Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 0

Krievija pēdējās sekundēs izrauj uzvaru pār Honkongu

Krievija pēdējās sekundēs izrauj uzvaru pār Honkongu
Foto: rrpl.ru

Šodien Honkongā ir sācies ikgadējais Nāciju kausa turnīrs un pirmajā tā spēlē mājnieki izlaida uzvaru no rokām pēdējās sekundēs, ar 13:16 piekāpjoties Krievijas valstsvienībai.

Lai arī regbijā ir vairāki turnīri, kas zināmi ar Nāciju kausa nosaukumu, Honkongas turnīrs ir viens no atpazīstamākajiem, jo tajā ik gadu tiekas pasaules ranga nosacīti otrā un trešā ešelona komandas, lai starptautisko testu maču laikā aizvadītu savas pārbaudes spēles un salīdzinātu savu varējumu uz citu kontinentu komandu fona.

Šī gada turnīrā bez mājniekiem piedalās arī iepriekšējā gada uzvarētāji, Krievija, kā arī Čīle un Kenija.

Pirmajā turnīra spēlē Čīle tikās ar Keniju un svinēja diezgan pārliecinošu uzvaru ar 23:3, kas, iespējams, bija neliels pārsteigums, ņemot vērā, ka pasaules rangā abas komandas atrodas blakus, kenijiešiem ieņemot augstāko pozīciju, 27. vietu, kamēr čīlieši ir 28.

Savukārt Honkongas un Krievijas komandu spēlē gan drāmas bija daudz vairāk. Abas komandas mēģināja spēlēt ātri un agresīvi, taču pielijušais laukums un slapjā bumba nospēlēja savu un ne vienmēr vienībām sanāca īstenot iecerēto. Neskatoties uz to, cīņa noritēja punkts punktā un visu izšķīra pēdējās mača minūtes, kuru laikā Krievija atradās tiešā Honkongas izlases ieskaites zonas tuvumā, taču mājnieki puslīdz veiksmīgi aizstāvējās.

Atrisinājums šai 80 minūšu regbija drāmai pienāca, kā jau labās izrādēs, pašās pēdējās sekundēs, kad Ramiļs Gaisins realizēja soda sitienu, ko honkongieši bija nopelnījuši cīnoties ar krievu molu.

Jāpiebilst, ka no šī četrinieka Krievija, Honkonga un Kenija vēl cīnās par iespēju iekļūt 2019. gada Pasaules kausa dalībnieču skaitā un šis turnīrs ir viens no sagatavošanās posmiem pirms atbildīgajiem mačiem, bet Čīlei, kura Amerikas kvalifikācijas turnīrā sev priekšā palaida Urugvaju, iespēju tikt uz Japānu Pasaules kausa dalībnieku statusā ir zudušas.

Honkongas Nāciju kauss regbijā

#KomandaSUNZPAP
1.Čīle1100+204
2.Krievija1100+34
3.Honkonga1001-31
4.Kenija1001-200

Izmantotie resursi:
https://rugger.info/

Tev jābūt autorizētam,