Latvijas sieviešu regbija 7 izlase Eiropas čempionātā ierindojas 7. vietā

Latvijas sieviešu regbija 7 izlase Eiropas čempionātā ierindojas 7. vietā

Foto: Zigismunds Zālmanis, "Nikon"

Svētdien, 10. jūnijā, Sofijā (Bulgārija) turpinājās un finišēja Eiropas čempionāts regbijā 7 sieviešu izlasēm A grupā. Latvijas izlase tajā ierindojās septītajā vietā.

Latvijas valstsvienība pēdējā spēlē A apakšgrupā ar 0:17 zaudēja Ungārijai un ierindojās trešajā vietā ar trim uzvarām piecās spēlēs. Turpinājumā mūsu meitenes aizvadīja pusfinālu par 5. vietu jeb šķīvi, kurā ar 0:10 atzina Austrijas izlases pārākumu. Visbeidzot cīņā par 7. vietu Latvija uzvarēja Bulgāriju ar 24:7.

Latvijas izlases galvenais treneris Valdis Avotiņš: Salīdzinot ar pagājušo gadu, nospēlējām daudz labāk. Tomēr jāatzīst, ka daudzu Eiropas komandu līmenis ir audzis un pretī mums stājās daudzas spēcīgas komandas. Tiesa, īsti apmierināts ar mūsu sniegumu neesmu. Vajadzēja uzvarēt austrietes pusfinālā par šķīvi. Mums bija labas izdevības, taču pieļautās kļūdas neļāva tās realizēt. Rezultatīvākā spēlētāja izlasē bija Liene Freiberga, kas ar gandrīz simtprocentīgu precizitāti realizēja realizācijas sitienus. Vispār visa komanda nocīnījās kā vienots spēks un par to varu teikt meitenēm paldies!

A grupā uzvaru izcīnīja Velsa, kas finālā ar 49:0 pārspēja Horvātiju. Mačā par trešo vietu Rumānija ar 33:5 uzvarēja Ungāriju. Piektās finišēja austrietes, kas ar 17:12 pieveica Dāniju. Savukārt mūsu dienvidu kaimiņienes lietuvietes palika 10. vietā, mačā par biķeri ar 0:10 zaudējot Slovākijai.

Informāciju sagatavoja:
Jānis Erenbergs,
Latvijas Regbija federācijas
preses sekretārs

     [+] [-]

, 2012-06-10 22:43, pirms 6 gadiem
ak dievs,un es vel tiko zelojos ka latviesu meitenes spele futbolu

Tev jābūt autorizētam,