Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 0

Latvijas III Olimpiādē regbijā 7 uzvar Rīga un Jūrmala

Latvijas III Olimpiādē regbijā 7 uzvar Rīga un Jūrmala

Foto: Zigismunds Zālmanis, "Nikon"

Ar Rīgas sieviešu un Jūrmalas vīriešu komandu uzvarām noslēgušās Latvijas III Olimpiādes regbija sacensības, kas no 6. līdz 8. jūlijam norisinājās Aizputes sporta centra stadionā.

Kā jau rakstīts iepriekš – olimpiskajā regbija 7 turnīrā piedalījās 20 komandas. 5 no tām bija sieviešu vienības, bet 15 vīriešu komandas. Neraugoties uz visnotaļ ekstremālajiem laika apstākļiem (sestdien negaisa dēļ spēles bija jāpārtrauc divas reizes), kādos norisinājās sacensības, jāsecina, ka turnīrs aizvadīts sekmīgi, ar lielu pacēlumu un enerģiju. Izdevās arī tradicionālais regbija “trešais” puslaiks. Ar regbija turnīra norisi apmierināti palika gan dalībnieki, gan rīkotāji, gan sacensību līdzjutēji no visnotaļ sportiskās Aizputes pilsētas.

Sieviešu regbija 7 turnīrs risinājās pēc viena apļa sistēmas un tika izspēlēts jau piektdien. Uzvaras visās spēlēs izcīnīja Valda Avotiņa un Normunda Bondara trenētās Rīgas regbistes, kuru rindās bija SK “Imanta” sportistes. Rīdzinieces ar 26:0 uzvarēja Ķekavas novadu, ar 14:0 Jelgavas novadu, ar 42:0 Garkalnes novadu, bet izšķirīgajā cīņā ar 12:7 Jūrmalu. Otro vietu Olimpiskajā regbija 7 turnīrā izcīnīja Jūrmala, trešās bija Jelgavas novada meitenes, ceturtās Ķekavas novads, bet piektās – Garkalnes novada regbistes.

Vīriešu turnīra izspēle aizņēma visas trīs dienas. Olimpiskajā finālā svētdien, 8. jūlijā, spēkiem mērojās Jūrmalas un Ķekavas novada ovālās bumbas meistari. Sīvā cīņā pārāki ar 10:5 bija jūrmalnieki, lai arī mača sākumā vadībā ar 5:0 izvirzījās ķekavnieki. Pēcāk Jūrmalas regbisti izlīdzināja rezultātu, bet spēles laikam beigām tuvojoties, guva arī izšķirīgo piezemējumu. Pa ceļam uz finālu Jūrmala grupu turnīra spēlēs ar 24:7 uzvarēja Garkalnes novadu un ar 28:0 Stopiņu novadu. Ceturtdaļfinālā ar 17:7 tika pieveikts Beverīnas novads, bet pusfinālā ar 22:7 Bauskas novads.

Galīgais vietu sadalījums vīriešu sacensībās. 1. Jūrmala, 2. Ķekavas novads, 3. Bauskas novads, 4. Stopiņu novads, 5. Jelgava, 6. Rīga, 7. Beverīnas novads, 8. Vecumnieku novads, 9. Valmiera, 10. Inčukalna novads, 11. Baldones novads, 12. Garkalnes novads, 13. Grobiņas novads, 14. Saldus novads, 15. Ogres novads.

Informāciju sagatavoja
Jānis Erenbergs
Latvijas Regbija federācijas
preses sekretārs

  +1 [+] [-]

, 2012-07-10 08:07, pirms 6 gadiem
cilvēkam,kurš seko līdzi regbijam Latvijā nu galīgi nav skaidrs no kurienes pēkšņi radās tadas komandas kā Bauska,Jūrmala,Beverīna, Inčukalsns un kā pekšni tādi regbija 7 lielmeisteri kā Garkalne un Baldone tikai 11,12 vietā.
Labi es zinu kapēc,bet ko padomāt cilvekam no malas,vienkāršam sporta draugam kurš lasa klausās sporta ziņas

     [+] [-]

, 2012-07-11 14:56, pirms 6 gadiem
īpaši nav ko brīnīties!
ja R-7 čempī spēlē ap 12 komandām.
ir cilvēki, kuri spēlē regbiju, bet kuriem mājas, vai tēva mājas ir citur Latvijā netikai rīgā un ap rīgu (30km) vai citām pilsētām, kur šis sporta veids ir ielauzies.

     [+] [-]

, 2012-07-13 19:20, pirms 6 gadiem
Skatos Jurmala , Kekava , Bauska zinami sastavi , kas ir Stopini !

Tev jābūt autorizētam,