Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 0

Hogs vienojas ar Ekseteras "Chiefs"

Juris Miņins
Juris Miņins

Hogs vienojas ar Ekseteras "Chiefs"
Stjuarts Hogs
Foto: Reuters/Scanpix

Skotijas izlases spēlētājs Stjuarts Hogs, kurš pirms dažām dienām paziņoja par to, ka plāno pamest savu līdzšīnējo komandu Glāzgovas "Warriors", nu ir noslēdzis vienošanos ar Anglijas Premjerlīgas komandu Ekseteras "Chiefs".

Iepriekš jau ziņojām, ka Skotijas izlasi pārstāvošais Stjuarts Hogs nāca klajā ar paziņojumu par to, ka pēc 2018./2019. gada sezonas izskaņas plāno pamest savu līdzšinējo komandu, Pro 14 čempionātā spēlējošo, Glāzgovas "Warriors". Šajā vienībā 26 gadus vecais regbists ir pavadījis jau astoņus gadus.

Tiesa, ilgai neziņai par Hoga nākotni gan nebija vietas, jo jau šodien ir kļuvis zināms, ka 2016. un 2017. gada Sešu nāciju kausa izcīņas labākais spēlētājs pievienosies Anglijas Premjerlīgas klubam Ekseteras "Chiefs", kas pēdējās sezonās kopā ar Londonas "Saracens" veido Premjerlīgas elites klubu grupu. Līgums ar Devonā bāzēto komandu ir paredzēts uz diviem gadiem.

Jāpiebilst, ka bez Skotijas pieaugušo izlases, Hogs ir piedalījies arī Skotijas U20 izlasē un 2013. gadā pārstāvējis arī Britu un īru "Lauvu" izlasi tūrē pa Austrāliju.

Interesanti, ka Stjuarts Hogs ir jau piektais "Lauvu" komandas spēlētājs, kas ir nonācis Ekseteras "Chiefs" komandā. Bez viņa tur jau spēlē Endijs Rīds, Džofs Pārlings, Alekss Katbērts un Džekss Noulzs.

Kā arī...

- Tiesa, Ekseteras komandai šajās dienās ir jāsamierinās arī ar vienu zaudējumu, jo pie vieniem no sīvākajiem pretiniekiem, Koventrī "Wasps", aiziet centrs Mišels Kampaņjaro. Turklāt, Itālijas izlases spēlētājs savam jaunajam klubam pievienosies tūdaļ pēc šī gada rudens testu mačiem.

- Savukārt cita Anglijas Premjerlīgas komanda, Bāta, ir paziņojusi, ka ir noslēgti ilgtermiņa līgumi ar vairākiem kluba spēlētājiem – Eliotu Stūksu, Neitenu Ketu, Čārliju Īvelsu un arī Entoniju Vatsonu.

- Iepriekš jau ziņojām par to, ka pēc Anglijas un Jaunzēlandes mača zem jautājuma zīmes ir jaunzēlandieša Sonija Bila Viljamsa dalība atlikušajos testu mačos. Šodien ir kļuvis zināms, ka Anglijas izlases otrās uzbrukuma līnijas spēlētāja Džordža Kruisa dalība šī rudens mačos jau ir beigusies, jo viņš ir guvis kājas (apakšstilba) savainojumu.

- Visbeidzot, DĀR izlases treniņos ir atgriezies Ebens Etzebets, kurš pirms mača ar Franciju bija guvis kājas savainojumu un viņa vietā spēlēja Pīters-Stefs du Toits.

Izmantotie resursi:
https://www.planetrugby.com/

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja