Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 0

"Miesnieki" izcīna otro vietu Baltijas čempionātā regbijā-7

Ints Megnis
Ints Megnis

"Miesnieki" izcīna otro vietu Baltijas čempionātā regbijā-7
Regbija klubu "Miesnieki" un "Baltrex" spēlētāji pēc Baltijas čempionāta. Foto: "Miesnieki"

Šauļu "Baltrex" komanda kvalitatīvajā Baldones stadionā svētdien uzvarēja Baltijas čempionātā regbijā-7, finālā apspēlējot pērnā gada Latvijas spēcīgāko vienību "Miesnieki"/ "Ķekava". Latvijas čempioni atzīst, ka visā turnīrā aizvadījuši tikai vienu sliktu puslaiku.

Turnīrā piedalījās sešas komandas - pa trim no Latvijas un Lietuvas. Ja latvieši ieguva šīs sezonas pirmo pieredzi septītniekā, lietuvieši jau bija aizvadījuši valsts čempionātu, kurā pirmās trīs vietas ieņēma tieši uz Baldoni atbraukušās Šauļu komandas.

Svētdien "Miesnieki"/ "Ķekava" aizvadīja ļoti pārliecinošu apakšgrupu turnīru un arī pusfinālu, četros mačos ielaižot vien septiņus punktus. Tikmēr "Baltrex" paralēlajā grupā un pusfinālā savā laukuma pusē atļāva ienest četrus piezemējumus. Sacensību noslēgumā abas šīs vienības sacentās finālā, kurā "Baltrex" tomēr pārspēja Latvijas čempionus ar 26:7.

25. un 26. maijā "Miesnieki" Sanktpēterburgā piedalīsies Eiropas čempionu kausā, kurā apakšgrupu turnīrā būs jāspēkojas arī ar "Baltrex". "Visa turnīra garumā parādījām labu spēli pret Lietuvas spēcīgākajām komandām. Neskatoties uz atsevišķu spēlētāju iztrūkumu, izdevās labi sabalansēt jaunos un pieredzējušos, kas deva labu rezultātu," saka "Miesnieku" kluba galvenais treneris Kristaps Andersons. "Nedaudz pietrūka spēka fināla otrajam puslaikam. Līdz ar to daži neveiksmīgi tvērieni un sasteigti lēmumi tomēr liedza gūt uzvaru finālā pār Lietuvas čempioniem un nācās samierināties ar otro vietu. Uzslavas pelnījuši visi, jo nocīnījās ar pilnu jaudu. Redzams, ka ziemā ieguldītais darbs nav bijis veltīgs. Atlikušajā laikā līdz Čempionu turnīram Pēterburgā turpināsim strādāt pie komandas sadarbības un nepilnību novēršanas."

Ļoti līdzīgus mačus apakšgrupā aizvadīja komanda "Baltic XL"/ "Livonia-1", tomēr ar 5:7 zaudēja komandai "Tauras-Citma", bet ar 12:19 "Baltrex", kas nozīmēja, ka nāksies cīnīties vien par piekto vietu. Šajā mačā tai pretim stājās regbija kluba "Livonia" otrā komanda, kurai šoreiz bija piešķirts nosaukums "Čalange"/ "Livonia-2", šaubām par uzvarētāju nerodoties.

Baltijas čempionāts regbijā-7 (12. maijs, Baldone)

A apakšgrupa: "Baltic XL"/ "Livonia-1" - "Tauras-Citma" 5:7, "Tauras-Citma" - "Baltrex" 0:41, "Baltrex" - "Baltic XL"/ "Livonia-1" 19:12;
B apakšgrupa: Šauļu Sporta ģimnāzija - "Čalange"/ "Livonia-2" 39:0, "Čalange"/ "Livonia-2" - "Miesnieki"/ "Ķekava" 0:50, "Miesnieki"/ "Ķekava" - Šauļu Sporta ģimnāzija 24:7;
Pusfināls: Šauļu Sporta ģimnāzija - "Baltrex" 7:38, "Tauras-Citma" - "Miesnieki"/ "Ķekava" 0:26;
Par 5. vietu: "Baltic XL"/ "Livonia-1" - "Čalange"/ "Livonia-2" 54:0;
Par 3. vietu: Šauļu Sporta ģimnāzija - "Tauras-Citma" 26:0;
Fināls: "Baltrex" - "Miesnieki"/ "Ķekava" 26:7.

Izmantotie resursi:
Latvijas Regbija Federācija