizvada diezgan reti. 112 gadu laikā tās tikušās tikai 26 reizes, iepriekšējo reizi - 2015.gada Pasaules kausa grupu turnīrā, tāpēc spēle solās būt pārsteigumu un dažādu neordināru taktisko risinājumu bagāta. Saistošs solās būt treneru duelis - odiozais Rasijs Erasmuss ir spējis DĀR izlases spēlē atkal iedegt dzirksteni, savukārt regbija estētiķa Gregora Taunsenda vadībā skoti ar pirotehniku spēlējas katrā spēlē, neatkarīgi no rezultāta un pretinieka. Abām komandām ir robi sastāvā, it sevišķi grupu cīņu virknējumos, taču ir ļoti labi nokomplektētas aizsardzības līnijas. Visticamāk, spēles likteni izšķirs stabilitāte standartsituācijās un prasme atrast kādu "ekstra" piezemējumu situācijās, kurās nekas par tādu notikumu pavērsienu neliecina. Prognozēju Skotijas uzvaru ar viena piezemējuma pārsvaru - tikai tāpēc, ka DĀR saspēli šoreiz nevadīs izcilu formu sasniegušais Fafs de Klērks."

Regbija rudens sērijas spēles kanālā TVPlay Sports un TVPlay Premium:

Sestdien, 17.novembrī, 20:55 Īrija - Jaunzēlande

Regbija rudens sērijas spēles kanālā TVPlay Sports+ un TVPlay Premium:

Sestdien, 17.novembrī, 19:15 Skotija - Dienvidāfrika

Informāciju sagatavoja
Līna Kārkliņa
TVPlay Premium un TVPlay Home
Mārketinga un sabiedrisko attiecību vecākā projektu vadītāja