Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 0

Latvijas regbisti izkrīt no pasaules ranga piecdesmitnieka

Latvijas regbisti <i>izkrīt</i> no pasaules ranga piecdesmitnieka
Latvijas regbija izlases galvenais treneris Sergejs Lisko
Foto: Romāns Kokšarovs/f64

Jaunākajā Starptautiskās regbija savienības (World Rugby) pasaules izlašu reitingā Latvijas izlase ir piedzīvojusi trīs pozīciju kritumu un nu atrodas ārpus labāko 50 komandu pulka.

Iepriekšējā nedēlā Latvijas regbisti, kuri bija piedzīvojuši zaudējumu pret Lietuvu, no 50. vietas pakāpās uz 49., taču nu zaudēja trīs pozīcijas un ierindojas 52. vietā. Sev priekšā mūsu izlase palaida pirms nedēļas apsteigto Gajānu, kā arī divas Āfrikas izlases – Senegālu un Kotdivuāru.

Jāpiebilst, ka trīs pozīciju kritums ir otrais straujākais šīsnedēļas rangā. Vēl vairāk pozīcijas zaudēja tikai Serbija, kura no 82. vietas pirms nedēļas noslīdēja uz 86. pozīciju šodien.

Vadošo valstu savstarpējās attiecībās gan nekas nav mainījies un pirmais divdesmitnieks ir saglabājis savas iepriekšējās nedēļas pozīcijas. Jaunzēlande ir pārliecinošā pirmajā vietā, bet otro vietu ieņam Anglija, kurai tālāk seko Austrālija, Īrija un DĀR.

Pirmās izmaiņas reitingā ir parādījušās vien 30. pozīcijā, kurā nu ir Latvijas izlases iepriekšējā spēļu cikla pretinieki, Čehijas regbisti.

Tāpat ir jāpiebilst, ka pozīcijām pasaules reitingā ir samainījušās divas Latvijas grupas komandas, proti, Lietuva no 37. vietas uz 38. pozīciju ir nobīdījusi Ukrainu. Savukārt Ungārija no 73. pozīcijas ir nokritusi uz 74. Zviedrijas izlase, ar kuru mūsu regbisti spēlē vienā Eiropas regbija čempionāta grupā, ir vienīgā šīs grupas komanda, kura ir saglabājusi savu pozīciju un ierindojas 61. vietā.

World Rugby pasaules rangs, 06.11.

#Izlase
1.Jaunzēlande
2.Anglija
3.Austrālija
4.Īrija
5.DĀR
6.Skotija
7.Velsa
8.Francija
9.Fidži
10.Argentīna
52.Latvija

Izmantotie resursi:
https://www.worldrugby.org/

Tev jābūt autorizētam,