Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 0

Urugvaja atkārtoti uzvar Nāciju kausā

Urugvaja atkārtoti uzvar Nāciju kausā
Foto: worldrugby.org

Ar mājnieku, Urugvajas, uzvaru noslēdzās "World Rugby" Nāciju kauss. Pēdējā spēlē urugvajieši ar 26:20 pārspēja Argentīnas otro izlasi.

Vakardien noslēdzās Starptautiskās regbija savienības ("World Rugby") rīkotais Nāciju kauss regbijā, kas šogad, tāpat kā pirms gada, norisinājās Urugvajā, tiesa, šoreiz dalībnieku sastāvs bija daudz "plānāks", jo dažādu iemeslu dēļ turnīrā nepiedalījās vairākas iepriekšējo gadu vadošās komandas. Līdz ar to izveidojās situācija, ka mājnieku izlase bija vienīgā, kas spēlēja vislabākajā sastāvā, bet Itālija, Argentīna un Fidži uz Urugvaju bija nosūtījusi otrās izlases.

Urugvajieši gan nemēģināja izrādīt pārspīlētu viesmīlību un izmantoja šo situāciju – izcīnīja trīs panākumus, pēdējā no mačiem, aizvadot lielisku otro puslaiku, ar 26:20 pārspējot Argentīnas otro izlasi, un otro gadu pēc kārtas kļuva par šī turnīra uzvarētājiem.

Savukārt spēlē par trešo vietu, kurā cīnījās Itālijas un Fidži otrās izlases, itāļu dublieri mača izskaņā prata noturēt savas līderpozīcijas un tika pie minimālas uzvaras ar 29:27. Jāpiebilst, ka lielāko mača daļu Fidži "Warriors" aizvadīja 14 vīru sastāvā, jo pēc nospēlētas pusstundas Filimoni Kamaitovu saņēma sarkano kartīti.

Jāatgādina, ka Urugvajas izlase jau ir kvalificējusies 2019. gada Pasaules kausam un Nāciju kausa mačus izmanto kā sagatavošanās posmu četrgades nozīmīgākajiem startiem.

World Rugby Nāciju kausa uzvarētāji

GadsČempions
2006.Argentīnas "Jaguars" XV
2007.Uzlecošā DĀR
2008.Uzlecošā DĀR
2009.Skotija A
2010.Namībija
2011.DĀR "Kings"
2012.Rumānija
2013.Rumānija
2014.Uzlecošā Īrija
2015.Rumānija
2016.Rumānija
2017.Urugvaja
2018.Urugvaja

Izmantotie resursi:
https://www.worldrugby.org/