Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 0

VSB un Viaplay piedāvā Sešu nāciju kausa 4.kārtas spēles

VSB un Viaplay piedāvā Sešu nāciju kausa 4.kārtas spēles
Foto: planetrugby.com

Sestdien, 10.martā, un svētdien, 11.februārī, kanāls Viasat Sport Baltic un video satura platforma Viaplay piedāvā Sešu nāciju kausa ceturtās kārtas spēles: Īrija – Skotija, Francija – Anglija un Velsa – Itālija.

2018.gada Sešu nāciju turnīrs tuvojas kulminācijai. Sestdien Dublinas Aviva stadionā Īrija tiksies ar Skotiju, kas pirms divām nedēļām Edinburgā uzvarēja Angliju. Šīs trīs izlases joprojām pretendē uz uzvaru visā čempionātā, turklāt uzvara Dublinā nevienai no komandām čempionu titulu negarantēs. Savukārt zaudējums pārvilks treknu svītru skotu izredzēm uz pirmo vietu turnīrā. Jebkurā gadījumā viss izšķirsies 17.martā, kad Anglija piektās kārtas mačā savā Twickenham stadionā tiksies ar Īriju.

Kristaps Staņa, Viasat Sport Baltic un Viaplay komentētājs:
“Īrija pret Skotiju. Īri tika galā ar velsiešiem, skoti iznīcināja angļus, ja nu kāds piemirsis pie kā mēs palikām. Īrija ir vienīgā, kas saglabā iespēju izcīnīt visas uzvaras un attiecīgi Grand Slam titulu. Skotijas izlase to tā neatstās, tā teikt: ja nav man, tad lai nav nevienam. Angļu torti jau pieķēzīja, tagad īru kārta. Ja Skotija iespēs pieveikt Īriju, tad viņiem pastāv iespēja izcīnīt čempiona titulu. Īri, protams nav ar pliku roku ņemami un savās mājās nevelsies uz muguras un neļaus pakasīt vēderu. 60/40. Īrija ir pasaules top klases komanda, Skotija uz to vēl tikai tiecas.

Francija pret Angliju. Tāda izteikti cieņpilna naidnieku cīņa mūs sagaida. Visa vēsture ar Vaterlo, Napoleonu un Nelsonu, reizi gadā sakoncentrējas regbija laukumā, šoreiz Parīzē. Francijas izlasei ļoti pietrūkst ātruma uzbrukuma noslēguma fāzē, savukārt angļiem ir pilns komplekts un jauns kapteinis - Farels. Dažas traumas treniņu procesā dod iespējas citiem spēlētājiem sevi atrādīt arēnā. Francija laidīs laukumā pārbaudītas vērtības, Bastaro vienpersoniski var izsist robus angļu aizsardzībā un ar izcilu trešās līnijas atbalstu var iztikt arī bez ātruma malās. 30/70. Francija var aizķerties spēlē, bet Anglijai ir ko pierādīt un tituls vēl ir rokas stiepiena attālumā.

Velsa pret Itāliju. Velsa iespēlēs jaunu sastāva komplektāciju un iet uz spēli kā uz labu treniņu. Velsiešu grupu cīņas spēlētāji ir gatavi likt ceļā savas muguras un iespējams, ka itāļiem nāksies spēlēt bez bumbas un tie daži uzbrukumi, ko viņiem atvēlēs būs zelta vērtē. Itāļi ir gana viltīgi un ja būs arī pietiekami prasmīgi, tad var šo pretinieka taktiku izmantot sev par labu. Gruzīni rudens ciklā gandrīz izķēra velsiešus uz šādiem eksperimentiem. Ne vieni, ne otri vairs necīnās par tituliem, tas atbrīvo un ļauj spēlēt atraisīti. 80/20. Velsa spīdēs, Itāļi cīnīsies."

Sešu nāciju kauss regbijā kanālā Viasat Sport Baltic un platformā Viaplay:

Sestdien, 10.martā Viaplay 16:10 Īrija – Skotija
Sestdien, 10.martā VSB 16:25 Īrija – Skotija
Sestdien, 10.martā Viaplay 18:40 Francija – Anglija
Sestdien, 10.martā VSB 21:30 Francija – Anglija
Svētdien, 11.martā Viaplay 16:55 Velsa – Itālija
Svētdien, 11.martā VSB 21:30 Velsa – Itālija

Informāciju sagatavoja
Līna Kārkliņa
Viaplay un Viasat
mārketinga un sabiedrisko attiecību speciāliste