Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 0

"Garkalne"/"Livonia" rezultatīvā Latvijas čempionāta spēlē uzvar "Jūrmalu"

Ints Megnis
Ints Megnis

"Garkalne"/"Livonia" rezultatīvā Latvijas čempionāta spēlē uzvar "Jūrmalu"
Foto: Zigismunds Zālmanis (LRF)

Rezultatīvā Latvijas regbija čempionāta spēlē trešdien "Garkalne"/"Livonia" komanda ar rezultātu 38:26 pārspēja "Jūrmalu", kas beidzot iesāka klasiskā regbija sezonu.

Spēle sākās ar Jūrmalas ofensīvu, komandai izvirzoties vadībā ar 7:0, tomēr drīz vien jau ar 19:7 priekšā bija konkurenti. Turpinājumā salauzt spēles gaitu jūrmalniekiem vairs neizdevās, Garkalnes komandai uzvarot ar 38:26.

"Pirms šodienas spēles bijām aizvadījuši tikai vienu treniņu, jo visa sezona bijusi diezgan saraustīta un tikai tagad esam pārslēgušies uz regbiju XV," izteicies "Jūrmalas" galvenais treneris Svajūns Mikalčis. "Tomēr par spīti tam, spēlētāji parādīja ļoti labu sniegumu, bija prieks redzēt, kā visi cenšas un cīnās par katru laukuma centimetru. Lai arī bija manāms brāķis uzbrukumā, tomēr puišiem izdevās ļoti labi nostrādāt aizsardzībā. Tagad mums ir palikuši divi treniņi līdz nākamajai spēlei."

Šī bija sezonas ceturtā spēle Latvijas čempionātā - iepriekš "Garkalne"/"Livonia" ar 38:7 uzvarēja "Fēniksu", "Stats Serviss"/"Ķekava", kas ir regbija kluba "Miesnieki" galvenā vienība, ar 29:14 pārspēja RK "Eži"/LMT komandu, kā arī "Stats Serviss"/"Ķekava" ar rezultātu 42:16 viesos apspēlēja "Fēniksu".

Par turnīra izspēles grafiku komandām izdevās vienoties vien pēc jaunā Latvijas Regbija federācijas (LRF) prezidenta Aivara Pilenieka stāšanās amatā, lemjot, ka pieci klubi izspēlēs viena apļa turnīru. Pēc tam 13. oktobrī ieplānoti fināls un spēle par trešo vietu.

Nākamā spēle notiks 25. augustā, kad Slokā spēkosies "Fēnikss" un "Jūrmala".

Izmantotie resursi:
Latvijas Regbija Federācija