Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 0

"Jūrmala" izmanto "Ežu" kļūdas un pirmoreiz izcīna Latvijas čempionāta bronzu

Ints Megnis
Ints Megnis

"Jūrmala" izmanto "Ežu" kļūdas un pirmoreiz izcīna Latvijas čempionāta bronzu
Regbija klubs "Jūrmala" pēc bronzas izcīnīšanas. Foto: Ritvars Raits

Rādot pārliecinošāku sniegumu, sestdien Latvijas regbija čempionāta spēlē par trešo vietu triumfēja "Jūrmalas" komanda, kas ar rezultātu 31:27 (11:7) pieveica LMT/"Eži" spēlētājus. Pie Latvijas čempionāta medaļas jūrmalnieki tikuši pirmoreiz vēsturē.

Spēli "Jūrmala" iesāka ļoti pārliecinoši, regulāri izraustot pretinieku aizsardzību un izvirzoties vadībā ar 11:0. Pēc neveiksmīgā sākuma LMT/"Eži" lēnām iespēlējās un vēl puslaikā atguva septiņus punktus, bet otrā puslaika ievadā samazināja deficītu līdz minimumam. Tāpat LMT/"Eži" pietuvojās arī līdz 13:14, tomēr turpinājumā "Jūrmala" ieguva iespaidīgu pārsvaru un aptuveni 15 minūtes pirms beigām bija priekšā ar 26:13 un likās, ka dueļa liktenis jau ir izlemts.

LMT/"Eži" vēl pietuvojās līdz 20:26 un līdz ar tīrā laika beigām panāca arī 27:31, tomēr, izspēlējot "pēdējo bumbu", tika pieļauta kļūda un jūrmalnieki varēja priecāties par panākumu.

"Jūrmalas" pieaugušo komanda Latvijas čempionātā spēlēja trešo gadu, pirmoreiz tiekot pie medaļas, savukārt LMT/"Eži" bez godalgas palikuši otro reizi kopš 2003. gada.

Plkst. 15:00 Ogres stadionā sāksies finālspēle starp "Garkalne"/"Livonia" un "Stats"/"Ķekava" komandām. To tiešraidē būs iespējams vērot portālā Sportacentrs.com un Sportacentrs.com TV kanālā.