Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 0

Anglijas regbija zvaigznes padzen no treniņnometnes

Anglijas regbija zvaigznes padzen no treniņnometnes

Manu Tuilagi
Foto: AFP/Scanpix

Starptautiskais regbijs

Jūnija starptautiskās spēles 2017

"Lauvu tūre" 2017

Anglijas izlases kandidāti Manu Tuilagi un Denijs Solomona ir aizsūtīti mājās no Anglijas izlases pirmssezonas treniņnometnes, jo, kā ziņo britu prese, tās laikā ir lietojuši alkoholu.

Šajās dienās Anglijas regbija izlase aizvadīja triju dienu pirmssezonas treniņnomenti, kurā tika sapulcināti labākie izlases kandidāti, kas nespēlēja britu un īru "Lauvu" tūrē. Uzaicināto vidū bija arī Manu Tuilagi, kurš izlases rindās nebija spēlējis kopš 2016. gada Sešu nāciju kausa izcīņas.

Tiesa, samoāņu izcelsmes regbistam (viņš ir dzimis šajā valstī, bet viņa brāļi arī pārstāv Saoma izlasi), kā arī Anglijas izlases līdzjutējiem prieki par centra atgriešanos komandā bija īsi, jo jau pēc neilga laika viņš, kopā ar citu ne mazāk zināmu spēlētāju, Deniju Solomonu, tika padzīti no komandas treniņnometnes.

Anglijas regbija savienība (RFU) situāciju atteicās plašāk komentēt, norādot, ka atskaitīšana ir motivēta ar "komandas kultūras pārkāpumiem". Tomēr, kā izdevās uzzināt britu presei, abi spēlētāji no izlases tika padzīti tāpēc, ka treniņnometnes laikā ir lietojuši alkoholu.

Jāsaka, ka tas nebūt nav pirmais gadījums, kad Tuilagi pārkāpj komandas iekšējos noteikumus, jo 2014. gadā viņš jau bija atstādināts no dalības izlases mačos.

Tāpat jāpiebilst, ka pēc 2011. gada Pasaules kausa, ko Anglijas izlase izgāza un kā viens no vājā snieguma iemesliem tika minēts tas, ka spēlētāji turnīra laikā lietoja alkoholu, RFU daudz stingrāk skatās uz šādām situācijām un kopumā daudz vairāk liek uzsvaru uz sportistu uzvedību arī ārpus laukuma.

Izmantotie resursi:
Planet Rugby | News, Scores, Results, Features

Tev jābūt autorizētam,