Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 0

Jaunu elpu ieguvusī "Selena" triumfē LČ 1. posmā regbijā-7 sievietēm

Ints Megnis
Ints Megnis

Jaunu elpu ieguvusī "Selena" triumfē LČ 1. posmā regbijā-7 sievietēm
Regbija klubs "Selena" pēc Baldones turnīra

Par Latvijas čempionāta regbijā-7 sievietēm pirmā posma uzvarētājām Baldones stadionā kļuvušas "Selena" spēlētājas, kuras pirms šīs sezonas ieguvušas jaunu elpu, sākot sadarbību ar valsts spēcīgāko vīriešu klubu "Miesnieki".

Pagājušajā sezonā neapšaubāmi spēcīgākais valsts dāmu klubs bija LSPA/ "Livonia", kas sezonu noslēdza bez zaudējumiem, vienā no mačiem cīnoties neizšķirti ar "Selena", bet pārējos svinot uzvaras. Šo sezonu "Selena" sportistes sākušas ar jaunu sparu, jo sadarbojas ar "Miesnieku" vīru klubu, kas vēlas "palīdzēt meitenēm atgriezties Latvijas regbija vadošās sieviešu komandas statusā".

Šosezon pirmajam posmam bija pieteikušās piecas vienības, kuras izspēlēja viena apļa turnīru. Abas favorītes līdz savstarpējam mačam posmu aizvadīja ļoti pārliecinoši - LSPA/ "Livonia" pirmās trīs spēles uzvarēja ar kopējo punktu attiecību 141:0, bet "Selena"/ "Miesnieki" spēlētājām tā bija 123:5. Savukārt finālā uzvaru ar 12:5 izcīnīja pērnās vicečempiones, LSPA/ "Livonia" komandu pārspējot pirmoreiz pēc ilgāka pārtraukuma.

"Meiteņu acīs varēja redzēt degsmi, niknumu un cīņassparu, kas tika parādīts laukumā un beigu rezultātā. Ļoti laba komunikācija laukumā, svarīga līnijas noturēšana un atbalsts, kad likās, ka nekas vairs nav glābjams," saka "Selena"/ "Miesnieki" komandas kapteine Lāsma Šķēle. "Neiztikt bez veiksmes, kad pretinieces kļūdījās pie piezemējuma līnijas. Ļoti labi un uz pozitīvas nots iesākta sezona."

"Ticam, ka šāds panākums dos papildus motivāciju meitenēm un ka šajā panākumā bija arī daļa "Miesnieku" nepiekāpības gara, ko esat pārņēmušas," priecājoties par "Selena" panākumiem raksta regbija klubs "Miesnieki".

Pirmajā posmā trešo vietu izcīnīja Lietuvas komanda "Tauras VRA", kurai sekoja sporta klubs "Imanta" un "Selena"/ "Jūrmala" spēlētājas. Otrajā kluba "Selena" komandā vairākas meitenes izbaudīja pirmo pieredzi regbijā.

Par Baldones posma rezultatīvāko spēlētāju ar 47 punktiem kļuva Līga Svetlova no LSPA/ "Livonia" komandas, kamēr 40 punktus savāca "Selena"/ "Miesnieki" spēlētāja Poļina Čigaka.

Čempionātā šosezon būs četri posmi, no kuriem nākamais ieplānots 1. jūnijā. Pirms tam 25. un 26. maijā Latvijas čempiones LSPA/ "Livonia" Sanktpēterburgā piedalīsies Eiropas čempionu kausā regbijā-7.

Latvijas čempionāts regbijā-7 sievietēm, 1. posms (12. maijs, Baldone)

Rezultāti: LSPA/Livonia - Selena/Jūrmala 55:0, Selena/Miesnieki - Imanta 40:0, Tauras VRA - Selena/Jūrmala 50:0, LSPA/Livonia - Imanta 48:0, Selena/Miesnieki - Tauras VRA 43:0, Imanta - Selena/Jūrmala 17:0, LSPA/Livonia - Tauras VRA 38:0, Selena/Miesnieki - Selena/Jūrmala 40:5, Tauras VRA - Imanta 26:10, Selena/Miesnieki - LSPA/Livonia 12:5.

Izmantotie resursi:
Latvijas Regbija Federācija

     [+] [-]

, 2019-05-15 00:47, pirms 4 mēnešiem
Jus varat maksat par 40% mazak par elektroenergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu - https://u.nu/hedp Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!